Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prezydent ,Ostaszewska ,Owsiak dziś Milowicz dziś covidowcy za 14 dni zdrowi jak gdyby nigdy nic.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Nie mów hop. Przecież zmiany w płucach utrzymują się bardzo długo i są nieodwracalne. Nie wiem, czy z galaretą zamiast płuc da się rządzić, więc chyba czekają nas przyspieszone wybory.

Komentarz

• Andrzej nie chciał być gorszy od Trumpa
        (L)

Komentarz

• https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-d...JMnGKM9wyNkAKM

No kur... to jakieś Saienc Fiction dzieje się na naszych oczach. Przymusowe szczepienia ! przemoc wobec obywateli dla ich "dobra" - masakra , upadła demokracja, trzeba będzie robić bunt.
          Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

Komentarz

• Dziennik UstawDz.U.2020.1845 t.j.

| Akt obowiązujący
            Wersja od: 20 października 2020 r.
            Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]
            1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
            Wśród cierniów nocy, w mroku drzew, wezwani na Ojczyzny zew.

Komentarz

• Nie protestuj. To przecież dla Twojego i naszego wspólnego dobra.
              Chroń siebie i innych !

Komentarz

• A brata stopa wygląda tak..
                https://zapodaj.net/8f79f512d5819.jpg.html
                A pomocy nadal z nikąd?

Komentarz

• Kur.. mać. Nóż się w kieszeni otwiera na tych .... Gońcie szybko gdziekolwiek (wszędzie, jak nie w Warszawie to gdzie indziej), róbcie awantury, bo brat straci stopę (póki co wydaje mi się, że do amputacji palec). Przecież to gangrena.
                  Patrzcie sk....syny do czego doprowadziliście, Szumowski, Morawiecki, Niedzielski i spółka.

Komentarz

• Zamieszczone przez L 88 Zobacz posta
                    A brata stopa wygląda tak..
                    https://zapodaj.net/8f79f512d5819.jpg.html
                    A pomocy nadal z nikąd?
                    Zaawansowana stopa cukrzycowa? Co lekarz rodzinny na tę fotkę? Chyba do dermatologa nie odsyłają?
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Legset Zobacz posta
                      Dziennik UstawDz.U.2020.1845 t.j.

| Akt obowiązujący
                      Wersja od: 20 października 2020 r.
                      Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego]
                      1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.
                      Ale jak to?
                      I co na to PAD, który swój stosunek do szczepien jasno przedstawił w kampanii? Doprowadza go sila? Czy juz zmienił zdanie?

Komentarz

• Pisałem wczoraj.. Nikt, nigdzie.. Nawet nie chciał tej stopy zobaczyć.. ***********, jeśli to nie Covid. Jestem teraz u brata i naprawdę nie wiem(nie wiemy) co robić? Na prywatną klinikę człowieka nie stać. Pisałem już dziś maila do NFZ, do wielu szpitali, z opisem i że zdjęciem.. Jak nietrudno się domyslec, zero odzewu. Chu.. Człowieka strzela.. Pogański kraj, pogańskie czasy. To dotyka nie tylko mojego brata, ale mnóstwo osób.

Komentarz

• "Jestem".. Brat ma cukrzycę, ale to się zaczęło 3 dni temu, to chyba jakieś paskudne zapalenie(zakażenie?) Stopa cukrzyca chyba nie daje aż takich efektów w 2-3 dni?

Komentarz

• Dobijajcie się wszędzie, gdzie się da. Z godziny na godzinę może to być stan zagrażający życiu. Przepraszam, że straszę, ale to nie są żarty.

edit : stopa cukrzycowa wygląda inaczej. To choroba Buergera. Jeśli powikłana zgorzelą to jest bardzo źle.
                            Ostatnio edytowany przez Gelo85; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

"Jestem".. Brat ma cukrzycę, ale to się zaczęło 3 dni temu, to chyba jakieś paskudne zapalenie(zakażenie?) Stopa cukrzyca chyba nie daje aż takich efektów w 2-3 dni?
                              Niestety daje. Kolega dostał kiedyś hiperglikemii 1000+ i poleciało raz dwa. Wam potrzebna jest pomoc chirurga od zaraz. Próbujcie jakiegoś chirurga może pod Warszawą złapać, trzeba wyciąć martwice plus leki typowo na krzepliwość krwi.

Komentarz

"Jestem".. Brat ma cukrzycę, ale to się zaczęło 3 dni temu, to chyba jakieś paskudne zapalenie(zakażenie?) Stopa cukrzyca chyba nie daje aż takich efektów w 2-3 dni?
                                Czy coś, gdzieś udało się załatwić?
                                Jak nie to napisz do mnie na priv i mniej więcej opisz sytuację, a spróbuje pomóc (ale nie mogę obiecać na 100%)
                                To jest jakaś paranoja co się dzieje

Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                                spędzić go lub wykorzystać.
                                James Arthur Ray

Komentarz

Pracuję...
                                X