Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    To jest chyba najbardziej niepokojące w tym wszystkim...
    Nie ma na dziada lekarstwa. Leczenie objawowe będzie tylko doraźnym działaniem... to już naprawdę przestało być śmieszne...
    W robocie mi się obiło o uszy, że w Chinach lub Korei leczą to gówno lekami na reumatoidalne zapalnie stawów. Ponoć pomaga pacjentom, którzy mają problemy z oddychaniem. Ile w tym prawdy nie wiem. Natomiast samo leczenie wirusa jest trudne. Na grypę też nie masz lekarstwa i leczysz objawowo, a wirus sam musi wymrzeć. Tu pewnie jest podobne tylko, że chvj dłużej się utrzymuje.

Komentarz

• Ja zapolowałem na kilka kg ziemniaków, ale ja pamiętam prl
      W każdym razie przy półkach gdzie powinien być makaron i ryż czułem się jak kolo z Powrotu do przeszłości
      Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Oprucz jedzenia kupcie sobie alkohol izopropylowy i wodę destylowaną
        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
          Oprucz jedzenia kupcie sobie alkohol izopropylowy i wodę destylowaną
          A masz jakis przepis na substancje do dezynfekcji?

BTW to faktycznie nie jest smieszne, ale reakcja ludzi - zeby wykupic cala srajtasme z kilku sklepów - to jest CHORE.
          Zrobilem i ja zakupy male i sie nigdzie nie ruszam przez 2-3 dni. Osiedlowy sklepik jak widze ma drugie zycie
          Pozniej jakies mieso trzeba bedzie zakupic:>

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
            To jest chyba najbardziej niepokojące w tym wszystkim...
            Nie ma na dziada lekarstwa. Leczenie objawowe będzie tylko doraźnym działaniem... to już naprawdę przestało być śmieszne...
            We Włoszech zarażonych jest nieco ponad 12k ludzi - z tego 800 z groszkami zmarło a 1100 z hakiem ozdrowiało, czyli 10k jest chorych i właśnie to jest w Europie przerażające. W Chinach relacja zmarłych do uzdrowionych jest dużo lepsza niż we Włoszech, czyli uzdrowionych jest 20 razy więcej niż zmarłych, ale nadal nie wygląda to dobrze

p.s. Najlepszy przepis na płyn dezynfekujący: 1410 - tylko trzeba poczekać od 10 do 14 dni
            Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Znajdziesz w necie. Inne proporcje na dezynfekcję dłoni, inne do przedmiotów. I nosisz taka buteleczkę np w formie spryskiwacza ze sobą w kieszeni. Denaturat jest za słaby. Warto dezynfekować co jakis czas smartfona z którego się klepie na fejsa lub klawiaturę laptopa, pilot od TV, klamki od drzwi, włączniki światła w przedpokoju. Nie zaszkodzi.

Poza tym co? Pierwsze co robisz po wejściu do domu to odkarzasz taką miksturą dłonie, a potem dopiero do łazienki. Żeby ten syf po domu sie nie rozprzestrzeniał.

Ci od taśmy to pewnie ci co im sie gazetka pokończyła.
              Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED].
              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Czołem !
                Jako że to mój pierwszy post i zdaje sobie sprawę, że jest od tego odpowiedni wątek ale wybaczcie prywate.
                Czytam to forum od hmm chyba 6 lat i tylko z lenistwa nie chciało mi się udzielać. Przyznaje się i przepraszam.
                Ale do rzeczy w temacie.
                Dziś rano oglądając wczorajsze newsy na TT oraz tutaj, z zaciekawieniem poszedłem do swojego ulubionego sklepiku na Ursynowie. Wszystko po staremu. Kupiłem to co chciałem. Ale że zachciało mi się iść do fryzjera na ul. Cynamonową to zobaczyłem to i owo. Rossmann pustki papieru i mydła, Tesco obok to samo. Nieźle ludzi popier******.
                Ja tak się zastanawiam czy aby opatrzność nie maczała palców w tym że mamy takiego a nie innego ministra zdrowia w tym momencie.
                Z Legijnym pozdrowieniem jeszcze raz witam w tym hujowym momencie

Komentarz

• Explosion zamknięte!

Komentarz

• Zamieszczone przez wiaterek Zobacz posta
                    Czołem !
                    Jako że to mój pierwszy post i zdaje sobie sprawę, że jest od tego odpowiedni wątek ale wybaczcie prywate.
                    Czytam to forum od hmm chyba 6 lat i tylko z lenistwa nie chciało mi się udzielać. Przyznaje się i przepraszam.
                    Ale do rzeczy w temacie.
                    Dziś rano oglądając wczorajsze newsy na TT oraz tutaj, z zaciekawieniem poszedłem do swojego ulubionego sklepiku na Ursynowie. Wszystko po staremu. Kupiłem to co chciałem. Ale że zachciało mi się iść do fryzjera na ul. Cynamonową to zobaczyłem to i owo. Rossmann pustki papieru i mydła, Tesco obok to samo. Nieźle ludzi popier******.
                    Ja tak się zastanawiam czy aby opatrzność nie maczała palców w tym że mamy takiego a nie innego ministra zdrowia w tym momencie.
                    Z Legijnym pozdrowieniem jeszcze raz witam w tym hujowym momencie
                    Wybaczamy ci twoje lenistwo, staraj się więcej tak nie robić. A do meritum to jakiego to mamy ministra zdrowia?

