Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od 10.10. żółta strefa w całym kraju, a co za tym idzie obowiązek noszenia maseczek również na dworze (i to nie tylko tym szlacheckim).

I to akurat uważam za przesadę/głupotę – rozumiem grupkę ludzi czekających na przystanku, pod szkołą, chodzących po bazarku lub zatłoczonym deptaku. Ale pojedyncze osoby na osiedlowych chodnikach, to już głupota i amunicja dla „antymaseczkowców”. Choć rozumiem, że łatwiej zakazać wszystkiego niż to jakoś sensownie podzielić i opisać – szczególnie w społeczeństwie, które będzie nosiło w kieszeni specjalnie spreparowane centymetry, zgodnie z którymi faktyczny metr dwadzieścia odstępu będzie przepisowym półtora metra

E: Chociaż nie, to zasłanianie twarzy na wolnej przestrzeni tylko w "miejscach publicznych" - są one jakoś zdefiniowane?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Antoni.Antonio Zobacz posta

Nie, mordeczko To znacznie prostsze - jestem znacznie lepszy niż ty i tobie podobni i dlatego czerpie dużo radosci z dyskusji z takimi osobnikami, podludźmi Fajnie wiedziec co „myśli” pospólstwo, nie sadzisz? A to ze myslisz ze ktoś cię wkręca bo ma dobrze tylko dlatego ze tobie w zyciu się nie udało i nie dopuszczasz do siebie ze jestes zwyczajnie nieudacznikiem to jest najfajniejsza cześć tych „dyskusji”

jak ci wysle fotkę z gotowka nie wiem 100k bo tyle pewnie na oczy nie widziales, z karteczka z dedykacja albo nagram filmik to zrobisz nam ta przyjemnosc i skrocisz sobie to „udane” zycie? Ciagle się zastanawiam po co takie cos jak ty w ogole zyje i jakim egoista musi być sprawdzając na ten świat potomstwo żeby zbierało owoce jego lenistwa, głupoty i biedoty. Jak taki zdechnie to normalnie jest pogrzeb czy zabiera was śmieciarka? Maseczka na czoło, zostało was coraz mniej

kulturalnie pozdrawiam )
      Liczę na to że będziesz pisał więcej i koniecznie wklejał dużo zdjęć świadczących o twych poważnych brakach - zarówno tych intelektualnych, jak i natury bardziej psychicznej. W sumie to nie po chrześcijańsku czerpanie przyjemności z czyichś ułomności ale **** ci w dupę za duże dajesz mi radości bym ci nie odpisał pokrako.
      Całą twoją dotychczasową aktywnością - podejrzewam, że również życiem, wołasz wręcz atencyjna (w sumie mogłoby być agencyjna - analnie pozdrawiająca) kurwo o zainteresowanie. Tylko czego ma niby ono dotyczyć, tak jak już ci pisałem multum razy - jesteś personifikacją zakompleksionego (w najlepszym razie nowobogackiego) podejścia do życia.
      Najpewniej w środowisku (jeśli tą patożkę można w ogóle tak określić) z którego się wywodzisz wyjazd do Malagi jest rzeczą którą możesz imponować, tylko widzisz problem jest taki, że w pewnych środowiskach to są rzeczy w miarę normalne - wyjazd na wakacje, posiadanie mieszkania, auta itp. itd A nie tematy którym ktoś się można chwalić - bo się po prostu wychodzi na debila.
      W twym wypadku najczęściej dużo ci wchodzi, ale ta jedna rzecz faktycznie wyszła ci perfekcyjnie.
      Zresztą nawet jeśli ktoś ma więcej szmalu niż inni to raczej nie jest powód żeby się tym chwalić - no chyba że nie ma niczym innym (akurat w twym wypadku byłoby to umysłowy impotencie nawet i zrozumiałe)

