Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
    Do 2 grudnia lockdown w Wielkiej Brytanii.
    Austria +1. Słowacy wczoraj rozpoczęli i ogólnokrajowe badanie. Wczoraj przebadali około miliona osób i wyszło im 8 tysięcy pozytywnych wyników. Testy są dobrowolne ale jeżeli ktoś ich nie przejdzie nie będzie miał prawa wyjść z domu.

Komentarz

• No to faktycznie "dobrowolne" To u nas wszystkie obostrzenia są w zasadzie dobrowolne. Jak ktoś nie chce się stosować to musi tylko zapłacić 5 tysięcy.
      Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
      #MioduskiOut

Komentarz

• Szczepionki też będą dobrowolne. Jeśli się nie zaszczepisz to nie będziesz mógł pracować, podróżować, być może wejść do sklepu.

Komentarz

• Może mi ktoś wytłumaczyć z jakiego powodu cukiernia u mnie zamknęła się i sprzedaje tylko na wynos przez tel?
          Czy jest to jakiś nowy nakaz? Czy właściciel się zamotał?

Komentarz

• Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

Mi policzyli kwarantannę w inny sposób. Osoba, z którą mieszkam ma izolację domową do 06.11.20 (ma wynik pozytywny). I od tej daty mi liczą 10 dni kwarantanny, więc muszę siedzieć w domu do 16.11.20. Sanepid tłumaczył, że kwarantannę liczy się od końcowego dnia izolacji osoby z pozytywnym wynikiem (jeśli się z osobą mieszka). Tak jakby to był ostatni kontakt z osobą zarażoną.
            Mi liczyli jeszcze inaczej.
            Córka w poniedziałek miała w szkole kontakt z zakażoną nauczycielką, w czwartek dostała kwarantannę do następnego czwartku włącznie. Ja dostałem info od dyrekcji szkoły, że sanepid kieruje na kwarantannę rodziców z takim samym terminem.
            Za to w poniedziałek sanepid przez dyrekcję poinformował, że w zasadzie to domownicy nie mają jednak kwarantanny, jedynie dziecko musi siedzieć w domu.
            Pierdolnik i bezsensowne.
            Lipiec 1945: Obława Augustowska -Największa zbrodnia Sowiecka na terenie Polski.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
              Szczepionki też będą dobrowolne. Jeśli się nie zaszczepisz to nie będziesz mógł pracować, podróżować, być może wejść do sklepu.
              I pisać na forumach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                Szczepionki też będą dobrowolne. Jeśli się nie zaszczepisz to nie będziesz mógł pracować, podróżować, być może wejść do sklepu.
                Spokojnie, u nas nigdy nie było problemu, by sobie wyrobić jakieś lewe papiery potwierdzające to i owo

Komentarz

• Raczej nie robiłbym sobie nadziei na szybką i powszechną dostępność szczepionki. Po pierwsze np. dzisiaj pojawiły się informacje od Pfizera, że nie wie kiedy szczepionka będzie dostępna. Po drugie proces produkcji jest dość specyficzny i między bajki można włożyć nagłe zwiększenie mocy produkcyjnych mogących zaspokoić istotną część popytu. Oczywiscie pozostaje jeszcze kwestia skuteczności i efektów ubocznych przy tak krótkich testach klinicznych.
                  Wiec nawet jeżeli coś się pojawi, to skuteczność będzie mocno wątpliwa i będą to śladowe ilości.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                    Raczej nie robiłbym sobie nadziei na szybką i powszechną dostępność szczepionki. Po pierwsze np. dzisiaj pojawiły się informacje od Pfizera, że nie wie kiedy szczepionka będzie dostępna. Po drugie proces produkcji jest dość specyficzny i między bajki można włożyć nagłe zwiększenie mocy produkcyjnych mogących zaspokoić istotną część popytu. Oczywiscie pozostaje jeszcze kwestia skuteczności i efektów ubocznych przy tak krótkich testach klinicznych.
                    Wiec nawet jeżeli coś się pojawi, to skuteczność będzie mocno wątpliwa i będą to śladowe ilości.
                    Szczepionka już jest i to od dawna, tylko Gates nie wyrabia się z produkcją czipów.
                    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Czipy są.
                      Od Huawei.
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                        Czipy są.
                        Od Huawei.
                        Huawei zaprogramował wirusa, Apple czipuje szczepionki
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• 5G przekaźnikiem transmisji wirusa.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Szczepionka już jest i to od dawna, tylko Gates nie wyrabia się z produkcją czipów.

he.. he..

Tylko pewnie najpierw musimy dojść do poziomu "zapierdalania za miskę ryżu"

Komentarz

• Za wejście na cmentarz można dostać jakiś mandat? Teściowa była trzy razy, spotkała kilka osób, żadnej kłódki, kartki, informacji, psiarni zero:
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• U mnie cmentarz otwarty.
                                Policja udziela pouczeń.

Komentarz

Pracuję...
                                X