Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Niniejszym dokonało się wrogie przejęcie tematu o Koronie przez totalsów. Co w sumie było dość dokładnie prognozowane - jakie nastroje społeczne zagoszczą na salonach.
    Chyba ci się coś pomieszało gościu. Jeśli zestawiasz chłopaków stąd, którzy krytykują rząd z tą "totalną opozycją" jaką znamy z demonstracji KOD-u i innych wynalazków to zero szcaunku dla ciebie baranie.
    Załóż maseczkę i zamknij się w piwnicy zamiast pie***ć tu głupoty.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

Chyba ci się coś pomieszało gościu. Jeśli zestawiasz chłopaków stąd, którzy krytykują rząd z tą "totalną opozycją" jaką znamy z demonstracji KOD-u i innych wynalazków to zero szcaunku dla ciebie baranie.
      Albo krzyczysz ja-ro-slaw, albo zbijasz pione z tuskiem, czego nie rozumiesz prostaku?
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Tak jak kiedyś do supersamu nie można było wejść bez koszyka i trzeba było czekać, aż ktoś wyjdzie i zwolni koszyk, to teraz mogliby zrobić podobnie: 150 koszyków i jeden ochroniarz pilnujący żeby nikt bez koszyka nie wszedł (a jak matka z dwójką dzieci, to trzy koszyki muszą zabrać )
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Tak jak kiedyś do supersamu nie można było wejść bez koszyka i trzeba było czekać, aż ktoś wyjdzie i zwolni koszyk, to teraz mogliby zrobić podobnie: 150 koszyków i jeden ochroniarz pilnujący żeby nikt bez koszyka nie wszedł (a jak matka z dwójką dzieci, to trzy koszyki muszą zabrać )
          Matka siedzi z tyłu.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• W poniedziałek miałem robiony wymaz, a dziś przyszedł wynik. Mam koronę. Izolacja domowa do 25.

Komentarz

• Zdrowia
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

No tak, bo wszystkie te Krzysie i Mateusze to same prawilne chłopaki, a sianie fermentu na forach, to w trosce o obywateli.
                Maseczkę zakładam w miejscach publicznych. Wklejane były nie tylko artykuły, ale też obrazki. Dalej za trudne to jest dla Ciebie?

Swoją drogą piona w nowej rzeczywistości
                Masz może jakieś nowe informacje odnośnie światowego spisku?

I gdzie się podział Gelo? Chciałbym wiedzieć, czy już się wypłaszcza.

Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta

Albo krzyczysz ja-ro-slaw, albo zbijasz pione z tuskiem, czego nie rozumiesz prostaku?
                Albo wirusa nie ma, albo jednak jest i wina rządu.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

No tak, bo wszystkie te Krzysie i Mateusze to same prawilne chłopaki, a sianie fermentu na forach, to w trosce o obywateli.
                  Maseczkę zakładam w miejscach publicznych. Wklejane były nie tylko artykuły, ale też obrazki. Dalej za trudne to jest dla Ciebie?

Swoją drogą piona w nowej rzeczywistości

Podpisuję się pod powyższym wpisem.

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Tak jak kiedyś do supersamu nie można było wejść bez koszyka i trzeba było czekać, aż ktoś wyjdzie i zwolni koszyk, to teraz mogliby zrobić podobnie: 150 koszyków i jeden ochroniarz pilnujący żeby nikt bez koszyka nie wszedł (a jak matka z dwójką dzieci, to trzy koszyki muszą zabrać )
                    Podczas pierwszego strzału Pepco tak działało. Stała Pani przy wejściu , czyściła koszyki i pilnowała aby do sklepu wchodzili tylko z koszykami.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Innowacje w zakresie zwiększenia diagnostyki, nowych terapii i szczepionek są naprawdę imponujące. Sprawia to, że czuję, że dla bogatego świata powinniśmy być w stanie w dużej mierze zakończyć tę sprawę (pandemię koronawirusa - dop. red.) do końca 2021 roku, a dla całego świata do końca 2022 roku". - Bill Gates.

Koncerny związane z Panem Billem zaczną handlować szczepionką to media skończą pie**ć o tym wirusie. Wiem- jestem niespełna rozumu wariatem, ale mam nadzieję, że za rok spotkamy się w tym wątku, kontynuujemy "dyskusję" i się pośmiejemy. O ile przeżyjemy ten rok

A jeśli ktoś uważa, że tego wirusa nie ma to jest idiotą - pisałem o tym nie raz tutaj.

Better Dead Than Red

Komentarz

Którzy konkretnie twierdzą, że go nie ma, tylko bez zbędnego pierd*lenia?

Komentarz

Dzięki za pamięć !
                          To ja chciałem wiedzieć, czy się wypłaszcza, kierując to pytanie do maniaków wykresów, którymi bombardowali nas w marcu/kwietniu. Znudziły się wykresiki i tabelki ? Przecież tak dobrze nam szło. Nie mam za dużo czasu teraz, wrócę wieczorem i napiszę, co o tym wszystkim sądzę.

Komentarz

• Przejrzyj sobie ten temat od końca lockdownu. Ile osób pisało w tonie:
                            - wyśmiewania noszących maseczki
                            - wyśmiewania "goźnego" wirusa
                            - negowania panedmii Koronawirusa i tego co działo się w Europie / na świecie
                            - wyśmiewania ludzkiego strachu o siebie, bliskich
                            - powoływania się na bezprawne ograniczenia swobód obywatelskich
                            - itp.
                            A teraz zastanówmy się, czy takie działania miały miejsce wyłącznie na Forum? Czy może wszystkie te zagadnienia były przekazywane rodzinie, otoczeniu, kolegom, współpracownikom. Ile osób udało się przekonać do akcji "koronaświrus"? A teraz ***** żale do rządu, bo jest nieprzygotowany. Tak wiem, Morawiecki powiedział, że jest w odwrocie. Tylko nie to było zapalnikiem takiej postawy
                            Zapewne wiele rzeczy można było zrobić lepiej, ogarnąć to i owo. Chętnie czytam krytykę działań państwa od osób, które nie są meteorami, ograniczającymi swoje działanie na forum do tematu Polityka i od osób, które nie wypisywały głupot w lato. Albo tych przylatujących z przeklejką z tokfm i wyborczej.

Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                              W poniedziałek miałem robiony wymaz, a dziś przyszedł wynik. Mam koronę. Izolacja domowa do 25.
                              Zdrowia.
                              "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                              "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                              Up the Anchor!

Komentarz

• Odpowiedzmy sobie też na pytanie czy dwa lata temu i wstecz, gdy grypa dopadała ludzi w ciężkim stanie, po udarach, zawałach, z nowotworami itd. osłabiając ich organizm i doprowadzając tym samym do zgonów to była gdziekolwiek odnotowana czy w kartach zgonu podawane były ww. choroby? Czy wszystkie media w okresie grypowym "trąbiły" o takich przypadkach?
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X