Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trump potwierdza, że nakazał spowolnienie testów, by ograniczyć liczbę nowych przypadków koronawirusa
    Ale gupek z niego, powinien zawiesić badania na minimum tydzień i miałby koronę z głowy! Poza tym, mógł po prostu nie publikować

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• W związku z trudną sytuacją epidemiczną w Szwecji swobodne podróżowanie do tego kraju nie będzie możliwe - ogłosiły władze Norwegii oraz Danii.
      Dziwne.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Chciałbym pójść jutro zagłosować, natomiast nie wiem, czy ten koronawirus już zniknął czy jeszcze utrzymuje się w powietrzu albo na kartach wyborczych. Czy jutrzejsze głosowanie jest bezpieczne ? Bezpieczniejsze niż pierwotnie zaplanowane 10 maja ? Bardzo proszę o porady. Najbardziej się boję, że zachoruję bezobjawowo jak np. Adam Małysz. Codziennie rano budzę się zdrowy i rozmyślam, czy nie mam bezobjawowego covida. Stresuje mnie to. Czy krzywa jest już dostatecznie wypłaszczona ? Pomocy !

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
          Codziennie rano budzę się zdrowy i rozmyślam, czy nie mam bezobjawowego covida. Stresuje mnie to. Czy krzywa jest już dostatecznie wypłaszczona ? Pomocy !
          https://www.centrum-psych.pl/?gclid=...SAAEgKq3vD_BwE

Zdrówka

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Byłem. Zagłosowałem bez kagańca. Ale podałem powyższe namiary ludziom, którzy w 35 stopniowym upale stali w maskach i rękawiczkach.
              Dzięki.

Komentarz

Byłem. Zagłosowałem bez kagańca. Ale podałem powyższe namiary ludziom, którzy w 35 stopniowym upale stali w maskach i rękawiczkach.
                Dzięki.
                Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                Fajny dzień. Ludzie z poważnymi minami drepczą do lokali wyborczych, myśląc, że mają na coś wpływ.
                ...

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                Up the Anchor!

Komentarz

• Zagłosowałem, ale bez złudzeń, że cokolwiek mój głos znaczy.
                  Karty są już rozdane.

Komentarz

Zagłosowałem, ale bez złudzeń, że cokolwiek mój głos znaczy.
                    Karty są już rozdane.
                    To po co poszedłeś. Jeszcze ludzi narażać jak bez kagańca? Wściekliznę masz rozumiem?
                    Maseczka to nie kaganiec, a jeśli ktoś zadbał o Twoje zdrowie, bo poszedł w maseczce, to powinieneś się odwdzięczyć tym samym.
                    Jednak jesteś de...lem.
                    Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Pokażcie temat w którym on się nie napina...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Onomatopej Zobacz posta
                        Daleko mi do paniki, daleko mi do lekceważenia tematu. Śmiertelność to rzecz względna - dla jednych 3-4% to mało, dla tych, którzy stracili kogoś bliskiego to dużo. Ja uważam, że nie tyle śmiertelność jest w tym wszystkim najgorsza, co duża niewiedza na temat tego wirusa. Bardzo niepokoją mnie badania, według których nawet osoby chorujące bezobjawowo mogą mieć problemy z konydcją płuc, zwłóknieniami itd. Na razie badania przeprowadzono na małej próbie ludzi i oby się to nie potwierdziło, ale na dłuższą metę może być to bardziej niebezpieczne dla społeczeństwa niż skala śmiertelności.
                        Najważniejszy w tym wszystkim jest po prostu zdrowy rozsądek i staram się go zachować. Czy jeżdże na rowerze w masce? Nie, chyba że po mieście. Czy chodzę w sklepie w masce? Tak. Czy dezynfekuje ręce? Tak. Czy używam w sklepie rękawiczek jednorazowych? Nie. I tak dalej, umiar i rozsądek.
                        I właśnie to jest clou sprawy, gdyż zapewne zdecydowana większość społeczeństwa przez to cholerstwo przejdzie, jednakże nic nie wiemy jak to się odbije na nas w przyszłości, w wyniku powyższych powikłań, jak to wpłynie na kondycję oraz długość życia.
                        Na razie zbyt mało czasu upłynęło od pierwszych przypadków, aby móc dokonać jakichś medycznych analiz na ten temat.

Komentarz

• https://fakty.interia.pl/raporty/rap...sa,nId,4586396

wspaniała wiadomość. Czekam tylko jeszcze na potwierdzenie od Szumowskiego i otwieram szampana. Uratowani

Straszenia, że zabiję matkę, ojca i babcię jak pojadę na Wielkanoc i zamknięcia kościołów, nie zapomnę kurrwom nigdy.

Komentarz

• Chciałbym zapytać, ile w czasie tych dni co były tak niskie liczby zakażonych zostało zrobionych testów? Nie chcę nikogo nakręcać, zaznaczam od razu.
                            Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta
                              Chciałbym zapytać, ile w czasie tych dni co były tak niskie liczby zakażonych zostało zrobionych testów? Nie chcę nikogo nakręcać, zaznaczam od razu.
                              Zapewne wykonano taką liczbę testów, która wskazała też wyleczonych, ponieważ za wyleczonych uznaje się tych, u których testy wykaża wynik ujemny. Pomogłem?
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                                jednakże nic nie wiemy jak to się odbije na nas w przyszłości, w wyniku powyższych powikłań, jak to wpłynie na kondycję oraz długość życia.
                                Na razie zbyt mało czasu upłynęło od pierwszych przypadków, aby móc dokonać jakichś medycznych analiz na ten temat.
                                dokładnie tak, więc dlaczego "straszyciele" już wiedzą, że odbije się to negatywnie na zdrowiu nawet tych bezobjawowych? Jak na razie nie ma na to dowodów, więc po co siać panikę wśród społeczeństwa... Smutne to i przy okazji straszne jak dajemy się manipulować!

Komentarz

Pracuję...
                                X