Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przyznam, że ten chiński wirus wyjątkowo zaraźliwy. Ze wspólnych znajomych, rodziny znajomych objawy ma kilkanaście osób.
    część osób jeszcze czeka na testy, do nas od wtorku sanepid nie zadzwonił. Jestem pewien, że i mnie zlapalo to gówno. Od dwóch dni mam kaszel, a nocą i rano stan podgorączkowy.
    Grypa aż taka nie jest. Pamiętam jak dwa lata temu przeszła ją Żona, później dziadek a mnie nawet nie drasnela, mimo mieszkania razem w lokum. A przy koronie nie dużo trzeba o zarażenie.
    Są i chore osoby, które na co dzień zdrowo się prowadzą co ciekawe.

Komentarz

• Znajomi spod Warszawy. Po Chorwacji i Grecji. Chorych 6/7 osób włącznie z dzieckiem. Jedynie babcia palaczka nie zachorowała.

Komentarz

• Dzień dobry. Wkradła się odrobina nostalgii więc spiesze czym prędzej by podzielić się przemysleniami z szanownymi forumowiczami.

Łezka się kreci w oku jesli przypomnieć sobie jak za czasów I Wielkiej Pandemii w czasie Wielkanocy jeździły takie szczekaczki co kazały w domach siedzieć przy 150 zarażonych. To byli czasy. Teraz to zero odpowiedzialności.

niestety ten brak rozsądku oraz odpowiedzialności udzielił się dalej. U mnie w Hiszpanii aktualnie sytuacja jest taka, ze wszyscy nie zyja. Jako ze brakuje juz trumien to ciała składowane są na lodowiskach i w kosciolach. A ci co cudem przeżyli chodzą oczywiście w maskach i zachowują dystans 1.5 metra, co sprawi ze będą żyli 120 lat.

pozwole sobie wkleić jeszcze taki obrazek z dziś, z Berlina (oczywiście spiskowy i foliarsko-reptilianski, bo tak na prawdę były tam 132 osoby, nie to co udany zamach na Prezydenta RP oraz detonacja ładunku w samolocie i międzynarodowy spisek bo akurat to jest oczywiste i niespiskowe a wyznawcy tej teorii to nie żadni plaskoziemcy tylko poważni ludzie)

Myślicie ze te 132 osoby z Berlina bez maseczek, rekawiczek i dystansu dzisiaj to wszystkie umrą od razu czy będą miały chociaż te pare dni przed podłączeniem do respiratorów żeby pożegnać się z bliskimi?

Ubolewam również nad międzynarodowym spiskiem który nie odnotował żadnych masowych zgonów po pół-milionowych protestach na Białorusi. Przeciez my dobrze wiemy ze połowa z protestujących dawno nie zyje.

kulturalnie pozdrawiam, do widzenia
        Ostatnio edytowany przez Antoni.Antonio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Taka ciekawostka:

All these months into the pandemic, we may have been testing the wrong way. Data from some state labs suggest up to 90% (!!) of people who get a positive result are no longer contagious and don’t need to isolate.
          Officials at the Wadsworth Center, New York’s state lab, have access to C.T. values from tests they have processed, and analyzed their numbers at The Times’s request. In July, the lab identified 794 positive tests, based on a threshold of 40 cycles.

With a cutoff of 35, about half of those tests would no longer qualify as positive. About 70 percent would no longer be judged positive if the cycles were limited to 30.

In Massachusetts, from 85 to 90 percent of people who tested positive in July with a cycle threshold of 40 would have been deemed negative if the threshold were 30 cycles, Dr. Mina said. “I would say that none of those people should be contact-traced, not one,” he said.
          https://twitter.com/apoorva_nyc/stat...05092178956288
          https://www.nytimes.com/2020/08/29/h...s-testing.html

Czyli liczba zakażonych zależy od parametru jaki zostanie ustawiony przy testowaniu. Brzmi naukowo. Woda na młyn teoriom spiskowym.
          Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
          I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
            Przyznam, że ten chiński wirus wyjątkowo zaraźliwy. Ze wspólnych znajomych, rodziny znajomych objawy ma kilkanaście osób.
            część osób jeszcze czeka na testy, do nas od wtorku sanepid nie zadzwonił. Jestem pewien, że i mnie zlapalo to gówno. Od dwóch dni mam kaszel, a nocą i rano stan podgorączkowy.
            Grypa aż taka nie jest. Pamiętam jak dwa lata temu przeszła ją Żona, później dziadek a mnie nawet nie drasnela, mimo mieszkania razem w lokum. A przy koronie nie dużo trzeba o zarażenie.
            Są i chore osoby, które na co dzień zdrowo się prowadzą co ciekawe.
            Alek jak młody ?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jak gdyby nigdy nic

Komentarz

• To dobrze.
                U mnie w fabryce pierwsze dwa przypadki korony.
                A od jutro zjeżdża się ponad tysiąc chłopa na roboty ,większość ze Śląska.
                Jak nie yebnie większą ilością chorych ,to będę w szoku.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Mam pytanie do forumowych ekspertów od COVID-19. Ile czasu może chorować na koronawirusa zdrowy chłop przed trzydziestką jak Wszołek?
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Może chorować cały czas. Bezobjawowo.
                    Pewna 10-latka spędziła na kwarantannie 50 dni, bo miała wciąż pozytywny wynik testu, mimo, że nie miała żadnych objawów. Żadnych.
                    Z każdym innym człowiekiem może być podobnie. Więc jeśli test, (który wykrywa koronawirusa m.in. u owoców papai) jest pozytywny, to siedzisz na dupsku w domu, nawet jak jesteś zdrowy (tzn nie masz objawów choroby).

Komentarz

• A czy przypadkiem nie weszło ostatnio, że po prostu siedzisz na tyłku 10 dni a potem już nawet nie musisz robić testu bo po takim okresie już nie zarazasz?

Komentarz

• Jeżeli nie będziesz miał objawów.

To jest mega

https://www.youtube.com/watch?v=T5KA_IJGbD0

Całe szczęście, że Koronka nie jest jakimś Ebola bo przy takim podejściu i cyrku nic by z ludzkości nie zostało
                        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                          A czy przypadkiem nie weszło ostatnio, że po prostu siedzisz na tyłku 10 dni a potem już nawet nie musisz robić testu bo po takim okresie już nie zarazasz?
                          Nie weszło.
                          Jest taka propozycja ale jeszcze nie obowiązuje.

Komentarz

• Ok, dzięki za informacje.

Komentarz

• U mnie w arbajcie mija tydzień od pojawiania się korony, sanepid wciąż nie wjechał, nikt na kwarantannie, 2 osoby się zbadały same dla siebie.,
                              q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                                Mam pytanie do forumowych ekspertów od COVID-19. Ile czasu może chorować na koronawirusa zdrowy chłop przed trzydziestką jak Wszołek?
                                Bereszynski siedzial w domu...7 tygodni
                                "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Komentarz

Pracuję...
                                X