Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co za z.jeby rzadzą naszym krajem....
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
      Co za z.jeby rzadzą naszym krajem....
      No dokładnie. Lepiej zapchać totalnie szpitale i zawalić służbę zdrowia. Tym co tak się srają o te obostrzenia polecam zerknąć na przypadek Izraela, który zrobił drugi lockdown w połowie września. I jakie teraz mają wartości zarażeń.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta

No dokładnie. Lepiej zapchać totalnie szpitale i zawalić służbę zdrowia. Tym co tak się srają o te obostrzenia polecam zerknąć na przypadek Izraela, który zrobił drugi lockdown w połowie września. I jakie teraz mają wartości zarażeń.
        Tak tak , bo pół roku to było za mało żeby na cokolwiek się przygotować. Rozumiem, że wiosna w wiosnę , jesień w jesień będziemy powtarzać scenariusz ?
        Czy jak ?

Komentarz

• A kościoły znowu nie zarażają?

Komentarz

• Skończyła się mantra ze "ściemą", zaczęła się mantra "polityczna". A covid konsekwentnie robi swoje.
            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
            Up the Anchor!

Komentarz

• A ja się zastanawiam już pomijając świątynie, to czemu na wydarzeniach kulturalnych może być 25% publiki a na sportowych nikogo??

Covid wina kibola! :>

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                A ja się zastanawiam już pomijając świątynie, to czemu na wydarzeniach kulturalnych może być 25% publiki a na sportowych nikogo??

Bo łatwiej kontrolować ludzi w sali niż na stadionie?

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
                  Skończyła się mantra ze "ściemą", zaczęła się mantra "polityczna". A covid konsekwentnie robi swoje.
                  To może się ktoś pokwapi, może ty żeby odpowiedzieć na kluczowe pytania, zamiast pisania „wiesz jak
                  dziala służba zdrowia?” „Ile lat pracujesz w służbie zdrowia że masz czelność sugerować ze działa źle” to się mantra skończy.

Komentarz

Bo łatwiej kontrolować ludzi w sali niż na stadionie?
                    A czy nie łatwiej "rozrzucić" po widowni 25% pojemności stadionu w dużej części otwartego i dzięki temu zachować dystans, niż przypilnować mniej osób w ciasnej dusznej sali gdzie każdy wirus może skakać między ludźmi jak pchełka.

Komentarz

A czy nie łatwiej "rozrzucić" po widowni 25% pojemności stadionu w dużej części otwartego i dzięki temu zachować dystans, niż przypilnować mniej osób w ciasnej dusznej sali gdzie każdy wirus może skakać między ludźmi jak pchełka.
                      Popatrz na zdjęcia z meczów Ekstraklasy to dostaniesz odpowiedź.

Komentarz

A ja się zastanawiam już pomijając świątynie, to czemu na wydarzeniach kulturalnych może być 25% publiki a na sportowych nikogo??

NIe wiem, zgaduję:
                        - bo w teatrze ludzie usiedzą na tyłkach na co czwartym krzesełku, a na stadionie nie; chociaż na koncertach to juz pewnie nie za bardzo;
                        - bo w teatrze nie krzyczą (a przy okazji nie plują); chociaż na koncertach to juz pewnie nie za bardzo;
                        - bo rozgrywki bez kibiców mają jakiś szczątkowy/dla kogoś sens, a spektakle teatralne nie (poza ew. jednorazowym ich nagraniem);
                        - bo w dużych rozgrywkach (np. Ekstraklasa) kluby są w stanie przez jakiś czas funkcjnowac bez widzów (wpływy z transmisji telewizyjnych), a teatry nie;
                        - bo do teatróech chodzą grzeczni/mądrzy/potulni ludzie, którzy nie wywieszają transparentów o covidowej ściemie
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta

Kolego a pracujesz od 81 w służbie zdrowia? Bo jak nie to nie mamy o czym rozmawiać.
                          Mój wpis był odpowiedzią na apel kolegi TNTP. To wyjaśnienie dla mniej inteligentnych.
                          Zapraszam do dyskusji o zagadnieniach medycznych.
                          Przed dyskusją zachęcam do sprawdzenia, czym jest sterkobilinogen i aminotransferaza asparaginianowa.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Popatrz na zdjęcia z meczów Ekstraklasy to dostaniesz odpowiedź.
                            Byłem widziałem jednak stałem sobie z boku trzymając dystans od tłumu
                            A ile teraz było pojemności obiektu dozwolonej? 50%? Wystarczy egzekwować przepisy a nie zakazywać wszystkiego.

To że kibic się nie dostosuje to jest oczywiste, Księciunio masz racje Ekstraklasa, czy inne najwyższe klasy rozgrywkowe dadzą radę ale co z niższymi ligami gdzie dzień meczowy to jednak znaczny zastrzyk finansowy?

Żona była na koncercie na Torwarze dwa tygodnie temu, wszyscy mieli numerowane co 3 miejsce na trybunach i kilkanaście osób na płycie chvj z tego skoro po dwóch kawałkach 3/4 ludzi wywaliło z trybun i skakało po płycie

Komentarz

Żona była na koncercie na Torwarze dwa tygodnie temu, wszyscy mieli numerowane co 3 miejsce na trybunach i kilkanaście osób na płycie chvj z tego skoro po dwóch kawałkach 3/4 ludzi wywaliło z trybun i skakało po płycie
                              W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Kaczyński miał to ogarnąć?

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                                Proste pytanie: jakie masz doświadczenie w Służbie Zdrowia?
                                Pytam bez podtekstów. Bez szyderki. Słowo honoru.
                                Nie mam doświadczenia w służbie zdrowia, jedynie jako klient i obserwator.

Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                                70% populacji Polski w strefie czerwonej.
                                Restauracje czynne do 21:00, zajęty co drugi stolik. Zamknięte siłownie i baseny.
                                Jeżeli to ma potrwać dłużej niż 2-3 tygodnie, to te branże mogą już się zamykać na stałe.
                                Już wiele nie brakuje do lockdownu 2.0, tylko wprowadzanego stopniowo.

Ciekawe co jeszcze zostanie z gospodarki za parę miesięcy?
                                Ostatnio edytowany przez Kalle; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X