Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Konto tutaj założyłem wczoraj, wiec chyba przestrzeliles bo to pierwszy i ostatni raz jak wdaje się w dyskusje z osobnikiem takiej kategorii, ale tez nie spodziewałem się dużo ambitniejszej odpowiedzi ze strony fanatyka covida

To zadupie to centrum Malagi a jakość taka bo zamiast wrzucac filmiki ciachnąłem screena ale oczywiście jest jasne, ze ty sprzed komputera na warszawskim Bródnie wiesz lepiej jak wyglada tu sytuacja, bo przeciez w internecie napisali

Fajnie ze jednak mimo braku perspektyw i takiego zycia jest cos co sprawia ci radość, choć cudowne są teksty o „telefonach drugiej świeżości” od kogoś kto ma zycie drugiej świeżości

Niemniej mimo twoich wyraźnych braków życzę wszystkiego dobrego, może jeszcze kiedys się odbijesz od dna. Pozdrawiam

Komentarz

• Daj już żyć wariacie. Nie jeden Forumowicz wciąga twoje fantastyczne życie nosem, nawet mimo wczasów w Maladze
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Z pewnością tym forumowiczem jestes ty, prawda? założyłem konto bo wystarczylo przeczytać ostatnich pare stron i wybacz ale ciężko opanować śmiech jak chłopaki spod bloku wypowiadają się o sytuacji na świecie który oglądają w telewizji albo na telefonie jakby ktoś chciał wiedziec jak sytuacja w Otwocku to by cię pytał ale może niewarto zgrywać znawcę jak się było w przysłowiowej dupie?

mógłbym się poznecac i pokazać ci screena z konta z kwota jakiej kolega szaka nie zarobi przez całe zycie nawet kontynuując swoją rodzinna tradycje, ale już sobie daruje i nie będę cię dobijał.

nie złamałem żadnych forumowych zasad ale zegnam się już bo nie chce nikogo denerowwc a co miałem do przekazania to przekazałem a jak ktoś ma wątpliwości skąd klikam może sprawdzic IP.

ps. Mam tu dom, kupiłem za swoje i życzę każdemu

Komentarz

• Wypraszam to sobie! Byłem kiedyś w Czechosłowacji i raz w Toruniu przejazdem
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Antoni.Antonio Zobacz posta
            Konto tutaj założyłem wczoraj, wiec chyba przestrzeliles bo to pierwszy i ostatni raz jak wdaje się w dyskusje z osobnikiem takiej kategorii, ale tez nie spodziewałem się dużo ambitniejszej odpowiedzi ze strony fanatyka covida

To zadupie to centrum Malagi a jakość taka bo zamiast wrzucac filmiki ciachnąłem screena ale oczywiście jest jasne, ze ty sprzed komputera na warszawskim Bródnie wiesz lepiej jak wyglada tu sytuacja, bo przeciez w internecie napisali

Fajnie ze jednak mimo braku perspektyw i takiego zycia jest cos co sprawia ci radość, choć cudowne są teksty o „telefonach drugiej świeżości” od kogoś kto ma zycie drugiej świeżości

Niemniej mimo twoich wyraźnych braków życzę wszystkiego dobrego, może jeszcze kiedys się odbijesz od dna. Pozdrawiam
            Faktycznie z osobnikiem mojej kategorii to zapewne rozmawiasz pierwszy i ostatni raz w życiu, bo w realu to na takich zakompleksionych mitomanów jak ty to nie tracę czasu. Także z niecierpliwością czekam na dalsze rewelacje z twojej strony.
            ps. mam kolegę który też był kiedyś w Hiszpanii.
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

A kto Ci zabronił latać samolotami do Szwecji ?
              Rząd. Znajomy z rodziną przyjechał do Polski by móc polecieć do Albanii. Wracał jakoś na początku sierpnia i nie można było latać, dlatego popłynęli promem. Dopiero od poprzedniej środy można latać do Szwecji.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta

Rząd. Znajomy z rodziną przyjechał do Polski by móc polecieć do Albanii. Wracał jakoś na początku sierpnia i nie można było latać, dlatego popłynęli promem. Dopiero od poprzedniej środy można latać do Szwecji.
                Raz, że nie jest to chyba do końca prawda. Dwa jest różnica w podróży promem, a samolotem. Trzy tak czy siak, to te obecne zakazy są kompletnie pozbawione sensu - z iluś tam powodów. Niby jest tłumaczenie, że to jakieś wytyczne "europejskie" ale to typowe pierdolenie według mnie.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Antoni.Antonio Zobacz posta
                  Z pewnością tym forumowiczem jestes ty, prawda? założyłem konto bo wystarczylo przeczytać ostatnich pare stron i wybacz ale ciężko opanować śmiech jak chłopaki spod bloku wypowiadają się o sytuacji na świecie który oglądają w telewizji albo na telefonie jakby ktoś chciał wiedziec jak sytuacja w Otwocku to by cię pytał ale może niewarto zgrywać znawcę jak się było w przysłowiowej dupie?

