Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Najlepszym podsumowaniem tej dyskusji jest **** do dupy za troskę o osoby starsze i nie przeszkolenie personelu w 6 miesięcy.
  Bawcie sie sami w tym intelektualnym rynsztoku ja sie z tego cyrku wypisuje.
  Lieber tot als rot!!

  Komentarz


  • Zapisz się do PiS - jeśli się już nie zapisałeś. Tak tylko podpowiadam, bo tam lepiej pasujesz

   Komentarz


   • Londyn w nocy wszedł na poziom drugi restrykcji.https://www.thesun.co.uk/news/129518...er-2-lockdown/

    Komentarz


    • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
     Najlepszym podsumowaniem tej dyskusji jest **** do dupy za troskę o osoby starsze i nie przeszkolenie personelu w 6 miesięcy.
     Bawcie sie sami w tym intelektualnym rynsztoku ja sie z tego cyrku wypisuje.
     No ale oprócz tego ze osoby starsze mogą wejść na wyłączność od 10-12 do sklepu, to jakie jeszcze działania zostały podjęte w ramach troski o nich?

     Tak po prawdzie to rządzący robią niedźwiedzia przysługę, bo sporo biznesów ma przed dwie godziny pustki w sklepie. A i średnio wierze że seniorzy którzy wstają o 5-6 rano, czekają Gapiąc się w sufit na 10 żeby iść do sklepu.

     Ps. Ze tez jeszcze fryzjerów nie pozamykali.
     Ostatnio edytowany przez mski; [ARG:4 UNDEFINED].

     Komentarz


     • Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
      Fajna manipulacja ... ale ja juz sie przyzwyczaiłem.
      1. Na początek zgoda, ze cos zostało spieprzone.
      2. "Ale" mające odwrocic uwagę od punktu 1.
      3. Słuszne wytknięcie absurdalnego argumentu o Żabce.
      4. I przypisanie go do liczby mnogiej, tak jakby wszyscy krytycy chaosu używali tego lub podobnych przykładów.
      Wydźwięk wypowiedzi? Odsunięcie uwagi od oczywistych fuck-upow i skierowanie jej na jeden absurdalny przykład.
      Cóż za totalniacki motyw Reinterpretacja osobistej odpowiedzi OT na osobisty wpis przekierowująca zbiór jej adresatów na wątek/forumkę/państwo. Dziękuję za wiarę, że mogę mieć ambicje, by "odwracać" czyjąś uwagę, a liczba mnoga (wyraźnie napisałem, że chodziło o uczestników popijawy) obejmuje nieograniczony zbiór krytyków rządu. Cudem nie pojawiło się jakieś powiązanie tvp.info.

      Pozostaje powtórzyć: jaka opozycja w Sejmie, taka w internecie
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

      Komentarz


      • My tez w szoku ze nie ma żadnego linka do wpolityce

       Komentarz


       • Rządy PiS w Czechach:
        W związku narastaniem pandemii od środy 14 października wprowadzone zostały obostrzenia. Maseczki są obowiązkowe w przestrzeniach zamkniętych, w spotkaniach może uczestniczyć nie więcej niż sześć osób, we wszystkich szkołach (w tym podstawowych) nauczanie odbywa się zdalnie, zamknięte są bary i restauracje, nie można pić alkoholu w miejscach publicznych, zamknięte są kina i teatry.

        A tu słowackie Prawo i Sprawiedliwość:
        Restauracje na Słowacji mają serwować jedzenie tylko pod gołym niebem lub na wynos. Aquaparki, baseny, siłownie i sauny zostaną zamknięte.
        W centrach handlowych na Słowacji na jednego klienta ma przypadać 15 metrów kwadratowych przestrzeni.
        Rząd Słowacji wprowadzi też godziny dla seniorów w sklepach spożywczych i aptekach.


        Hiszpańskie:
        Rząd Pedro Sancheza zdecydował o wprowadzeniu stanu wyjątkowego w Madrycie oraz jego okolicach, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa.