Komentarz

• U mnie im większy sklep, tym większy niepokój. Odbierałem paczkę w Żabce i żywego ducha. Kasze, których brakowało w Lidlu czy Biedrze, dostępne bez problemu.

Episkopat wydał komunikat:
                      https://episkopat.pl/komunikat-rady-...patu-polski-4/
                      w skrócie: dyspensa od mszy/zalecenie nie podawania rąk przy "znaku pokoju"/powstrzymanie się od całowania relikwii/brak wody święconej w kopielnicach

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                        Wybaczamy ci twoje lenistwo, staraj się więcej tak nie robić. A do meritum to jakiego to mamy ministra zdrowia?
                        Tak na szybko: przede wszystkim kompetentnego. W każdym wywiadzie który udało mi się wysłuchać czy obejrzeć mówi jak jest.
                        Nie słyszałem słów PO PIS Konstytucja. Gość się wydaje naprawdę przejmować sytuacją. Jak sobie wyobrażę Korona w momencie Arłukowicza czy Kopacz to wole się obudzić. Nie wydaje mi się żeby obecny minister coś ukrywał. Najtrudniejsze egzamin przed nim jak przyjmiemy statystykę i przyrost zachorowań za pewnik.
                        Nie wiem czemu zwlekają z wprowadzeniem stanu wyjątkowego. Do ogarnięcia zostały dyskoteki, puby jak i też niestety ...kościoły. Galerie handlowe powinny być zamknięte razem z muzeami, teatrami itd
                        Zastanawia mnie ten "light" u Angoli.

Komentarz

• Słysząc o ilości przyjętych dzisiaj przypadków to niestety ale idziemy na wariant włoski...

Dzisiaj brakowało już karetek tych specjalistycznych.

Komentarz

• Zamieszczone przez wiaterek Zobacz posta
                            Tak na szybko: przede wszystkim kompetentnego. W każdym wywiadzie który udało mi się wysłuchać czy obejrzeć mówi jak jest.
                            Nie słyszałem słów PO PIS Konstytucja. Gość się wydaje naprawdę przejmować sytuacją. Jak sobie wyobrażę Korona w momencie Arłukowicza czy Kopacz to wole się obudzić. Nie wydaje mi się żeby obecny minister coś ukrywał. Najtrudniejsze egzamin przed nim jak przyjmiemy statystykę i przyrost zachorowań za pewnik.
                            Nie wiem czemu zwlekają z wprowadzeniem stanu wyjątkowego. Do ogarnięcia zostały dyskoteki, puby jak i też niestety ...kościoły. Galerie handlowe powinny być zamknięte razem z muzeami, teatrami itd
                            Zastanawia mnie ten "light" u Angoli.
                            Z calym szacunkiem ale to co mowia w TV, szczegolnie politycy to wedlug mnie go..no prawda. Ja to widze zupelnie inaczej, po necie chodza kometarze ze srodowisk medycznych - nawet nie maja gdzie niegdzie w ogole testerów na to chuostwo. Rzad ******** glupoty tak jak i robil to jakis czas temu - miesiac temu jakby to wprowadzili + zamkniecie lotnisk itp to by maxymalnie ograniczyli infekcje w PL. Obecnie to juz tylko czekamy na wybuch trzycyfrowych wynikow. Jakis czas temu jak nie bylo w PL jeszcze zadnego zakazonego oficjalnie slyszalem wypowiedz ze wszystko jest przygotowane - tak jak wlasnie wspomnialem przed chwila. Nasze szpitale nie maja szans byc wydolne i lepsze niz te we Wloszech. U nas jest 10k respiratorów a chorych moze byc np 100k czy 500k za jakis czas - nie ma szans tego ogarnac chocby ze wzgledu na sprzet. A te qrwy 2/4mld daja na tvp poltora tyg przed kulminacja zagrozenia. To moja opinia, mozesz sie z nia oczywiscie nie zgadzac.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Kochani, będzie dużo gorzej. Chociaż przez zamykanie szkół, wkrótce miast i dużych sklepów władze starają się zminimalizować straty. Mam kontakt z ludźmi, którzy pracują w służbie zdrowia, w tym w zaopatrzeniu. Nie ma nic, maseczek, rękawiczek, leków. Służba zdrowia polska nie jest w tej chwili w żadnym procencie gotowa na to, co się dzieje i będzie działo (począwszy od procedur, skończywszy na materiałach).
                              Trzymajcie się.

Komentarz

• https://www.instagram.com/p/B9jWO9WpzUc/

A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X