Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Marcino, pamiętaj, że to zdrowie jest najważniejsze. Jeśli to ma uratować czyjeś zdrowie czy nawet życie to przyjmij obywatelską postawę, zamknij firmę na jakiś czas, przejdź na dietę, oszczędzaj pieniążki i bądź z siebie dumny siedząc zakmnięty na kwarantannie!

A tak na poważnie bo zdaje sobie sprawę, że jakbym był w Twojej sytuacji to nie byłoby mi do śmiechu, ale jak się słucha historii od znajomych, czyta tu na forum jakie ludzie mają przypadki to ja już nie wiem czy się z tego śmiać czy martwić w jaką to wszystko idzie stronę...
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• dziś 837 przypadków - po zmianie kierowania do testów to jednak spory wysyp
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
        Marcino, pamiętaj, że to zdrowie jest najważniejsze. Jeśli to ma uratować czyjeś zdrowie czy nawet życie to przyjmij obywatelską postawę, zamknij firmę na jakiś czas, przejdź na dietę, oszczędzaj pieniążki i bądź z siebie dumny siedząc zakmnięty na kwarantannie!

A tak na poważnie bo zdaje sobie sprawę, że jakbym był w Twojej sytuacji to nie byłoby mi do śmiechu, ale jak się słucha historii od znajomych, czyta tu na forum jakie ludzie mają przypadki to ja już nie wiem czy się z tego śmiać czy martwić w jaką to wszystko idzie stronę...

Bawmy się dalej w pandemię śmiercionośnego wirusa, kwarantanny, izolacje, pierdyliard testów o wątpliwej skuteczności, to będzie jeszcze więcej durnych historii. A w szkołach tylko czekają na koronkę, bo można zamknąć wszystko w pizdu i udać się na przezajebiste nauczanie zdalne. Tylko do kiedy będziemy uczestniczyć w tym cyrku? Do szczepioneczki? Ten wirus wśród osób nieobciążonych choróbskami, ma taką samą zjadliwość, jak każdy inny wirus, z którymi się do tej pory stykaliśmy, a daliśmy się wciągnąć w jakiegoś matriksa.

Komentarz

• Zagadka. Znajdź osobę w maseczce:

Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Eee łatwe, siedzą za mównicą po lewej i prawej stronie. Masz jeszcze jakieś ciekawe, takie jak te?

Komentarz

• Dwóch posłów w prawej dolnej części zdjecia też ma (siwy i taki/taka dwa na lewo od niego).

A gdzie jest Wally?
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• We Francji ostatnia doba to ponad 13k nowych przypadków i ponad 120 zgonów. W Madrycie podział na strefy, z których wyjście z domu tylko w ostateczności, zamykanie biznesów itp. W Czechach rekordowe wyniki od początku pandemii.
                Chyba leci druga tura...
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Mam nadzieję, że nasze władze nie dołącza do tego obłędu i nie urządzą drugiego lockdownu.
                  Tym bardziej, że zgonów jest sporo mniej niż na wiosnę w porównaniu do dużej ilości przypadków

Komentarz

• Nie stać ich na drugi lockdown.
                    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                      We Francji ostatnia doba to ponad 13k nowych przypadków i ponad 120 zgonów. W Madrycie podział na strefy, z których wyjście z domu tylko w ostateczności, zamykanie biznesów itp. W Czechach rekordowe wyniki od początku pandemii.
                      Chyba leci druga tura...
                      Nie uwierzę dopóki nasz hiszpański korespondent nie zamieści filmików
                      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Rekord. Ponad 1000 dzisiaj

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                          Nie stać ich na drugi lockdown.
                          Miejmy nadzieję, że o tym wiedzą.Bo inaczej może być słabo.Teraz z gospodarką jest marnie,ale jeszcze jakoś się wygrzebiemy.Po drugim "lockdownie" zostałyby zgliszcza.A wirus i tak by wrócił zaraz po jego zakończeniu.
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Wiedzą.
                            Wielokrotnie o tym mówili.
                            Inna sprawa ,że oni zdają sobie sprawę z tego ,że drugi raz ludzie nie dadzą się zamknąć w domach.
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• U Żydów teraz drugi lockdown. Pozamykane hotele, kina, siłownie. Do tego ograniczenia w przemieszczaniu sie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                Wiedzą.
                                Wielokrotnie o tym mówili.
                                Inna sprawa ,że oni zdają sobie sprawę z tego ,że drugi raz ludzie nie dadzą się zamknąć w domach.
                                Jedyne co ich hamuje przed drugim lockdownem to nastroje społeczne, opór i wkurzenie ludzi - tylko tego się boją. Że przekroczą masą krytyczną i będą mieli wściekłe tłumy pod sejmem, które wywiozą ich na taczkach.

Gospodarkę to oni mają w głębokim poważaniu, co widać przy okazji zadymy futerkowej. Ich nie obchodzi los "maluczkich", nie obchodzi ich kondycja gospodarki (ważna jest kondycja drukarki), nie obchodzi ich to ile tysięcy ludzi wpędzą w biedę. Władza się zawsze wyżywi.

Komentarz

Pracuję...
                                X