        PiS dotarł również do Francji:

        Od godz. 21 do 6 zostanie wprowadzona godzina policyjna w niektórych miastach...
        Chodzi o region paryski (Ile-de-France), a także osiem dużych miast - Lille, Rouen, Saint-Etienne, Tuluza, Lyon, Grenoble, Aix-Marsylia i Montpellier. Po godz. 21 będzie można przemieszczać się w tych miejscach jedynie do pracy oraz w nagłych przypadkach.


        i Irlandii:
        Restrykcje na poziomie trzecim oznaczają, że wizyty w domach są ograniczone do członków jednego innego gospodarstwa domowego, nie są możliwe żadne spotkania towarzyskie w pomieszczeniach zamkniętych, na otwartych przestrzeniach maksymalna liczba osób, które mogą się spotkać zostaje ograniczona do 15 osób, wesela muszą być ograniczone do 25 osób, nie mogą się odbywać żadne wydarzenia w pomieszczeniach zamkniętych, czyli z powrotem zostają zamknięte kina, muzea czy galerie, nie mogą się odbywać żadne rozgrywki sportowe z wyjątkiem sportu zawodowego, restauracje, puby, bary i kawiarnie mogą pozostać otwarte, ale z dodatkowymi ograniczeniami, nie mogą się też odbywać nabożeństwa, choć kościoły i inne świątynie pozostaną otwarte dla indywidualnych modlitw. Zalecane jest ograniczenie przemieszczania się do minimum i niewyjeżdżanie bez uzasadnionego powodu poza granice hrabstwa.

        PiS na Węgrzech wiadomo - zamknął granice już we wrześniu, ale też:

        Wprowadzimy obowiązek używania maseczek ochronnych nie tylko, jak dotychczas, w środkach transportu publicznego i w sklepach, ale także w kinach, teatrach, instytucjach opieki zdrowotnej i domach opieki oraz w biurach przyjmujących klientów. Utrzymujemy całkowity zakaz odwiedzania szpitali i domów opieki dla osób starszych – oświadczył Orban w nagraniu zamieszczonym na Facebooku.
        - Od 1 października uczniowie i nauczyciele będą mogli wejść do szkół tylko po zmierzeniu temperatury - przekazał. Do szkół nie będą mogli wchodzić rodzice uczniów...I wreszcie zdecydowaliśmy, że lokale rozrywkowe będą musiały być zamykane o godzinie 21 – powiedział Orban.
        Podkreślił, że policja dostała polecenie, by ściśle kontrolować przestrzeganie tych przepisów i w razie potrzeby karać za ich naruszanie.


        Włochy mają Koronę już za sobą, więc tu PiS nie poszalał:

        Bary i restauracje będą musiały być zamykane we Włoszech o północy, a napoje serwowane w nich mogą być spożywane jedynie przy stolikach, a nie na stojąco - niezależnie od tego czy ktoś spożywałby napój w lokalu czy przed nim.Rozporządzenie zakazuje też organizowania jakichkolwiek gier kontaktowych, których organizatorem nie jest stowarzyszenie sportowe będące w stanie zapewnić przestrzeganie zasad dystansu społecznego.Oznacza to zakaz organizowania m.in. meczów piłkarskich we włoskich parkach, co jest popularną formą rozrywki we Włoszech.W ubiegłym tygodniu rząd Conte wprowadził powszechny obowiązek noszenia masek we Włoszech.
        Rozporządzenie zakazuje też organizowania jakichkolwiek gier kontaktowych, których organizatorem nie jest stowarzyszenie sportowe będące w stanie zapewnić przestrzeganie zasad dystansu społecznego.
        Oznacza to zakaz organizowania m.in. meczów piłkarskich we włoskich parkach, co jest popularną formą rozrywki we Włoszech.
        W ubiegłym tygodniu rząd Conte wprowadził powszechny obowiązek noszenia masek we Włoszech.


        Itd. Nie jestem takim specem od działań w ramach zapobiegania pandemii, jak szanowne tu grono, ale wygląda to trochę tak, jakby pakiet zakazów i obostrzeń był spójny i uznany globalnie za skuteczny. Mogę się mylić.
        Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lewactwo nie jest cool!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
         Zapisz się do PiS - jeśli się już nie zapisałeś. Tak tylko podpowiadam, bo tam lepiej pasujesz

         Lepiej niż gdzie ?
         Bo faktycznie w tym intelektualnym szambie które jest rownież twoim udziałem to nie mam zamiaru sie taplać
         Lieber tot als rot!!

         Komentarz


         • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Bawcie sie sami w tym intelektualnym rynsztoku ja sie z tego cyrku wypisuje.
          w końcu.