mógłbym się poznecac i pokazać ci screena z konta z kwota jakiej kolega szaka nie zarobi przez całe zycie nawet kontynuując swoją rodzinna tradycje, ale już sobie daruje i nie będę cię dobijał.

nie złamałem żadnych forumowych zasad ale zegnam się już bo nie chce nikogo denerowwc a co miałem do przekazania to przekazałem a jak ktoś ma wątpliwości skąd klikam może sprawdzic IP.

ps. Mam tu dom, kupiłem za swoje i życzę każdemu
                  IP, słodziaku, to ja sobie mogę zrobić i z bezludnej wyspy, chociaż żaden ze mnie tajger bonzo.
                  I uj, że się żegnasz, jak i tak będziesz napierdzielał z głównego konta, a za kilka chwil założysz inne subkonto, mitomanie- fantasto??
                  Raz obywatel jewropy, raz tubylec w gumofilcach.
                  Lecz się na nogi, bo na głowę to już za późno, chłopaku.

Komentarz

• @Antoni.Antonio

Poruszyles temat koronki a wysmiewasz kogos za to gdzie lubi spedzac wakacje, a co ci do tego ?! Jest masa majetnych ludzi, ktorzy lubia urlopowac na Mazurach w wynajetych domkach, a nie definiuje ich to jako tych gorszych. Ktos sie wypowiada na temat testow czy maseczek i dobrze niech sie wypowiada, widocznie ma taka wiedza i jest co poczytac. Zawsze wyznawalem zasade ze jak ktos mieszka na wsi, to nie jest z automatu wiesniakiem, a raczej sposob bycia definiuje kogos, nawet jesli mieszka w sto(L)icy.

Ja bedac w Turcji w trakcie puczu wojskowego i ogarniajac wsrod ciapatych pewne smakolyki, nie czulem wyzszosci opowiadajac to chlopakom sprzed bloku, ktorzy stale odwiedzaja najblizszy monopolowy. Na dodatek mam ojca cudzoziemca, takze latam w chmurach ze hoho, bo przeciez przez to od razu jestem kims wazniejszym, prawda ? Takiego swiatowca zgrywasz, a po paru zdaniach wyszla sloma z butow. Uwazaj zeby w realu kiedys kogos nie poruszylo twoje wywyzszanie sie, wtedy pamietaj w razie co abys zastosowal sztywna miedzynarodowa zasade.
                    Nie zamierzam wdawac sie w jakakolwiek dyskusje, tylko troche mnie to zszokowalo, tym bardziej w tym temacie.

Komentarz

• Zamieszczone przez bAt128 Zobacz posta
                      @Antoni.Antonio

Poruszyles temat koronki a wysmiewasz kogos za to gdzie lubi spedzac wakacje, a co ci do tego ?! Jest masa majetnych ludzi, ktorzy lubia urlopowac na Mazurach w wynajetych domkach, a nie definiuje ich to jako tych gorszych. Ktos sie wypowiada na temat testow czy maseczek i dobrze niech sie wypowiada, widocznie ma taka wiedza i jest co poczytac. Zawsze wyznawalem zasade ze jak ktos mieszka na wsi, to nie jest z automatu wiesniakiem, a raczej sposob bycia definiuje kogos, nawet jesli mieszka w sto(L)icy.

Ja bedac w Turcji w trakcie puczu wojskowego i ogarniajac wsrod ciapatych pewne smakolyki, nie czulem wyzszosci opowiadajac to chlopakom sprzed bloku, ktorzy stale odwiedzaja najblizszy monopolowy. Na dodatek mam ojca cudzoziemca, takze latam w chmurach ze hoho, bo przeciez przez to od razu jestem kims wazniejszym, prawda ? Takiego swiatowca zgrywasz, a po paru zdaniach wyszla sloma z butow. Uwazaj zeby w realu kiedys kogos nie poruszylo twoje wywyzszanie sie, wtedy pamietaj w razie co abys zastosowal sztywna miedzynarodowa zasade.
                      Nie zamierzam wdawac sie w jakakolwiek dyskusje, tylko troche mnie to zszokowalo, tym bardziej w tym temacie.
                      Godnie. Fajno napisałeś, naprawdę

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                        Jakie konkretnie władza ma korzyści z:
                        - zamykania ludzi w domach,
                        - ograniczenia życia kulturowego,
                        - tworzenie stref żółtych i czerwonych,
                        - nakazywanie noszenia maseczek,
                        - roz****lu w gospodarce?
                        Serio pytam.
                        Strefy to nie jest nasz wymysł tylko przyszedł od "góry" taki sam koncept jest używany w Szwajcarii, wiem bo się zetknąłem. Natomiast jabym pogooglał to pewnie więcej bym znalazł przykładów. Nie chce mi się i nie jest to istotne Po prostu ktoś w WHO pewnie wpadł na taki pomysł i poszło jako zalecenia do wszystkich krajów.

