Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

PS. Oczywiście jutro załatwiam sobie zaświadczenie (dzwoniłem już w tej sprawie), więc jak wygrałem batalię o skrzynki pocztowe, tak nie dam sobie założyć maseczki, chyba że siłą mnie do tego przymuszą.
    Ale ty jesteś zajebisty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
      Rzecznik MZ:
      "Pytany, czy tak mała liczba testów może mieć związek z ich brakiem na rynku, rzecznik stwierdził: - W magazynach mamy 5 tys. testów, które możemy w każdej chwili przekazać. Laboratoria jednak same kupują testy dla siebie - powiedział Andrusiewicz. - Jeśli teraz testów brakuje, zawsze możemy je przekazać - zapewnił."

To się k..wa przygotowali, aż 5k testów w magazynach, tak, liczba mnoga, ciekawe w ilu magazynach leży te 5 tysięcy testów!?

p.s. Być może dziennikarzyna pomylił 5 tys z 500 tys? Ja nie wiem, nie słyszałem tego, tylko cytuję ...
      Tak, jebnal się, jest 500k. Choć w mojej opinii to też mało, przecież to starczy na około 10 dni.
      Mioduski won
      Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
      Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
        Witam,kilka dni temu w szpitalu położniczym na Karowej rodziła kobieta z covidem oczywiście miała bezobjawowo. Problem jest taki że zostały zarażone dwie pielęgniarki które dzisiaj zostały zabrane do szpitala MSWiA na Wołoską,tak się składa że w tym szpitalu pracuje moja siostra cioteczna i dlatego mam to INFO.
        Skoro zakażona to jakim cudem została przyjęta do tego szpitala?
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

A co miała zrobić? Poród odłożyć na czas kwarantanny?

Komentarz

• Służba zdrowia na Słowacji prosi wojsko o pomoc, bo się nie wyrabiają, na Ukrainie szpitale są bliskie zapełnienia no ale wirusa przecież nie ma, na grypę też umierają i takie tam.
            No ale najważniejsze, żeby midzi miał prawo do nie łażenia w masce. Możesz też w ramach swoich swobód wsadzić se ***** w gniazdko, wtedy to dopiero pokażesz.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta

A co miała zrobić? Poród odłożyć na czas kwarantanny?
              W każdym województwie są oddziały dedykowane pod pacjentów z COVIDEM (czy to kardiologia, czy onkologia, czy też położnictwo) - chyba jeden na województwo.
              Teraz jak są jednoimienne to część pacjentów będzie tam "obsługiwana" ale z dostępnością do procedur to różnie wygląda to w różnych województwach, więc siłą rzeczy część z nich będzie ogarniana na zewnątrz.

A w rzeczonym przypadku laska po prostu mogła nie wiedzieć, że ma COVIDA - to jest jeden z głównych mankamentów nowego sytemu testowania.
              Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jeszcze miesiąc temu każdy przyjmowany do szpitala musiał się do niego stawić dzień wcześniej w celu przeprowadzenia testu, czy ta procedura już nie istnieje?
                Wiem że powyższy przypadek mógł być nagły ale pytam tak z ciekawości czy coś się zmieniło?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                  Jeszcze miesiąc temu każdy przyjmowany do szpitala musiał się do niego stawić dzień wcześniej w celu przeprowadzenia testu, czy ta procedura już nie istnieje?
                  Wiem że powyższy przypadek mógł być nagły ale pytam tak z ciekawości czy coś się zmieniło?
                  "to jest jeden z głównych mankamentów nowego sytemu testowania" - z tego co się orientuje nie ma już takiego rygoru (co do zasady poród naturalny jest nagły
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• No z autopsji powiem, że żona dwukrotnie była zapisana do szpitala na konkretną datę by urodzić właśnie naturalnie, ale wiem, że zdarzają się nagłe sytuacje

Komentarz

W niektórych szpitalach nie wykonują testów tylko wypełniania się samą ankietę.
                      e: Właśnie jednym z nich jest Karowa
                      Ostatnio edytowany przez amanda; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                      spędzić go lub wykorzystać.
                      James Arthur Ray

Komentarz

• Na myśl przychodzi niejeden forumowicz https://twitter.com/makowski_m/statu...406482438?s=20

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• wklepack nie błysnąłeś, reszta skumała o co mi chodzi...

Wczoraj byliśmy na Karowej, bo tam mamy rodzić, nie było widać powszechnej paniki

Skoro pacjentka była bezobjawowa to skąd wiadomo, że pielęgniarki złapały to akurat od niej?Test był w końcu zrobiony pacjentce?
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

wklepack nie błysnąłeś, reszta skumała o co mi chodzi...

Wczoraj byliśmy na Karowej, bo tam mamy rodzić, nie było widać powszechnej paniki

Skoro pacjentka była bezobjawowa to skąd wiadomo, że pielęgniarki złapały to akurat od niej?Test był w końcu zrobiony pacjentce?
                            To chyba oczywiste? Vide casus Czarnek.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Takie tam walenie w ***** i zero tolerancji
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

wklepack nie błysnąłeś, reszta skumała o co mi chodzi...

No moje doświadczenie z Karowej parę lat temu było takie, że od przekroczenia drzwi do szczęśliwego rozwiązania było z zegarkiem 15 minut , więc ciężko mi sobie wyobrazić jakieś testowanie, sprawdzanie kto co ma w takich sytuacjach jak poród, operacje ratujące życie i tym podobne. To jest właśnie życie, są takie sytuację że sorry ale się nikt nie wyrobi do szpitala dla COVID-owych to trzeba mu pomóc tu i teraz, a resztę 95% niech procedury ogarną, które jak widać istnieją o czym wspominali przedmówcy.

Komentarz

Pracuję...
                                X