Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe czy jakiś ważniak się odniesie do tłumów na polskich plażach.

A ludzie boją się jechać do Chorwacji czy Bułgarii bo im barany granicę zamkną przy powrocie i ban na 14 dni.
    Co z tego, że są tam pustki jak nigdy i trudno nie utrzymać 1,5 m odległości.
    q[-_-]p

Komentarz

• To zdjęcie to ma chyba ze 2 lata.
      You'll take my life but I'll take yours too
      You'll fire your musket but I'll run you through
      So when you're waiting for the next attack
      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• I bardzo dobrze że Polacy wypoczywają nad Bałtykiem.

Ja już dokładnie wiem o co tak naprawdę się rozchodzi. Górnictwo, PLL LOT i Polski Bałtyk.

Kiedyś rządzący marzyli o tarczy antyrakietowej a dostali antykryzysową.

Jakiś czas temu pewien Górnik wypowiadał się na temat korona świrusa:

"A weźcie Wy się ***** wszyscy od Nas odpierdolcie" !

Komentarz

• Wczoraj na S8 w McD naliczyłem 90 osób (średnie wesele), w tym co 10 w maseczce. Na stacjach benzynowych to samo - jeden na drugim. Właściwie to prawie wszędzie totalna olewka tej "pandemii". W Warszawie to samo, w autobusach ścisk, o targach i w sklepach nie wspomnę.
          Jeśli coś nazywa się pandemią, to zamyka się ludzi na cztery spusty w domach na kilka tygodni czy miesięcy. Przy takich pseudo-obostrzeniach jak obecnie, prawdziwa pandemia by nas zmiotła z powierzchni ziemi w miesiąc.
          Apelować o higienę, edukować, zachować zdrowy rozsądek i żyć z tym badziewiem jak ze zwykłą grypą, bo innego wyjścia nie ma.
          Już zaczyna mnie przerażać jesień i zima i widzę te zapchane szpitale przez ludzi kierowanych na badania z objawami zwykłej grypy. No bo jak odróżnić objawy, skoro są takie same dla tej całej tej koronki jak i innej grypy?.
          Wczoraj rozmawiałem z młoda osobą, która twierdziła,że koronka = śmierć z urzędu.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
            Już zaczyna mnie przerażać jesień i zima i widzę te zapchane szpitale przez ludzi kierowanych na badania z objawami zwykłej grypy.
            Nie wolno dawać się manipulować. Trzeba walczyć na każdym kroku o swoje prawa i przywileje bo inaczej puszczą cię z torbami.

Ja w zeszłym tygodniu miałem problem zapisać się na wizytę u lekarza, chcieli mnie wpisać na jakąś śmieszną "tele poradę".

Na wizycie byłem ale zapomnieli wypisać recepty i jestem od trzech dni bez leków. Jak będziemy dawać sobą pomiatać dojdzie do tego że służba zdrowia będzie jakimś pie4dolonym luksusem na który stać tylko nielicznych, bo przecież korona świrus.

Im szybciej zdamy sobie sprawę że to swego rodzaju wojna tym szybciej wrócimy do normalności. Na rząd nie liczcie jakikolwiek by On nie był. Od dawna liczą się ze zdaniem obcych a nie zwykłych obywateli.
            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
              "A weźcie Wy się ***** wszyscy od Nas odpierdolcie" !
              Nawet zabawne. A na odchodne trzeba wprowadzić jeszcze jakieś kolejne świadczenia finansowe niezależne od wyników firmy, czy podwyżka + gwarancja wypłacania obecnych trzynastek, czternastek, deputatów i **** wie co tam jeszcze jest wystarczy?

Komentarz

• U mnie Górnicy mają szacunek bo potrafią walczyć o swoje. I złego słowa na nich nie powiem. Gdyby tak większość społeczeństwa była świadoma swoich praw i przywilejów żyło by nam się znacznie lepiej.

Komentarz

• W piątek widziałem dwie sytuacje gdzie osoba wchodząc do sklepu i do McDonalds odmówiła założenia maseczki po zwróceniu uwagi przez ochroniarza. W Auchan to myślałem że typ zgniecie ochroniarza bo był od niego ze trzy razy większy
                  W McDonalds w Nidzicy jakaś Grażyna tak opierdzieliła pracownice za zwrócenie uwagi, że ta się bała słowem odezwać. Pomijam już naprawdę dzikie tłumy w piątkowe popołudnie w tej restauracji a o odstępach zapomnijmy wróciło wieszanie się na plecach ludziom w kolejce - a był taki spokój.
                  Plaże w okolicach Nart są tak doładowane ludźmi w weekend, że można to uznać za imprezę masową a poza ludźmi na kampingach nikt nie rejestruję danych osób wchodzących na płatne kąpieliska i uiszczające opłatę.