Mi tylko jedna rzecz przychodzi do głowy. Do dzisiaj mi dzwonią nagrane słowa Morawieckiego z dyskusji sprzed paru lat, gdy chwalił Merkelową, że potrafi zarządzić oczekiwaniami oraz że najlepiej Europa rozwijała się po II wojnie światowej, gdy ludzie pracowali za przysłowiową miskę ryżu. Przepraszam ale jakkolwiek to brutalnie brzmi to w gruncie rzeczy miał rację. Natomiast to są takie słowa których nie powiesz do ogółu, możesz je wypowiedzieć w wąskim gronie liderów politycznych, uważam, że nie on jeden ma takie przemyślenia i nie są one przypadkowe. Tak wiem jak to brzmi. Natomiast zgodnie ze słowami Tocquevilla -
                        "Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy."

Mam tu na myśli rząd ogólnie, nie stricte nasz.

Dodatkowo, wszystkie inne tematy zeszły na dalszy plan, żadnego innego tematu medialnie nie ma. Problemy służby zdrowia, edukacji itp. itd. co by to nie było nie istnieje lub zeszło na daleki plan. Każda władza kocha taką sytuację

Jeszcze apropo testów PCR i ich przydatności w obecnym użyciu:

http://www.uwm.edu.pl/katgenbiol/staff/cp.htm Kornelia Polok, nie jest przypadkową osobą.

https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs

Jeden z "jednostkowych" przypadków losowania kulek z wiosny:

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-onlin...u,1013730.html

Kończąc, jeszcze jeden link apropo mojego stwierdzenia z poprzednich postów, że mamy do czynienia obecnie ze słabszą wersją wirusa niż na wiosnę. To była tylko hipoteza z mojej strony, teraz jestem jej bardziej pewien:

https://www.medonet.pl/koronawirus/t...,18791702.html
                        Ostatnio edytowany przez Citlivu; [ARG:4 UNDEFINED].
                        http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Przepraszam, że post pod postem ale myślę, że uprawnione, gdyż pomimo nadal w temacie koronki to inny aspekt chciałem poruszyć. Wspominałem kilka postów temu, apropo tego, że 1,5 mlnów Włochów ma przeciwciała, wyszło tak z testów przesiewowych, zarejestrowanych, wyłapanych przypadków był X tysięcy, co stanowiło ok. 10% tych 1,5mlnów i że w takim razie 90% przypadków "uciekło" z tracking,trace and isolated. Ot taka prosta,wiejska matematyka , prostego chłopaka z Polski. Miało to dla mnie sens, gdyż na początku testowano/losowano/rejestrowano głównie tylko ciężkie przypadki. Co prawda dedukowałem dalej ale już tylko samemu sobie w głowie, że to oznacza potencjalnie dużo niższą procentową śmiertelność. Poniżej 1%, co zbliża nas do sezonowej grypy. Nie dzieliłem się dalej swoim tokiem rozumowania, gdyż uważałem, że nie jest to uprawnione i zbyt pisane palcem po wodzie. Jednak po obejrzeniu poniższego filmiku z Francji z dzisiaj:

https://www.youtube.com/watch?v=wF7Z91Ccb5I zwłaszcza od 8 minuty nabrałem na tyle pewności, że postanowiłem się podzielić tą hipotezą pod dalszą dyskusję. Mam oczywiście nadzieje, że ta rada, czymś więcej podparła się niż prostacką matematyką wykonaną przeze mnie i dedukcją z palca

Poniżej kim jest Pan profesor z wiki po tłumaczeniu, wydaje się kumatym człowiekiem nie taki co z gruszki się zerwał...
                          https://fr.wikipedia.org/wiki/Jean-F...7ois_Toussaint

