Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe dane z European Center for Disease Prevention and Control pokazujące nowe przypadki koronawirusa w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców w europejskich regionach.Rzuca się w oczy świetny wynik Szwecji, której strategia zaczyna wyglądać coraz lepiej

Komentarz

• https://twitter.com/MZ_GOV_PL/status...51614297862150

Polecam.
      Nie życzę nikomu problemów zdrowotnych w obecnych czasach. Do lekarza Cię nie przyjmą, a w razie konieczności reanimacji maska na buzię i cześć (gdzie zawsze w abecadle ratownictwa było "udrożnij drogi oddechowe").
      Śmieszą mnie ludzie, którzy wysuwają argument, że chcę zabić rodziców i dziadków, bo nie noszę maseczki i nie dbam w ten sposób o najbliższych. Nie kochani, to nie ja ich zabiję.. Zabije ich brak leczenia chorób podstawowych (ewentualnie leczenie przez telefon), brak pomocy przy stanach ostrych. To jest ta ukryta eutanazja, o którą bezpodstawnie oskarża się np. Szwecję.
      Zdrowia wszystkim. I z fartem.

O ile jeszcze niedawno pandemia nosiła znamiona spisku i tak ją traktowałem, tak teraz powiadam. To nie żaden spisek. To już jawne robienie z ludzi idiotów i traktowanie jak bydło.
      Ostatnio edytowany przez Gelo85; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
        To jest ta ukryta eutanazja, o którą bezpodstawnie oskarża się np. Szwecję.
        Statystyki szwedzkiego Narodowego Urzędu Zdrowia i Opieki Społecznej pokazują, że 90% zmarłych na COVID-19 to osoby w wieku powyżej 70. roku życia. Blisko połowa z nich to mieszkańcy domów opieki, jedna czwarta miała opiekunów domowych. Profesor geriatrii, Yngve Gustafson, twierdzi, że wielu starszych pacjentów zamiast leków stosowanych w COVID-19 otrzymuje preparaty, które mają utrudnić oddychanie i przyśpieszyć zgon.

Gustafson nazywa wprost takie działanie eutanazją. Profesor podkreśla, że pacjent, u którego zdiagnozowano Covid-19 powinien być leczony substancjami odżywczymi podawanymi w kroplówce, preparatami o działaniu przeciwzakrzepowym, antybiotykami, które eliminują wtórne bakteryjne zapalenie płuc, a przede wszystkim powinni być podłączeni do respiratorów. Zamiast tego, podawany jest im w większości przypadków „paliatywny koktajl”, który składa się z morfiny, midazolamu i haldolu. To połączenie leków uspakajających i przeciwbólowych otrzymują zazwyczaj ciężko chorzy pacjenci onkologiczni, będący u schyłku życia, dla których nie ma już nadziei na wyzdrowienie. Słowa Gustafsona potwierdza, pragnący zachować anonimowość, lekarz ze Szpitala Uniwersyteckiego Karolinska w Sztokholmie.
        https://www.medexpress.pl/eutanazja-...covid-19/77791

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Wychodzi na to, że COVID-19 to idealny pretekst do dokonania morderstw osób starszych. Czy oprócz jednego artykułu są inne potwierdzenia tego faktu, jakieś śledztwa?.

Jeśli ten artykuł traktować poważnie, to śmiertelność z powodu C-19 jest w Szwecji o połowę mniejsza.

Jaki kraj, tacy "łowcy skór".

Komentarz

• Szczerze, czasami nieco irytujący jest brak chęci wstukania dwóch fraz w wujka Google'a,,,

Koronawirus w Szwecji zebrał tragiczne żniwo wśród mieszkańców domów opieki – wynika z danych po przeprowadzeniu państwowej kontroli. Niemal połowa ofiar COVID-19 w tym kraju mieszkała we wspomnianych placówkach. Aż 70 proc. zgonów zanotowano wśród pensjonariuszy w 40 gminach.

Kontrolę przeprowadziła w placówkach opiekuńczych kontrola Inspekcji ds. Służby Zdrowia i Opieki Społecznej (IVO). Inspekcja stwierdziła, że w 91 domach opieki osób starszych doszło do „poważnych niedociągnięć” oraz nieprawidłowości. – Mamy przykłady pensjonariuszy, którzy nie otrzymali indywidualnej oceny stanu zdrowia, ale zastosowano wobec nich ogólną procedurę, nie odpowiadającą ich potrzebom – oznajmiła szefowa IVO Sofia Wallstroem.

W ten sposób Wallstroem potwierdziła wcześniejsze doniesienia mediów o istnieniu procedury „aktywnej eutanazji”, polegającej na automatycznym podawaniu chorym na COVID-19 pensjonariuszom środków spowalniających oddychanie, np. morfiny zamiast tlenu. W wielu przypadkach odbywało się to bez obecności lekarza lub jedynie poprzez telefoniczną konsultację, a środki aplikowane były przez pielęgniarki.
            https://zdrowie.wprost.pl/koronawiru...w-szwecji.html
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Czy trzeba składać wniosek o umorzenie mikropożyczki 5 tys.z urzędu pracy ?

Komentarz

• Nie
                bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• I nie trzeba w żaden sposób ujmować w księgach.
                  Bazinga!
                  Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                    Czy trzeba składać wniosek o umorzenie mikropożyczki 5 tys.z urzędu pracy ?
                    Ja dostałem list z UP z informacją o automatycznym umorzeniu i powołaniu się na konkretne zapisy prawne.

