Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W naszym przedszkolu połowa kadry na L4 z różnych przyczyn, ale akurat "ciocie" mojej córki tydzień czekały na wynik testu, dziś się okazało że Covida nie mają.

Podobnie moja mama, która jest nauczycielką klas 1-3 tydzień siedziała w domu czekając na wynik, jak tak dalej pójdzie to nauczyciele będą siedzieć w domu z powodu oczekiwania na wynik testu a nie z powodu samej choroby niekoniecznie koronawirusa.

Dzieci chodzą mimo choroby rodziców, bo przecież wszem i wobec wiadomo że małe dzieci wirusa nie przenoszą, co jakiś miesiąc temu tłumaczył dr Morawiecki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
      Wczoraj ktoś z konfy się tym chwalił.
      Zamkną galerie, markety, ikeę, szkoły, zostawią małe dg, gabinety, fryzjerów itd.

Piszcie jak wiecie coś więcej bo stres mnie zabije niedługo.
      Przedszkoli i klas 1-3 nie zamkną,bo nie mają kasy na zasiłek opiekuńczy.Gdyby się dało,to już dawno byłyby zamknięte.
      #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
        W naszym przedszkolu połowa kadry na L4 z różnych przyczyn, ale akurat "ciocie" mojej córki tydzień czekały na wynik testu, dziś się okazało że Covida nie mają.
        .
        U nas w pewenym momencie było 7 osób pracujących z czego tylko 3 to nauczycielki Dyrektor otworzyła przedszkole na prośbę rodziców i jakoś przetrwaliśmy, Panie powoli wracają, dzieci co raz więcej. Jest szansa, że najgorsze mamy za sobą
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jeżeli zamkną galerie to kurierka będzie żyłą złota w sezonie.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Za to w handlu wysyp upadłości i zwolnienia.Czynsze w galeriach są kosmiczne a nikt ich nie zawiesi z powodu pomysłów rządu.Ponieśli już ciężkie straty na wiosnę,a zamknięcie w najlepszym okresie przedświątecznym dobije ich ostatecznie.Oczywiście już właściwie nie trzeba dodawać,że w kwestii wirusa to nic nie pomoże.Ludzi w galeriach jest naprawdę niewielu i zdecydowana większość w maseczkach.
            Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
            #MioduskiOut

Komentarz

• konferencja o 14
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

• No to za 3h wszystko wiemy
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

U nas w pewenym momencie było 7 osób pracujących z czego tylko 3 to nauczycielki Dyrektor otworzyła przedszkole na prośbę rodziców i jakoś przetrwaliśmy, Panie powoli wracają, dzieci co raz więcej. Jest szansa, że najgorsze mamy za sobą
                  U mojego młodego (mimo, że na razie nie chodzi bo u nas caly czas praca zdalna, a przedszkole kawałek drogi, więc nie kalkuluje nam się jazda z nim rano i potem znów jazda po niego) przedszkole we wtorek padło. Koronka u jednej z pań w młodszych grup i na razie cała placówka zamknięta do piątku.
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Nic innego nie potrafią tylko zamykać.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Działania naszych sąsiadów są obserwowane przez inne kraje szukające sposobów na spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa.

Cytowany przez "The Guardian" słowacki minister obrony Jaroslav Naď powiedział w niedzielę, że dzień wcześniej test przeszło 2 mln 580 tys. mieszkańców kraju. Pozytywny wynik uzyskało 25 850 osób, czyli 1 proc. testowanych. Zostali oni skierowani na kwarantannę.

– Jestem już po teście, wynik negatywny. Na początku panował spory bałagan, ale udało się. Przetestowanie tylu osób to spory sukces – mówi Frantisek ze Słowacji
                      Słowacja użyła testów antygenowych wypinając się na WHO. Biorąc pod uwage fakt ile testów od WHO było kwaśnych i fałszywych to chyba wybrali dobrą drogę chociaż WHO broni się, że ich testy są dokładniejsze. Ciekawe co na to Szumowski.
                      Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Dożynki gospodarki czas zacząć...
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• W mojej miejscowości 8/9 nauczycielek w 1-3 z koroną, cała zmiana w sklepie (wracają od jutra) + został 1 (słownie: jeden) policjant bez kwarantanny

Komentarz

• Na konferencji premiera Mateusza Morawieckiego po 14 planowane jest http://m.in. ogłoszenie przejścia klas 1-3 na naukę zdalną. Czyli cała podstawówka, licea i studia poza budynkami szkoły.
                            @wirtualnapolska
                            tt
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• No i jak się miało stać tak się stało.
                              Galerie można uznać za zamknięte, co ciekawe nie ogranicza się liczby klientów w sklepach wielkopowierzchniowych co było super na wiosnę.

Szkoły wytrzymały nieco pona 2 miesiące ale jak było mówione w wakacje że pierdolnie w szkołach to ten uparcie twierdził, że to nie one są problemem echh

Komentarz

• pozamiatane
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X