Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jest pierwszy potwierdzony zgon - kobieta w Poznaniu, 57 lat.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Jeżeli nic nie pierdolnie to koło niedzieli/poniedziałku bedą podejmowane decyzje o dalszym „wygaszaniu” aktywności społecznej.
      Żadnego zakazu przemieszczania nie będzie bo to jest jakiś totalny bezsens - jeżeli będzie zle (co imho jest prawdopodobne) to idziemy najpewniej w model koreański.
      Realnie będzie decydować o tym statystyka - czyli ilość zarażonych dziennie.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        w model koreański.
        Czyli? coś więcej?

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
          Tych newsów z "wysokiego szczebla" to teraz lata od **uja. Wczoraj dwie osoby przekazały mi info od "jakiegoś generała", że dzisiaj miały być zamknięte sklepy.
          Sklepy będą otwarte ale nie bedzie w nich towarów.
          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
            Żadnego zakazu przemieszczania nie będzie (...)
            Napisałem o blokadzie, czyli ograniczeniu, a nie zakazie. Jak wspomniałem, wkrótce się przekonamy.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Siedzisz na dupie w domu przez mhhh 2 tygodnie...3 tygodnie....4 tygodnie
              Oczywiście z masa wyjątków i jakichś dodatkowych środków zaradczych.
              Oczywiście jest opcja jak pisałem w ostatnim zdaniu że przyrost chorych będzie zatrzymany (w jaki sposób to nie bardzo widze) i wtedy będzie lajt, tak jak pisałem jest to optymistyczny i mało prawdopodobny scenariusz.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Tak wrzucam jako podsumowanie wcześniejszych dyskusji na temat kościoła, za prorządową Żelazną Logiką:
                Zamieszczone przez Żelazna Logika
                Przykład Korei, powinien dać wszystkim do myślenia. Tam „supernosicielem” była pacjentka 31, która bezpośrednio i pośrednio zaraziła prawdopodobnie tysiące kolejnych osób. Jak to zrobiła?
                âžĄï¸ 6 luty. Miała wypadek samochodowy, więc trafiła do szpitala następnego dnia.
                âžĄï¸ 7 luty. Ze szpitala wyszła po rzeczy do domu.
                âžĄï¸ 9 luty. Spędziła w szpitalu kilka dni, lecz w trakcie hospitalizacji poszła do kościoła.
                âžĄï¸ 10 luty, pojawiają się objawy objawy (wysoka temperatura)
                âžĄï¸ 15 luty. Pojechała ze szpitala taksówką do hotelu na lunch z przyjacielem.
                âžĄï¸ 15 luty. Wróciła do szpitala
                âžĄï¸ 16 luty. Znowu poszła do kościoła ��
                âžĄï¸ Taksówką na testy
                âžĄï¸ 18 luty potwierdziło się zarażenie koronawirusem

Koreańczycy stworzyli listę 9.300 osób uczestniczących w tych dwóch obrzędach. 1.300 z nich miało objawy.
                Jak widać, kościół (czy raczej miejsce zgromadzeń sekty, bo nie był to kościół żadnej z większych religii) był głównym źródłem epidemii w Korei.
                Dlatego apelujemy do władz kościelnych o odwołanie mszy, do TVP aby przeprowadziła transmisję na którymś z ogólnodostępnych kanałów albo nawet oddała cały kanał Kultura na całodzienne transmisje z mszy, a także w radiu oraz w sieci.

Bóg jest wszędzie, modlić można się w domu.

Komentarz

• Pierwsza ofiara śmiertelna w Polsce.

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus...8112026855553a

Komentarz

• Del.
                    Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Taaa...

Nieoficjalny Bieg Wiosenny w Chorzowie. Jako naród, mamy w sobie przekorę

Pobiegnij, korona z głowy Ci nie spadnie - pod takim hasłem odbył się Nieoficjalny Bieg Wiosenny w Chorzowie. Choć planowana na niedzielę impreza została przełożona ze względów bezpieczeństwa, spragnieni ruchu wzięli sprawy w swoje ręce. Dzięki portalom społecznościowym powstała oddolna inicjatywa przeprowadzania Nieoficjalnego Biegu Wiosennego. Według różnych szacunków, w Parku Śląskim mogło pojawić się nawet 300 osób. Większość z nich miała symboliczny numer startowy COVID-19, co nawiązywało oczywiście do oficjalnej nazwy koronawirusa sprawcy zamieszania w biegowym kalendarzu.

https://www.festiwalbiegowy.pl/biega...e#.XmjLcHJKgfc
                      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                        Del.
                        Czyli od 1300 nie będzie Stanu Wojennego ?
                        A tak poważnie to imho to co napisałeś jest prawdopodobne.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Usunąłem - po co siać panikę niepotrzebną?
                          Stan wojenny nich ktoś inny ogłasza
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Pierwsza ofiara śmiertelna "planowo".
                            +/- 50 zarażonych oficjalnie, śmiertelność 2,5%.

Komentarz

• Statystyki dla takich liczb nie mają znaczenia

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                                Tak wrzucam jako podsumowanie wcześniejszych dyskusji na temat kościoła, za prorządową Żelazną Logiką:
                                Jak już coś podajesz to podawaj z sensem. To nie był żaden Kościół tylko jakaś sekta, coś na zasadzie latającego spagretti w której w nawoływano do UKRYWANIA chorób ciała. Banda świrów i tyle.

https://polskatimes.pl/koronawirus-k...ar/c1-14828928

https://foreignpolicy.com/2020/02/27...vatives-china/
                                Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED].
                                Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

Pracuję...
                                X