Szczerze, to pomimo wszelkich wątpliwości chciałbym wierzyć, że jest/było to faktyczne zagrożenie i tylko zrządzeniu losu/opatrzności bożej (niech każdy sobie wybierze) okaże się inaczej lub scenariusz drugi, że faktycznie mamy/mieliśmy przesr*ne i po prostu jeszcze się to na dobre nie rozkręciło dzięki obostrzeniom, a wszelkie niespójności są wynikiem słabości ludzi. Trzecia wersja sprowadza się do niegodziwego i okrutnego eksperymentu socjologicznego na skalę światową, który się powiódł, a ten scenariusz bardzo ale to bardzo mi się nie podoba i nie chcę go przyjąć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
                            Trzecia wersja sprowadza się do niegodziwego i okrutnego eksperymentu socjologicznego na skalę światową, który się powiódł, a ten scenariusz bardzo ale to bardzo mi się nie podoba i nie chcę go przyjąć.
                            To lepiej przyjmij. Rządzący upewnili się, że można z ludźmi zrobić WSZYSTKO. Koronawirus to tylko preludium.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                              To lepiej przyjmij. Rządzący upewnili się, że można z ludźmi zrobić WSZYSTKO. Koronawirus to tylko preludium.
                              To nie takie proste. Uważam, że nie jest to realnie do przeprowadzenia. Ostatnio jadąc pociągiem, gdy z nudów i dla ćwiczenia intelektualnego wypisywałem sobie ilość rzeczy/zmiennych które trzeba byłoby ogarnać dostałem tylko bólu głowy. Dlatego jestem daleki od takich teorii spiskowych. Jeśli już, to skłaniałbym się do wykorzystywania obecnej sytuacji jaka się wytworzyło po wiosennym uderzeniu...

Komentarz

• W tym temacie takie teorie spiskowe nie mają miejsca bytu
                                Pisałem już o tym kiedyś, ale napiszę jeszcze raz bo strasznie mnie to dziwi.
                                Smoleńsk. Na forum dziesiątki teorii spiskowych, „rozkminek” i podważania medialnych doniesień. Wtedy nikt tu nie „śmieszkował” jak były tu wrzucane relacje naocznych świadków, setki najróżniejszych wywiadów, analiz i teorii spiskowych itd.
                                Koronawirus. Tutaj jak się podda pod wątpliwość jakieś aspekty tej całej sytuacji jest wyśmiewany, albo „kontrowany” jakimiś cyferkami. Np. z Indii czy Brazylii… Tutaj teorie spiskowe nie mają już miejsca bytu bo przecież są wykresy i tabelki, które mówią „wszystko” o zagrożeniu jakie niesie koronawirus. Kto ma wątpliwości albo inne zdanie od medialnego przekazu ten wariat.
                                Do mnie bardziej trafia to co dzieje się wokół mnie - relacje moich znajomych, którzy żyją za granicą, brak jakichkolwiek przypadków zarażenia w mojej rodzinie (bardzo licznej i w dużej mierze leciwej) i w rodzinach moich przyjaciół i znajomych - niż wykresy, tabelki i to co mówi TVN, TVP, ex-minister Szumowski czy jakieś mądrale z WHO. Oczywiście - brak zarażeń - można wziąć w cudzysłów bo pewnie 50% z nas, o ile nie więcej, przeszła tego koronawirusa bezobjawowo.
                                Nie przemawiają do mnie argumenty, że musimy zadbać o te 10% społeczeństwa, które jest najbardziej narażone. Jakiś procent z tych 10 jest w stanie zadbać o swoje bezpieczeństwo sam jeśli czuje jakiekolwiek zagrożenie.
                                Odnoszę wrażenie, że to zjawisko na forum ma wytłumaczenie takie, że kiedy wydarzyła się tragedia w Smoleńsku u władzy była PO – i w nich można „bombardować” czym się da.. bo to PO, na dodatek współpracujące z Ruskimi. Jak Platforma działała wg. unijnych czy międzynarodowych norm to byli „bee” bo żyjemy w Polsce, a nie we Francji, Rosji czy USA i powinniśmy działać suwerennie. Ale jak PiS działa opierając się na tym co robi zachód to nagle przytacza się np. zlewaczałą Hiszpanię jako wzór do naśladowania w kwestii COVIDa…
                                Dziś u władzy jest PiS, który swoją drogą na tym forum powinien mieć umieszczone swoje logo. I nie można krytykować ich działań w kwestii COVIDa bo „chronią mniejszość – najsłabszych i schorowanych, którzy są narażeni na śmierć”. Kierują nimi wyższe wartości…
                                Takie moje luźne przemyślenia, ale ci którzy na tym forum są od lat być może też zwrócą uwagę na taki stan rzeczy
                                Pozdrawiam wszystkich wariatów, a także zatwardziałych fanatyków partii rządzącej

|||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X