Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co mnie, kierwa, podkusiło z tym przykładem? Proponuję przybastować, bo za chwilę wątek covidowy zostanie zamieniony na dyskusję o wytrzymałości koła napędowego Panzerkampfwagen V Panther.
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• Już się zamykam
      http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Nie no oczywiście, że nie był to główny powód ale IMHO jeden z wielu kamyczków do ogródka jak najbardziej mający znaczenie (bez tego i tak by zaliczyli wtopę, moim zdaniem po prostu pózniej)
        Co do postu Sarinosomana, to bardzo ładnie napisałeś:

"T-34 (w pierwszej wersji, z armatą 76,2 mm) dopiero wchodził na uzbrojenie"
        Gdzie zabawki niemców były na desce kreślarskiej, a wcześniej odpuszczali sobie 60 tonowego ! tygrysa Gigantomania Hitlera, spaliła od groma zasobów, na bezsensowne przebiegi w czasie gdy każdy surowiec był na wagę złota bo wojna już trwała dla Niemców od 1939r.
        No ale T-34 z armatą L-11 czyli model 1940 to było maksymalne gówno - na pewno nie lepsze niż PzKpfw III i IV.
        Zasadniczo to każde państwo miało takie "gigantyczne" projekty, tylko, że zwycięzców się jednak inaczej sądzi.
        Gdybyśmy tak policzyli wszystkie "dziwne" pomysły Hitlera odnośnie programów zbrojeniowych to wbrew pozorom nie byłoby tego jakoś nadzwyczaj dużo.

Ja mógłbym się więcej rozpisać, ale mam multum tematów na głowie także najwyżej w tym temacie historycznym możemy kontynuować tę rozmowę
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Taki poważny temat rozmywacie

TNTP - masz "swój" temat covidowy, to "ić se" tam rozmawiać o czołgach
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
            Taki poważny temat rozmywacie

TNTP - masz "swój" temat covidowy, to "ić se" tam rozmawiać o czołgach
            Pan Przewodniczący Borys Budka wrzucił przed chwilą info, że od Lublina jadą na Warszawę czołgi (póki co mowa jest o 20 - info telefoniczne) więc nasze rozważania są jak najbardziej na czasie
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Dwadzieścia to jeszcze elitarne czy już masówka?

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Dwadzieścia to jeszcze elitarne czy już masówka?
                No i jadą T-34 z armatą L-11 czy PzKpfw III i IV ? Temat rozmyliście a może Budka się zaczytuje.

Komentarz

• Wracając do koronawirusa:

Rząd jak widać staje na wysokości zadania i poważnie traktuje zagrożenie, jak i swoje własne przepisy. Dzielna policja dwoi się i troi. Poniżej kolaż ilustrujący.

https://zyciestolicy.com.pl/policja-...oteke-w-lesie/

https://twitter.com/PolsatNewsPL/sta...748351490?s=20

https://twitter.com/rafalhubert/stat...095170560?s=20
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                    Wg. wykresu wygląda to tak we Francji:
                    24 października - 45.422
                    25 października - 52.010
                    26 października - 26.771
                    27 października - 33.417

Bardzo możliwe, że jednak ta liczba to był jakiś zbiorczy wynik z kilku dni (dodatkowe testy, czy coś).
                    Najprawdopodobniej jednak mój błąd. Coś musiałem pomerdać. Sprawdziłem raz jeszcze i nie znalazłem (przynajmniej nie tam gdzie myślałem, że znajdę) informacji o zbiorczych danych.
                    BTW, Francja właśnie ogłasza częściowy lockdown, który ma być zniesiony dopiero kiedy liczba dziennych zakażeń spadnie do 5000.
                    Ostatnio edytowany przez matx; [ARG:4 UNDEFINED].
                    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Nic się nie stało. Osobiście wolałbym, żeby liczby były o połowę o 0 mniejsze, jak nie lepiej.

U mnie dzisiaj pierwsza osoba zmarła z najbliższej orbity. Teść kuzynki, 55 lat, wysiadły nerki.

Komentarz

• Aplikacja STOP Covid dawniej ProtegoGo od lipca do 14 października naliczyła 72 wysłane powiadomienia od użytkowników zakażonych wirusem.

Kosztowala 5 milionów.
                        "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                        „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                          Aplikacja STOP Covid dawniej ProtegoGo od lipca do 14 października naliczyła 72 wysłane powiadomienia od użytkowników zakażonych wirusem.

Kosztowala 5 milionów.
                          Przy podejściu zaprezentowanym na tym forum to i tak jestem w szoku, że aż 72 osoby tak bardzo zaryzykowały rozkminianiem przez pisowski reżim
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jak obstawiacie ?
                            Będzie drugi lockdown od weekendu czy nie ma tematu i działamy jak dotychczas ?

Niby były plotki, że jeśli w środę będzie rekord to odpalą blokadę od weekendu, ale już wczoraj lecą kolejne informacje, że na razie będą czekać na efekt obostrzeń dotychczasowych.

Co z 1 listopada ?
                            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Przy podejściu zaprezentowanym na tym forum to i tak jestem w szoku, że aż 72 osoby tak bardzo zaryzykowały rozkminianiem przez pisowski reżim
                              Ale tu nawet nie chodzi o PiSowski rezim, co i rusz masz info jak ktoś wpierd*la się w czyjąś bazę danych i to pewnie w miarę okej zabezpieczone. Znając życie to w tym Prote coś tam jest w ch*j dziur do wykorzystania i jej jakość może i jest szwajcarska ale sera szwajcarskiego. Przy tak nikłym wykorzystaniu jest szansa, że nikt się tym nie zainteresuje
                              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                Jak obstawiacie ?
                                Będzie drugi lockdown od weekendu czy nie ma tematu i działamy jak dotychczas ?

Niby były plotki, że jeśli w środę będzie rekord to odpalą blokadę od weekendu, ale już wczoraj lecą kolejne informacje, że na razie będą czekać na efekt obostrzeń dotychczasowych.

Co z 1 listopada ?
                                Będę zaskoczony, jeśli coś na wzór lockdownu nie zostanie wprowadzone. Dynamika epidemii nie różni się np. od FRA (lockdown ogłoszony wczoraj, "zaświadczenie o powodzie wyjścia z domu"). Z kolei GER przy lepszej sytuacji epidemicznej i właściwie dużych rezerwach w ochronie zdrowia, również ogłosiły zasady zbliżone do tych z wiosny.

Jeśli my tego nie zrobimy (ze swoim już dawno przeciążonym sanepidem i systemem OZ), będzie jazda bez trzymanki. Problemem jest podejście społeczeństwa. Na ulicach (pomijając protesty) nie bardzo dostrzegam jakiekolwiek dystansowanie się i ograniczanie kontaktów (tak jak mobilność spadła nam w marcu o 50%, tak teraz może o 10%?)

*można było tego uniknąć, zakładając czarny scenariusz i przygotowując się od maja (ogromne środki w Sanepid i laboratoria).

Komentarz

Pracuję...
                                X