          Troską o seniorów byłoby wprowadzenie zakazu wstępu w pozostałych godzinach można np. dać drugi slot po południu poza wyznaczonymi godzinami siedzieć w domu.
          Nie wiem jak Ty, ale mi się wydaję że w 6 miesięcy średnio rozgarnięty szympans nauczy się zakładać strój ochronny, wpisywać w rubrykę dane badanego i wsadzić patyk do gardła nie mówiąc już o słuchaczach szkół medycznych czy wojskowych. Ale rozumiem że mierzysz ogół swoją miarą i Ty byś tego nie ogarnął, jeśli jest takich więcej to faktycznie dobrze że tego nie zrobili.

          edit
          boss_corleone
          jeśli nie widzisz różnicy między systemowymi rozwiązaniami mającymi ograniczyć rozwój epidemii a wyrywkowym pisanym na kolanie prawem które daje po dupie jednym a pozwala działać drugim to faktycznie nie zrozumiesz tego co po niektórzy piszą.
          Ostatnio edytowany przez Mrugs; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


          • Zamieszczone przez mski Zobacz posta

           No ale oprócz tego ze osoby starsze mogą wejść na wyłączność od 10-12 do sklepu, to jakie jeszcze działania zostały podjęte w ramach troski o nich?

           Tak po prawdzie to rządzący robią niedźwiedzia przysługę, bo sporo biznesów ma przed dwie godziny pustki w sklepie. A i średnio wierze że seniorzy którzy wstają o 5-6 rano, czekają Gapiąc się w sufit na 10 żeby iść do sklepu.

           Ps. Ze tez jeszcze fryzjerów nie pozamykali.
           no chociażby taka ze mógłby to obsrac tak jak Szwedzi będący wzorem dla poniektórych, czy tam Anglicy na początku pandemii.
           Ale w sumie na **** ja sie produkuje skoro mam dziwne wrażenie ze 90% uczestników nie ma zielonego pojęcia, że większość szpitali w Polsce jest zarządzana przez opozycje, co oczywiście w żaden sposób nie przeszkadza im opierdalac rzadu za burdel w nich panujący.
           i tak dalej i tak dalej.
           Lieber tot als rot!!

           Komentarz


           • Zamieszczone przez mski Zobacz posta
            My tez w szoku ze nie ma żadnego linka do wpolityce
            Jacy "wy"?

            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
             Cóż za totalniacki motyw Reinterpretacja osobistej odpowiedzi OT na osobisty wpis przekierowująca zbiór jej adresatów na wątek/forumkę/państwo. Dziękuję za wiarę, że mogę mieć ambicje, by "odwracać" czyjąś uwagę, a liczba mnoga (wyraźnie napisałem, że chodziło o uczestników popijawy) obejmuje nieograniczony zbiór krytyków rządu. Cudem nie pojawiło się jakieś powiązanie tvp.info.

             Pozostaje powtórzyć: jaka opozycja w Sejmie, taka w internecie
             Zapomniałeś sprawdzic co tam dzisiaj wynika z przekazów dnia. Napisz, chętnie się dowiem.

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

              w końcu.

              Troską o seniorów byłoby wprowadzenie zakazu wstępu w pozostałych godzinach można np. dać drugi slot po południu poza wyznaczonymi godzinami siedzieć w domu.
              Nie wiem jak Ty, ale mi się wydaję że w 6 miesięcy średnio rozgarnięty szympans nauczy się zakładać strój ochronny, wpisywać w rubrykę dane badanego i wsadzić patyk do gardła nie mówiąc już o słuchaczach szkół medycznych czy wojskowych. Ale rozumiem że mierzysz ogół swoją miarą i Ty byś tego nie ogarnął, jeśli jest takich więcej to faktycznie dobrze że tego nie zrobili.
              Jak Ci nie pasuje moja aktywność to miałeś 6 lat żeby napisać do mnie prv, ale poznać funkcję dodaj do ignorowanych, to tak a propos szympansów
              Ale ogólnie to pomysł żeby szympansy wpisywały w rubrykę dane badanego jak najbardziej wpasowuje się w tragikomikę tego wątku.
              Zabójcze maseczki, Bill Gejts czipujący Gelo, Antonio z pierdyliardem piniążków, Mrugs z szympansem w stroju ochronnym.
              Jak to się ma do realiów czy to Polski, czy to innych państw ogarniętych pandemią to ja za bardzo nie wiem, ale w sumie można się pośmiać z problemów niepełnosprytnych w stylu nie mam jak kupić alko pomiędzy 8-10 (czy tam 10-12 )
              Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
              Lieber tot als rot!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
               Jacy "wy"?
               Społeczność forumowa

               Komentarz


               • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Najlepszym podsumowaniem tej dyskusji jest **** do dupy za troskę o osoby starsze i nie przeszkolenie personelu w 6 miesięcy.
                Bawcie sie sami w tym intelektualnym rynsztoku ja sie z tego cyrku wypisuje.
                I pisze to "intelektualista", który twierdził, że nie nosi maseczki, więc naraża tylko siebie
                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

                Komentarz

                Pracuję...
                X