ps. Te 100k to dla mnie niewyobrażalna liczba pieniędzy i szczerze powiedziawszy nawet nie wiem czy da radę zrobić takiej kupie szmalu zdjęcie. Więc nie ******* mi tu takich głodnych kawałków.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        [Choć rozumiem, że łatwiej zakazać wszystkiego niż to jakoś sensownie podzielić i opisać – szczególnie w społeczeństwie, które będzie nosiło w kieszeni specjalnie spreparowane centymetry, zgodnie z którymi faktyczny metr dwadzieścia odstępu będzie przepisowym półtora metra [/FONT]
        Sam sobie odpowiedziałeś.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Od 10.10. żółta strefa w całym kraju, a co za tym idzie obowiązek noszenia maseczek również na dworze (i to nie tylko tym szlacheckim).

I to akurat uważam za przesadę/głupotę – rozumiem grupkę ludzi czekających na przystanku, pod szkołą, chodzących po bazarku lub zatłoczonym deptaku. Ale pojedyncze osoby na osiedlowych chodnikach, to już głupota i amunicja dla „antymaseczkowców”. Choć rozumiem, że łatwiej zakazać wszystkiego niż to jakoś sensownie podzielić i opisać – szczególnie w społeczeństwie, które będzie nosiło w kieszeni specjalnie spreparowane centymetry, zgodnie z którymi faktyczny metr dwadzieścia odstępu będzie przepisowym półtora metra

E: Chociaż nie, to zasłanianie twarzy na wolnej przestrzeni tylko w "miejscach publicznych" - są one jakoś zdefiniowane?
          Bodajże lasy, parki i plaże nie. Jakkolwiek nie będzie to ograniczone już widzę tych nadgorliwych psiarski co będą ganiać ludzi bez sensu Dobrze, że mam zaświadczenie... wygląda na to, że zapoznam wielu Panów Policjantów i Panie Policjantki podczas mojego przemieszczania się. Zanosi się na interesujący czas

E: Jeżeli faktycznie lasy nie, to zanosi się, że las w mojej okolicy będzie oblężony w tą niedzielę przez bezmaseczkowych grzybiarzy. Spodziewam się tłumów niczym na stadionie Narodowym Będzie trzeba wybrać inny, bezpieczniejszy kierunek
          Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

Bodajże lasy, parki i plaże nie. Jakkolwiek nie będzie to ograniczone już widzę tych nadgorliwych psiarski co będą ganiać ludzi bez sensu Dobrze, że mam zaświadczenie... wygląda na to, że zapoznam wielu Panów Policjantów i Panie Policjantki podczas mojego przemieszczania się. Zanosi się na interesujący czas
            Te znajomości przydadzą Ci się na wypadek robienia zakupów Zawsze szybciej zadzwonić na prywatny niż 997
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Te znajomości przydadzą Ci się na wypadek robienia zakupów Zawsze szybciej zadzwonić na prywatny niż 997
              Będę dawał na głośnomówiący

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Sam sobie odpowiedziałeś.
                Pewnie rząd miał od marca za mało czasu na przygotowanie porządnej legislacji.
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• By ustrzec się szamanizmu czy też skutków postawy hiperwolnościowej, wystarczy przeczytać zalinkowany przeze mnie wcześniej artykuł. Nie, wcale nie trzeba kichać ani kaszleć, żeby uwolnić kropelkowo wirusa. Wystarczy bez osłony ust powiedzieć: "stay healthy, people".
                  I porównajcie sobie na diagramie skuteczność zwykłej maseczki chirurgicznej ze skutecznością bandany czy innych megacoolfajnych wynalazków.
                  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                  Up the Anchor!

