Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale mi chodzi o tego konkretnego który się już Tobą "opiekuję" bo nie chciałbym trafić na jakiegoś kodziarza albo coś podobnego stąd prośba.

A wracając do meritum. Matuszek w sejmie o Covid a wplatane są pociski że za PO w 2009 i 2010 deficyt budżetowy był największy w historii, zapomniał chyba że był wtedy doradcą Donalda. Rządy PO sprzed 10 lat są istotniejszą sprawą niż poprawienie prawa pisanego w sposób losowy i wybiórczy.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

MOPS dla osób niezaradnych życiowo wyznacza opiekunów - aplikujcie.
      Proszę, napisz nam więcej panie zaradny życiowo, wszak z takim MOPSem tacy jak ty mają zapewne wiele i często do czynienia

nie ma nic piękniejszego na świecie niż takie bydło które myśli ze jest kimś i jeszcze jebana obleśna biedota patrzy na innych z góry

Ubierz maskę, rękawiczki i zamow sobie pizzę do netflixa jak ci starczy a ja lece na plaże, hej covid dobij te kurwy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Antoni.Antonio Zobacz posta

nie ma nic piękniejszego na świecie niż takie bydło które myśli ze jest kimś i jeszcze jebana obleśna biedota patrzy na innych z góry
        To jest najwyższy stopień umiłowania samego siebie: człowiek ma świadomość własnych ograniczeń i ułomności, a jednak uważa to za najpiękniejsze na świecie

Zamieszczone przez Antoni.Antonio Zobacz posta

Ubierz maskę...
        W co najlepiej ubierać maskę?

Zamieszczone przez Antoni.Antonio Zobacz posta

a ja lece na plaże, hej covid dobij te kurwy!
        Leć, leć, mierzeja się sama nie przekopie.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta

Jeden taki krótki post "z frontu" jest wart więcej niż siedemnaście stron A4 dociekań i zażaleń. Dzięki, alfa.
          Dodam jeszcze, że wiadomo, gdyby nie te ograniczenia to "w tych dwóch godzinach" wpadłoby więcej, ale utarg dzienny się zgadza. Ani nie było różnic wiosną, ani teraz. Zresztą "dzięki" wirusowi mamy najlepszy rok od pewnie 20-25 lat więc narzekając byłbym debilem.

Komentarz

• To trzeba było od razu pisać, że prowadzisz sklep z maseczkami i środkami dezynfekującymi

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

Proszę, napisz nam więcej panie zaradny życiowo, wszak z takim MOPSem tacy jak ty mają zapewne wiele i często do czynienia

Ubierz maskę, rękawiczki i zamow sobie pizzę do netflixa jak ci starczy a ja lece na plaże, hej covid dobij te kurwy!
              Prośba do adminów: szanujmy się i chrońmy to Forum przed całkowitym zalaniem szambem.

Komentarz

Oj brakowało mi ciebie - myślałem, że już zdechłaś. Tylko takie info - żeby covid miał kogoś dobić to ten ktoś musi być już naruszony - co najmniej jak twój zwieracz.
                A teraz zapierdalaj na tę plażę - w końcu jest darmowa więc w sam raz dla takiego przegrywa.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

To jest najwyższy stopień umiłowania samego siebie: człowiek ma świadomość własnych ograniczeń i ułomności, a jednak uważa to za najpiękniejsze na świecie
                  w rapsach takie coś to się nazywa autodiss - u antoniego zaś proza życia
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• - W magazynach Agencji Rezerw Materiałowych są zakupione respiratory. Raz jeszcze dziękuję panu ministrowi Szumowskiemu, że przewidując drugą falę nabywał te respiratory w maju, czerwcu i lipcu - mówi Mateusz Morawiecki.
                    Dzięki Szumi!
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Leć, leć, mierzeja się sama nie przekopie.
                      Zrobiłeś mi dzień.

#MiśKazekteam

Komentarz

• Za to mi płacą

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

Prośba do adminów: szanujmy się i chrońmy to Forum przed całkowitym zalaniem szambem.
                          +1

...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Czyli biorąc to pod uwagę, będziesz musiał uzupełnić zapasy tego co zjesz w domu i dasz zarobić innemu sklepikarzowi.
                            ​​​​​​https://forsal.pl/biznes/handel/arty...-pustkami.html
                            Zamknijmy sklepy od wtorku do niedzieli, będzie jeszcze większa korzyść dla gospodarki ​​​​​​

Nie mogę się też doczekać aż odniesiesz się do źródeł które wymieniłem, czy może nie dotarło do alternatywnej rzeczywistości?
                            Mioduski won
                            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

​​​​​​https://forsal.pl/biznes/handel/arty...-pustkami.html
                              Zamknijmy sklepy od wtorku do niedzieli, będzie jeszcze większa korzyść dla gospodarki ​​​​​​

Nie mogę się też doczekać aż odniesiesz się do źródeł które wymieniłem, czy może nie dotarło do alternatywnej rzeczywistości?
                              No faktycznie te źródła-w sensie link z portalu forsal, mówiące na ten przykład, że biura podróży odnotowały 89% spadek (nie jest przy tym zaznacza o jakim okresie mowa) dotyczą bezpośrednio wątku 2godzin dla seniorów.

Postaram się wyjaśnić to o czym pisałem w sposób łopatologiczny
                              Co miesiąc zużywam dajmy na to 100 litrów płynów - woda/soki/napoje gazowane - czy myślisz, że ma na to jakikolwiek wpływ to czy zakupy robię w niedzielę o 12, czy też w piątek o 21 ?
                              Dyskusja na ten temat miała miejsce przy okazji wolnych niedziel - są na tym forum osoby które wieściły armagedon itp. itd. - życie to zweryfikowało.

I teraz tak - OCZYWIŚCIE tego rodzaju nakazy/zakazy mają wpływ na rynek - a konkretnie na jego strukturę.
                              Ale nie mają wpływu na obrót - czyli realnie Alfa na tym skorzysta, a Beta w galerii handlowej na tym straci (co zresztą możemy przeczytać w rzeczonym artykule)
                              Do którego mam jedno pytanie - czy uważasz, że rzeczone spadki - czyli pierwsza lepsza liczba "Do połowy miesiąca liczba wizyt była o 37 proc. niższa niż rok wcześniej, a obroty o 24 proc" - to zasługa
                              A) Covidu
                              B) "zakazu senioralnego"

I reasumując - nie mam pojęcia czy z tych godzin korzysta 8% "seniorów", czy też 88%, ale robienie z tego jakiegoś problemu świadczy o jednej z dwóch opcji
                              - albo ktoś jest kompletnie nie zaradny życiowo i nie jest w stanie zaplanować swojej aktywności konsumenckiej z jakimkolwiek wyprzedzeniem (bo nie wyobrażam jak takie coś może kogoś przerosnąć)
                              - albo ktoś jest kurewsko szczęśliwy i nie ma żadnych innych REALNYCH problemów, że takie coś - 2h bez zakupów mu przeszkadza.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• https://regiony.tvp.pl/50429485/rodz...ez-maloletnich

Co to kurva jest? Może jeszcze mandaty na sąsiada że ten nie podpierdolił na psy za brak maseczki.

Komentarz

Pracuję...
                                X