Komentarz

• Politycy sami dali zielone światło na takie zachowania społeczne, obwieszczając przed wyborami, że nie ma się czego już bać
                    A tak juz całkiem serio to naprawdę Wy się tym ludziom dziwicie, że wyjeżdzaja na wczasy jak co roku i za bardzo nie przejmują się wirusem, którego najwięcej jest w mediach, a nie wśród ich znajomych/rodzin itd.?
                    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                    Better Dead Than Red

Komentarz

• Ja się nie dziwie, że ludzie wyjeżdżają na wczasy, bo sam byłem tam na weekend. Jednak wchodząc do knajpy czy na plażę, starałem się trzymać dystans a w zamkniętych przestrzeniach nosić maseczkę, w kolejce też staję te umowne 1,5m za ostatnią osobą w kolejce.

Komentarz

• Byłem na początku lipca tydzień w Stegnie, teraz na koniec - tydzień w Krynicy Morskiej.
                        Zobaczyć kogoś w maseczce w sklepie, w knajpie czekając w kolejce - normalnie widok rzadki, 1 osoba na cały dzień to sukces. Na plaży widziałem świrów w maskach, widuję też masę ludzi na stacjach paliwowych w maskach.

Kiedy ruszy służba zdrowia na którą co miesiąc płacimy ?
                        Córka - parę ważnych wizyt zawieszonych, musiałem zrobić prywatnie.
                        Syn - bilans tylko w NFZ, ale od marca jest to niemożliwe.

Co za burdel ...
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• "Historia zna przypadki, że choroba zakaźna przeniosła się z jednej osoby na 51 innych. Żeby być "superroznosicielem", wcale nie trzeba mieć objawów choroby. Czy w przypadku koronawirusa również możemy mówić o istnieniu "superroznosicieli"?

Onet.pl

Super roznosiciel

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                            .
                            Syn - bilans tylko w NFZ, ale od marca jest to niemożliwe.

Co za burdel ...
                            Chodzi Ci o bilans dwulatka czy tam jak to się zowie? Mój miał robiony w maju w NFZ przy okazji szczepienia które zostało przesunięte o parę miesięcy. Więc wydaję mi się że zależy to od konkretnej przychodni.

Komentarz

U mnie Górnicy mają szacunek bo potrafią walczyć o swoje. I złego słowa na nich nie powiem. Gdyby tak większość społeczeństwa była świadoma swoich praw i przywilejów żyło by nam się znacznie lepiej.
                              No, gdyby całe społeczeństwo miało 13 i 14 pensje, deptutaty z firm, 25 lat pracy, czy spora część należała do kilku związków zawodowych jednoczesnie, to chyba jednak nie byłoby za bogato? Za bogato chyba nie jest też w zwykłych firmach zarabiających na produkcji, gdzie produkuje ledwo 1/3, albo i 1/4 zatrudnionych.
                              Nie pisz mi tutaj o ciężkiej pracy i takich inny pierdupierdu, bo znam te branżę z pierwszej ręki - swojej.
                              Mioduski won
                              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

U mnie Górnicy mają szacunek bo potrafią walczyć o swoje. I złego słowa na nich nie powiem. Gdyby tak większość społeczeństwa była świadoma swoich praw i przywilejów żyło by nam się znacznie lepiej.
                                PGG jest bankrutem i to od lat. Jest jak rak, który po zniszczeniu narządu idzie z przerzutami dalej i niszczy współpracujące z nim jednostki. Oprócz samych górników tracą absolutnie wszyscy. Rentowne i dobrze zarządzane kopalnie z innych regionów, które nie mogą się rozwijać, elektrownie które nie mogą kupować węgla z innych miejsc, nowe technologie, bo nie ma na nie pieniędzy, budżet państwa (emerytury górnicze, ciągłe dosypywanie pieniędzy), obywatele przez fatalne powietrze itd.

Komentarz

Pracuję...
                                X