Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Antoni.Antonio Zobacz posta
    Pieknie się czyta te wypowiedzi facetów którzy wakacje spędzają w Mielnie lub Władysławowie a wyjazd za 5-10k do Bułgarii czy Chorwacji to dla nich przygoda zycia. Tylko czemu zakładacie ze wszystkim tak bardzo nie wyszło w zyciu? Ruszylibyscie dupe dalej niż swój monopolowy to byście cos wiedzieli a tak sobie mozecie w internecie poczytać. Pozdrowienia z Hiszpanii, tutaj trupy na ulicach, ciężarówki jak w bergamo oraz maski wszedzie ???????????? maseczki na czoła
    Przecież wiemy, że są tacy, którym wyszło do tego stopnia, żeby się rejestrować na tym forum tylko po to, by wrzucić kilkanaście znaków zapytania i wykrzyknik

Sąd w mieście Murcja w Hiszpanii skazał na cztery miesiące więzienia obywatela Polski, który odmówił wykonania polecenia policjanta, by założyć maskę ochronną - poinformowały w sobotę hiszpańskie media, zaznaczając, że zatrzymany użył siły wobec funkcjonariusza.
    https://www.onet.pl/informacje/onetw...0f140,79cfc278

Koronawirus. Koszmary efekt epidemii w Hiszpanii

Szalejąca na świecie pandemia zbiera śmiertelne żniwo nie tylko w szpitalach. W Hiszpanii odnotowano gwałtowny wzrost depresji i samobójstw. Lokalne media twierdzą, że przyczyną tego stanu rzeczy jest epidemia Covid-19 i surowe zasady ograniczające wyjścia z domu.
    https://www.o2.pl/informacje/koronaw...4805067553344a

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Widzisz a nawet jeszcze więcej bo w tym momencie specjalnie założyłem konto na Vmeo żeby pokazać Ci jak ta piekna niedziela wyglada tu w Andaluzji https://vimeo.com/450729239. Z dedykacja dla Foxa, konto tam założone 10 min temu mozecie sprawdzic

Mam dużo czasu, masz wątpliwości to ci ponagrywam z dzisiejsza Gazeta w rece ale obawiam się ze jedyne czym możesz mi odpowiedzieć to internetowe linki wykrzykniki to były emotikony ale nie wyświetliło

Dzieki mądrej decyzji rzadu który zablokował loty, będę musiał wracac przez Amsterdam czy inny Berlin ale oczywiście bez zadnej kwarantanny wiec wam przywieziemy tego zabójczego wiruska bo paru nas tu jest

kuluralnie pozdrawiam
      Ostatnio edytowany przez Antoni.Antonio; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Fajna mentalność powiększania sobie ******, żeby wchodzić na forum i się chwalić gdzie to się nie pojechało i pokazywać palcem: "patrzcie biedaki na króla życia."
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Oj tam, zle to odbierasz Bardziej „popatrzcie chłopaki czerpiący wiedzę z przekazów medialnych jak wyglada sytuacja naprawdę” pisali leć do Hiszpanii jak jestes taki mądry to poleciałem )

tu tez pokazują w tv ze w Polsce masowe zgony i stan wojenny na ulicach )) w sumie nie ma mnie od lipca to nie wiem, może tak się rzeczywiście pogorszyło w kraju nad Wisła

kulturalnie pozdrawiam

Komentarz

• Nie dość, że król życia to jaki dzielny! Do Hiszpanii poleciał na wakacje
            Bez kozery, przebił Trzaskowskiego spacerującego nad Wisłą po burzy.
            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• ale tak naprawdę jaki jest sens żeby blokować loty międzynarodowe do danego kraju skoro i tak można tam dotrzeć czy wrócić z przesiadką?
              tym bardziej gdy jest przesiadka to ryzyko zarażenia rośnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
                Nie dość, że król życia to jaki dzielny! Do Hiszpanii poleciał na wakacje
                Bez kozery, przebił Trzaskowskiego spacerującego nad Wisłą po burzy.
                Z całym brakiem szacunku, nie chciałbym być niegrzeczny ale swoje wpisy adresowalem nie do takich wystraszonych jak ty, zamaskowanych, którzy od marca trzęsą się przed okrutnym morderczym wirusem, lecz do tej części forumowiczów którzy się z tego smieja.

Nie myślałem nigdy o sobie jako o „królu zycia” ale w sumie masz racje spędzam tu sobie po kilka miesiecy w roku i jest pieknie.

I nie wiem czy przebiłem trzaskowska kurwe, ale chlopcow chodzących latem w maseczkach i rękawiczkach, którzy myślą ze w Hiszpanii „ludzie umierajo” z pewnością

Kulturalnie pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                  Fajna mentalność powiększania sobie ******, żeby wchodzić na forum i się chwalić gdzie to się nie pojechało i pokazywać palcem: "patrzcie biedaki na króla życia."
                  tego się nie da inaczej skomentować. Proteza ****** vimeo z Andaluzji. I to jeszcze kilka miesięcy w roku lolik z kilkoma kolegami
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

Z całym brakiem szacunku, nie chciałbym być niegrzeczny ale swoje wpisy adresowalem nie do takich wystraszonych jak ty, zamaskowanych, którzy od marca trzęsą się przed okrutnym morderczym wirusem, lecz do tej części forumowiczów którzy się z tego smieja.

Nie myślałem nigdy o sobie jako o „królu zycia” ale w sumie masz racje spędzam tu sobie po kilka miesiecy w roku i jest pieknie.

