Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koronawirus to tylko przygrywka. Politycy i społeczeństwa idealnie zareagowały na tresurę. Prawdziwa zabawa dopiero przed nami.

Komentarz

• Przykleiłeś X na szybie?
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Mnie ciekawi jak to jest... Był lockdown, pol kraju zamkniete, ludziska siedzialy w domach, byla sraczka o maseczki... Przypadkow codziennie mielismy srednio 300-400 dziennie.

Media wraz z niektorymi fanatykami zaciekle analizowali wszelkie liczby doszukujac sie prawidlowosci, trendow itp.
        Straszono co to bedzie jak wyjdziemy na ulice, jakie to armageddony sie nie stana. Potepiano tych, ktorzy smieli watpic w oficjalne przekazy.

Dzis juz wszystko poza masowymi imprezami w zasadzie odmrozone. Narod ma wyjebongo na wirusa. Nikt sie tym juz nie przejmuje (z prezydentem i premierem wlacznie). W sklepach tlumy, w komunikacji tlumy, na plazach tlumy, ze o wiecach wyborczych nie wspomne. Zycie toczy sie prawie jak dawniej. O dystansie spolecznym nikt juz nie pamieta, a masek coraz mniej, a jak sa to pozoranctwo ze strachu przed mandatami.

A tu dalej dzien w dzien srednio 300-400 dziennie.
        Czyli w liczbach nic sie nie zmienilo, choc w sposobie zycia zmienilo sie prawie wszystko.

Czy ktos moze to sensownie wytlumaczyc?

​​​​​

Komentarz

• Zamieszczone przez Kalle Zobacz posta
          [...]
          A tu dalej dzien w dzien srednio 300-400 dziennie.
          Czyli w liczbach nic sie nie zmienilo, choc w sposobie zycia zmienilo sie prawie wszystko.

Czy ktos moze to sensownie wytlumaczyc?
          ​​​​​
          Zmieniło się i to zasadniczo.
          Na dzień dzisiejszy mamy poniżej 2k hospitalizowanych i raptem około 70 pod respiratorami. To jest ułamek tego co w tym momencie mogą zaoferować szpitale, Cztery miesiące temu byliśmy w czarnej d00pie ponieważ szpitale się dopiero organizowały a istniejące szpitale zakaźne można było zapełnić w kilka dni. O DSP nikt się nie zatroszczył. Oczywiście słyszymy różne zaklęcia o super służbie zdrowia w RP sprzed kilku miesięcy ale to są tylko zaklęcia i nic więcej. Teraz stan przygotowań do nadchodzącej fali jest nieporównywalnie lepszy plus, nie ma co ukrywać, jeśli chorować to właśnie teraz a nie na jesieni. W dodatku zostało zebrane bezcenne doświadczenie, które pozwala działać planowo bez zbędnej paniki. No i są już opanowane pewne terapie (dwa zestawy leków, jeden z cynkiem a drugi na hiva) które okazały się w miarę skuteczne, kilka miesięcy temu to nie było jasne.
          Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłem.
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Nie wiem jak Wy, ale ja u fryzjera jeszcze nie byłem od początku lockdownu
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Podobnie, kosiarka i lustro wystarczy.

Jednak już basen, saunę. siłownie etc. odwiedziłem w ostatnim czasie kilka razy.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

przy 10x ponowny lockdown.
                .
                To będziemy mieli jak w Belgradzie.Ludzie w końcu tego nie wytrzymają.. Do tego nie da się zaciągać bez końca kredytów na kolejne "tarcze". Już teraz ze skutków niezbyt długiego w końcu zamknięcia będziemy się dobre kilka lat wygrzebywać....
                Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                #MioduskiOut

Komentarz

• W stanach wczoraj +70 tys...
                  Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ponad 35 tys testów wczoraj. Rekord chyba
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Widzę, że nawet pies z kulawą nogą nie interesuje się tym tematem. Tymczasem aplikacjia ProteGoSafe "działa":

W ciągu minionych dwóch tygodni ani jeden z 4000 nowych nosicieli SARS-CoV-2 nie wysłał do serwera ProteGO Safe informacji o swoich kontaktach społecznych. Aplikacja za grubo ponad dwa miliony złotych nie spełnia swojej roli, czas uciąć dalsze bezcelowe wydatki.(...)
                      Podsumowanie: w czasie trzech tygodni ProteGO Safe dystrybuowało w sumie 21 kluczy wysłanych przez 6 lub 7 osób.
                      https://informatykzakladowy.pl/aplik...te-inwestycje/

2,5 mln złotych na aplikację, której nikt nie używa. Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka.
                      Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                      I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• No, no. Jakaś tam pani redaktór też szydziła z rządu, że nikt przekraczający granicę żelu do rąk nie używał.
                        Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Aktualnie zasady sanitarne zakładają, że trybuny na stadionach piłkarskich i żużlowych mogą być wypełniane maksymalnie w 25 procentach. Za kilka dni ma się to zmienić

Ministerstwo Zdrowia opublikowało projekt, z którego wynika, że limit publiczności na obiektach sportowych zostanie podwyższony do 50 procent. Warto podkreślić, że połowę miejsc będą mogli zająć także kibice w halach
                          Pracuję w miejscu gdzie przewija się wiele różnych srodowisk w tym lekarzy. Prosząc o założenie maseczki w ciągach komunikacyjnych kwitują śmiechem.
                          Słyszałem przeróżne historie nawet z "robieniem statystyk". Wszystkie te obostrzenia są kompletnie bez sensu, ale podobno druga fala ma nastraszyć ludzi by ruszyli po szczepionki, które uchronią ludzkość.

To tak z pierdololo.
                          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Szczepionka przyda się ludziom z grupy wysokiego ryzyka, nie wiem co w tym bekowego. A wirus musi się przetoczyć przez społeczeństwo bo jest nie do zatrzymania. Europa jest gotowa na drugą falę, są procedury, policzone łóżka w szpitalach itp.
                            Można wrócić do ostatniego postu TNTP każdorazowo
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• O kolejny normalny (Neg). Pozdrawiam.
                              Teraz luzują coraz bardziej jak coraz więcej zakażeń i nie spada (!). Logiczne. Krzywa już mocno wypłaszczona ?

Komentarz

• Życzę powodzenia ze szczepionką. Wszak ludzie którzy ją dostali przeżyli już jakieś 20 dni

Komentarz

Pracuję...
                                X