Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Leć, leć, mierzeja się sama nie przekopie.
    On to raczej poleci zasypywać

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
      https://regiony.tvp.pl/50429485/rodz...ez-maloletnich

Co to kurva jest? Może jeszcze mandaty na sąsiada że ten nie podpierdolił na psy za brak maseczki.
      Nie podpowiadaj
      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• no mnie dziś zawiodła pamięć i ok. 11.00 zawitałem do 3 osiedlowych po szamę na śniadanie, konkretnie pieczywo, z wszystkich 3 wyjebany w tym w 2 groźba dzwonienia wiadomo gdzie i 5 stówek w plecy.....
        serio to zakrawa na jakąś parodię....

Komentarz

• Nie no bez jaj, jeśli ktoś widzi w tym problem, że nie może kupić między 10-12 pieczywa, lub nie daj Boże alkoholu to już zakrawa na kpinę. Jak już pisałem sceptycznie podchodzę do działań rządu, ale nawet jeśli z tej godziny dla seniorów skorzysta wąska ich liczba to z szacunku do nich korona (i maseczka!) mi z głowy nie spadnie. Wielu takich emerytów ma to w nosie, ale i łatwo zaobserwować takich co są tym tak wystraszeni, że do sklepu chodzą w swoich rękawiczkach i naprawdę nie czują się bezpiecznie. Nic mi nie ujmuje jeśli z szacunku do Nich nałożę maseczkę, no a serio jeśli ktoś nie umie sobie zrobić delikatnych zapasów i zrobić jedzenia na kolejny dzień to może niech najpierw nauczy się organizować sobie czas, zamiast ustalać strategię do walki z wirusem.
          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• zgony wśród oficjalnie zakażonych:
            11.04 - 3,27 %
            11.05 - 4,96 %
            11.06 - 4,3 %
            11.07 - 4,2 %
            11.08 - 3,43 %
            11.09 - 2,96 %

8.10 - 2,56 %
            9.10 - 2,5 %
            10.10 - 2,44 %
            11.10 - 2,38 %
            12.10 - 2,33%
            13.10 - 2,29 %
            14.10 - 2,26 %
            15.10 - 2,20 %
            16.10 - 2,18 %
            17.10 - 2,10 %
            18.10 - 2,03 %
            19.10 - 1,97 %
            20.10 - 1,93 %
            21.10 - 1,9 %
            22.10 - 1,87 %

Komentarz

• Japońskie badania odnośnie skuteczności maseczek.https://wydarzenia.interia.pl/raport...co,nId,4808891

Komentarz

• Niestety Japończycy po wykonanym teście nie spytali manekinów jak bardzo ograniczyło to ich wolność oraz poniżyło i zgnoiło zarazem

Komentarz

• ...ludzie są wystraszeni horrorem, jaki serwują media. Od marca walczyłem z tym, aby podczas raportowania nie mówić o liczbie zachorowań na COVID-19, tylko o liczbie zakażeń. Bo chory to ten, który wymaga leczenia. A ktoś, kto otrzymał wynik testu dodatni, jest po prostu zakażony wirusem SARS-CoV-2.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci...8.html#tri#tri

Komentarz

• Wczoraj - 12 tys nowych zakażeń na 50 tys. testów (prawie 25%). Tak, wiem, że może być przesunięcie i pewnie dopiero jutrzejszą publikacje zakażeń będzie można odnieść do tych 50 tys. ale te poziomy są po prostu z kosmosu. Dziennie powinniśmy pewnie robić 150-200 tys. testów... tylko, ze maksymalna zdolnosc to 70-80 tys.
                    Ale w sumie po co testować ... wszystko jest pod kontrolą. Pewnie dziesiątki tysięcy ludzi chodzi codziennie po ulicach, sklepach, itp i zaraża zamiast siedzieć w domu. A potem zdziwienie skąd takie liczby i hasła "zostańcie w domach, ograniczajcie kontakty społeczne".

Komentarz

• Hermit
                      ...więcej tego typu informacji a człowiek od razu czuje się lepiej. Zdrowia!
                      "Ja tu nie przyjechałem, ja tu przyszedłem na świat!"

Komentarz

• KrzychuS, To podpowiedz w jaki sposób zrobić 200 tys testów skoro sam napisałeś, że nie mamy takich mocy przerobowych?
                        Kto to kto to kto to

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                          ...ludzie są wystraszeni horrorem, jaki serwują media. Od marca walczyłem z tym, aby podczas raportowania nie mówić o liczbie zachorowań na COVID-19, tylko o liczbie zakażeń. Bo chory to ten, który wymaga leczenia. A ktoś, kto otrzymał wynik testu dodatni, jest po prostu zakażony wirusem SARS-CoV-2.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci...8.html#tri#tri
                          Gdyby tylko ten "tylko zarażony" nie roznosił tego świństwa dalej, to by było ok.

Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
                          KrzychuS, To podpowiedz w jaki sposób zrobić 200 tys testów skoro sam napisałeś, że nie mamy takich mocy przerobowych?
                          Wczoraj słyszałem, jak ktoś z rządu mówił (nie pamiętam kto), że jak trzeba będzie to są w stanie zwiększyć ilość testów nawet dwukrotnie. Więc pewnie się da, chociaż słysząc o wydolności laboratoriów faktycznie można mieć co do tego spore wątpliwości.
                          Ostatnio edytowany przez Moriarty; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Tak gwoli ścisłości, to godziny seniora nie obowiązują jak za ladą stoi właściciel. Ta sama zasada wyłączenia, co w przypadku handlu w niedzielę, bo rozporządzenie jeśli chodzi o definicje odwołuje się do tych przepisów.

Komentarz

• Czyli wychodzi na to, że wszystkie Żabki otwarte w niedzielę mogą to olać.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Koras(L) Zobacz posta
                                KrzychuS, To podpowiedz w jaki sposób zrobić 200 tys testów skoro sam napisałeś, że nie mamy takich mocy przerobowych?
                                Może trzeba było się na to przygotować i zwiększyć zdolności przerobowe?
                                No chyba, ze wtedy narracja by się nie zgadzała... ciezko byloby mówić, że wirus jest w odwrocie, ze wszystko jest pod kontrolą i jednocześnie kupować testy, otwierać punkty pobran, zwiększać moce przerobowe laboratorium i szykować łóżka w szpitalach.

Komentarz

Pracuję...
                                X