Komentarz

• Przecież obecnie, jedyne co jest w stanie ustrzec od "szamanizmu czy też skutków postawy hiperwolnościowej" to widok ciężarówek z trupami. A wszystko dzięki wspaniałej strategii legislacyjnej i komunikacyjnej obecnego środowiska władzy.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Mamy winnego! Strategia legislacyjna i komunikacja Dobrej Zmiany tego kraju. Wiecie, ludzie by się stosowali do obostrzeń, może nawet uwierzyli medycynie, gdyby legislacja i komunikacja byłaby na pięć
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta

E: Jeżeli faktycznie lasy nie, to zanosi się, że las w mojej okolicy będzie oblężony w tą niedzielę przez bezmaseczkowych grzybiarzy. Spodziewam się tłumów niczym na stadionie Narodowym Będzie trzeba wybrać inny, bezpieczniejszy kierunek
                        Tak sobie właśnie przeczytałem, kto może takie zaświadczenie dostać: osoby posiadające całościowe zaburzenia rozwoju, zaburzenia psychiczne, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim lub trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa.
                        No to wszystko jasne.
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                          Mamy winnego! Strategia legislacyjna i komunikacja Dobrej Zmiany tego kraju. Wiecie, ludzie by się stosowali do obostrzeń, może nawet uwierzyli medycynie, gdyby legislacja i komunikacja byłaby na pięć
                          To nic, że Naczelnik na n zdjęciach pokazał jak bardzo w dupie to ma, to nic, że premier czysto koniunkturalnie w kampanii prezydenckiej mówił że chvj z tą pandemią, bo brakowało głosów emerytów w drugiej turze. To, że nie raz i nie dwa dano społeczeństwu poczuć, że robi się je w trąbę w kwestii pandemii, to po prostu nie ma żadnego wpływu. Winni są ruscy agenci.
                          Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Oj, coś mało widzę tu zaufania do postawy łączącej wolność z rozsądkiem, rozwagą i odpowiedzialnością - wszak każdy ma niezbywalne prawo do wyrażania własnej opinii i wcielania jej w życie.
                            Voytek Yaruzelski potrzebny od zaraz? Jako wzór skutecznej strategii legislacyjnej i komunikacyjnej.
                            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                            Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Tak sobie właśnie przeczytałem, kto może takie zaświadczenie dostać: osoby posiadające całościowe zaburzenia rozwoju, zaburzenia psychiczne, niepełnosprawność intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim lub trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa.
                              No to wszystko jasne.
                              Lecz się człowieku. Nie życzę sobie żeby taki ***** żartował sobie z mojej choroby. Niech Burku do tego pustego łba wleje się, że każda sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie, pomimo paszkwilu Pana Sutkowskiego, to chociaż tyle wolności zostało. Jakim zjebem trzeba być.... i pomimo wszystkiego ćwoku, nie życzę Ci żadnej poważnej choroby. Przekroczyłeś pacanie wszelkie granice. Stul swój parszywy ryj.
                              Ostatnio edytowany przez Citlivu; 27016.

Komentarz

• sarinosoman Ależ był czas na rzetelne podejście frontem do rozsądku. Ale uznano, że lepiej będzie pozamykać lasy, postraszyć plebs i "się przygotować". Na starcie mogła to być jakaś strategia. No to plebs się przestraszył i kupiono trochę czasu. Z przygotowań najwyraźniej wyszło gówno, jak pokazuje jakość nowej legislacji i doniesienia o ciągłym burdelu w służbie zdrowia, a w międzyczasie pokazano Polkom i Polakom że można zapomnieć o rzetelnym umocowaniu nakazu maseczek w już istniejącym prawie, ale o ustawie bezkarnościowej nie można zapomnieć. Ci rozsądni i ci nierozsądni uznają że ich się robi w chvj. Jak możesz oczekiwać od nich dalszego zaufania do próby ponownego ich przestraszenia? Trzeba naprawdę mieć chyba ołtarzyk z Kaczyńskim w mieszkaniu, żeby nie widzieć jak Dobra Zmiana całą tę walkę prowadzi wybitnie nieudolnie.

@boss_corleone
                                Ahm. Akurat nie pytałem.
                                Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X