Komentarz

• Korona cyrku ciąg dalszy. Dziś miał być ostatni dzień izolacji / kwarantanny jak mówiła nasza opiekunka z Sanepidu i lekarze z luxmedu / POZ ( Wrocławska na Bemowie - nie polecamy ). Miały być wydane zaświadczenia do sanepidu wg nowych zaleceń od lekarzy POZ, że osoba jest zwolniona z izolacji.
                      Ja oficjalnie miałem kwarantanne, więc w sumie zaświadczenie jest zbędne bo z automatu od jutra jestem wolny, tak też pokazuje mi elektroniczny pastuch.
                      Synek który miał pozytywny test też został zwolniony i od jutra jest wolny, ale żona nie
                      Bo niby ma izolacje do 24.09 wg jeszcze starych zasad. Mimo, że lekarka POZ tego samego dnia mówiła, że zona będzie zwolniona. Taką informację przekazała pani z rejestracji która konsultowała się z kierownikiem który nie zna przepisów, bo tego przepisu juz nie ma. Kierownik nie chciał rozmawiać tylko oddzowniła jakaś lalunia od spraw NFZ podtrzymując decyzję kierownika. I mówiąc, że pani z sanepidu która informowała żonę od jutra będzie zwolniona jest w błedzie, bo ona w sanepidzie ma inne źródło informacji.
                      Najlepsze jest to, że osoby które razem z żona się zaraziły zostały zwolnione już 04.09 i jak żona o to zapytała lalunie od spraw NFZ to powiedziała, że ma pani NIE FART.
                      Jutro żona będzie warunkowo zwolniona z kwarantanny żeby jechać do tego pierdolnika na Wrocławskiej po zaświadczenie od lekarza POZ, ktore już było wydane zanim decyzję zmienił kierownik.
                      Zniewolenie i chamstwo w biały dzień.

Komentarz

• Alek, myślę, że powinieneś spojrzeć na to trochę szerzej, bo dzięki tym wszystkim paniom, o których piszesz nie narażasz innych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i rozprzestrzeniania się tej strasznej zarazy.
                        Wszyscy wiemy, że rząd i wszelkie organizacje, służba zdrowia, sanepid itd. miały czas, żeby przygotować wszelkie systemy, procedury medyczne itd. i jak widać zrobili to! Ty jesteś bezpieczny, Twoja rodzina jest bezpieczna, my jesteśmy bezpieczni!

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                        Better Dead Than Red

Komentarz

• U córki w szkole - mail od dyrekcji, że u niej w klasie koronka u jednego dziecka. W mailu prośba o pozostawienie dzieci w domu na 2 dni i czekanie na info od sanepidu. Nie wiem nic, myślę czy wszyscy lecą na kwarantannę, nie wiem czy czeka mnie lockdown mojej małej firmy. Oczywiście mam opcję izolacji od reszty na xx czasu, ale pewnie to nie przejdzie. Generalnie zero informacji i czekanie. Mam ważne zlecenia na najbliższe dni, jak ich nie zrobię to będzie mnie to dużo kosztować. Jak myślicie - oni tam powtarzają na biegu testy czy jak ? Na stronie szkoły zero informacji, tysiące dzieciaków z innych klas normalnie chodzi do placówki.
                          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                            Alek, myślę, że powinieneś spojrzeć na to trochę szerzej, bo dzięki tym wszystkim paniom, o których piszesz nie narażasz innych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i rozprzestrzeniania się tej strasznej zarazy.
                            Wszyscy wiemy, że rząd i wszelkie organizacje, służba zdrowia, sanepid itd. miały czas, żeby przygotować wszelkie systemy, procedury medyczne itd. i jak widać zrobili to! Ty jesteś bezpieczny, Twoja rodzina jest bezpieczna, my jesteśmy bezpieczni!

Gwarancją Twojego bezpieczeństwa jest moja maseczka na twarzy, najlepiej taka za 2 zł noszona od 3 miesięcy
                            nawet jeśli nie pomoże to przypomni, że mamy pandemie

A tak na serio to Żona na wolności odebrała zaświadczenie, które wystarczyło dla naszej pani z sanepidu. Teraz tylko czekać aż przestaną nachodzić sanitarni domokrążcy z pobliskiej komendy bo pewnie info o końcu izolacji będzie im się aktualizowało przez miesiąc.
                            Irytuje najbardziej to, że nowe przepisy są już od ponad 2 tygodni. A jakiś kiero / dyrektor POZ który powinien szybko chłonąć wiedzę ma swoje widzi misie przez które chce niewinnemu człowiekowi ograniczyć wolność.

Komentarz

• Władza uzależnia, na każdym poziomie
                              http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                                U córki w szkole - mail od dyrekcji, że u niej w klasie koronka u jednego dziecka. W mailu prośba o pozostawienie dzieci w domu na 2 dni i czekanie na info od sanepidu. Nie wiem nic, myślę czy wszyscy lecą na kwarantannę, nie wiem czy czeka mnie lockdown mojej małej firmy. Oczywiście mam opcję izolacji od reszty na xx czasu, ale pewnie to nie przejdzie. Generalnie zero informacji i czekanie. Mam ważne zlecenia na najbliższe dni, jak ich nie zrobię to będzie mnie to dużo kosztować. Jak myślicie - oni tam powtarzają na biegu testy czy jak ? Na stronie szkoły zero informacji, tysiące dzieciaków z innych klas normalnie chodzi do placówki.
                                Pod koniec zeszłego tygodnia w szkole u żony u dyrekcji wyszły testy pozytywne. Sanepid przeprowadził ankiety i ci którzy mieli kontakt z dyrektorem (w zasadzie wszytstkimi dyrektorami + sekretarkami) zostali skierowani na kwarantanne. Lekcje odbywają się nadal w szkole. Sytuacja nie z Warszawy.

Komentarz

Pracuję...
                                X