I nie wiem czy przebiłem trzaskowska kurwe, ale chlopcow chodzących latem w maseczkach i rękawiczkach, którzy myślą ze w Hiszpanii „ludzie umierajo” z pewnością

Kulturalnie pozdrawiam
                    Wow wow wow. Ale jesteś gość. Prowadzisz może bloga?
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      ale tak naprawdę jaki jest sens żeby blokować loty międzynarodowe do danego kraju skoro i tak można tam dotrzeć czy wrócić z przesiadką?
                      tym bardziej gdy jest przesiadka to ryzyko zarażenia rośnie.
                      Podobnie jest z podróżami do Szwecji. Samolotem nie wolno, ale promem już wolno... a w samej Szwecji normalne życie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta

Podobnie jest z podróżami do Szwecji. Samolotem nie wolno, ale promem już wolno... a w samej Szwecji normalne życie.
                        A kto Ci zabronił latać samolotami do Szwecji ?
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ale jednak zakaz lotów do/z Belgii i Luksemburga wygląda nieco dziwnie.
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

tego się nie da inaczej skomentować. Proteza ****** vimeo z Andaluzji. I to jeszcze kilka miesięcy w roku lolik z kilkoma kolegami
                            Czuje się wyróżniony ze tutejszy covidowy sensei i celebryta zwrócił uwage na mój wpis. Rozumiem ze spędzanie zycia pod blokiem i czekanie na wyjazd dwa razy do roku na agroturystykę do Mielna może być frustrujace i zwyczajnie smutne, zwłaszcza dla rodziny takiego „ogarniętego i zaradnego” mężczyzny, ale zazdrość to kiepska cecha

Niemniej życzę żeby kiedys los ci się odmienił i stać cię było przeżyć godnie chociaż rok swojego przykrego zycia, a na razie miłego obserowamja tego pięknego swiata w telewizji i internecie

tak, w Hiszpanii trupy na ulicach, brakuje trumien, wszyscy w maskach i 2 metry od siebie. Zglosnij telewizor i nie zapomnij ubrać maski przed wejściem do Biedronki

Komentarz

Widzisz a nawet jeszcze więcej bo w tym momencie specjalnie założyłem konto na Vmeo żeby pokazać Ci jak ta piekna niedziela wyglada tu w Andaluzji https://vimeo.com/450729239. Z dedykacja dla Foxa, konto tam założone 10 min temu mozecie sprawdzic

Mam dużo czasu, masz wątpliwości to ci ponagrywam z dzisiejsza Gazeta w rece ale obawiam się ze jedyne czym możesz mi odpowiedzieć to internetowe linki wykrzykniki to były emotikony ale nie wyświetliło

Dzieki mądrej decyzji rzadu który zablokował loty, będę musiał wracac przez Amsterdam czy inny Berlin ale oczywiście bez zadnej kwarantanny wiec wam przywieziemy tego zabójczego wiruska bo paru nas tu jest

kuluralnie pozdrawiam
                              Fajny filmik, nie oglądałem, ale chyba umiesz obsługiwać komputer, więc fajny.
                              Jeszcze tylko szybkie pytanie, z pogranicza biznesu i stosunków międzynarodowych: dorobiłeś się bardziej za w paszczu czy za w żopu? I czy jak jeździsz z przyjaciółmi, to macie grupową umowę o pracę?
                              Nie dla siebie pytam, ale jest tutaj kilku kolegów, którzy sami się boją zapytać, a pewno chętnie by się dobranżowili.
                              Jak im pomogę, to może mnie odblokują.
                              Pomożesz?

Komentarz

Czuje się wyróżniony ze tutejszy covidowy sensei i celebryta zwrócił uwage na mój wpis. Rozumiem ze spędzanie zycia pod blokiem i czekanie na wyjazd dwa razy do roku na agroturystykę do Mielna może być frustrujace i zwyczajnie smutne, zwłaszcza dla rodziny takiego „ogarniętego i zaradnego” mężczyzny, ale zazdrość to kiepska cecha

Niemniej życzę żeby kiedys los ci się odmienił i stać cię było przeżyć godnie chociaż rok swojego przykrego zycia, a na razie miłego obserowamja tego pięknego swiata w telewizji i internecie

tak, w Hiszpanii trupy na ulicach, brakuje trumien, wszyscy w maskach i 2 metry od siebie. Zglosnij telewizor i nie zapomnij ubrać maski przed wejściem do Biedronki
                                Na wstępie muszę ci podziękować za twą aktywność. Fakt iż moja osoba wywołuje w tobie, aż takie kompleksy, że musisz wrzucać zdjęcia z jakiejś publicznej plaży (najpewniej na jakimś zadupiu) wykonane telefonem 2 świeżości, sam w sobie wywołuje we mnie sporo radości.
                                Zwiększa ją to, że jest to któraś już z rzędu (nomen omen udana) próba zrobienia z siebie na tym forum debila. Co to ostatnio było "wiem jakim autem jeździsz" teraz twą autoprojekcję wyznacza "Zglosnij telewizor" i Biedronka (forma "zgłosnij" to jak ulał pasuje do mentalnego wieśniactwa jakie sam prezentujesz)
                                Także niejako resumując zarówno twą osobę - nie ważne jest jest ile ma się siana w kiermanie, ale to jakim jest się jest człowiekiem i jakie się ma zasady.
                                Ty niezależnie od tego czy wystawiasz swą dupę w Powsinie, czy na Costa del Sol, czy też na Golden Beach byłeś, jesteś i ani chybi będziesz zakompleksionym szczurkiem, z poważnymi deficytami (sam wiesz czego).

A tutaj w bonusie dla Ciebie
                                Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X