Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Nie musisz Posiłkuj się dalej mądrościami tej zacnej organizacji jaką jest WHO Czy to w sprawach koronawirusa czy w jakichkolwiek innych - chłoń wiedzę płynącą ze żródeł WHO Na zdrowie
    Pozdrawiam
    WHO się skompromitowało w kwestii podawanych informacji od Chińczyków. Ilość zachorowań raportują kraje. Poproszę zatem o konkretną odpowiedź: wszyscy kłamią? Wirusa nie ma i nie było?
    Poradź zatem, skąd chłonąć taką wiedzę, którą tutaj lansujesz.
    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Adam Małysz z koroną.

Komentarz

• "Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia."

Choruje, ale nie choruje i jest na etapie zdrowienia. Mam nadzieję, że z tego wyjdzie. Trzymaj się Adam.

Komentarz

• Ciekawe ilu mądrali stąd było wczoraj na stadionie w maseczce... . Tak przez cały czas.
          Bazinga!
          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
            Ciekawe ilu mądrali stąd było wczoraj na stadionie w maseczce... . Tak przez cały czas.
            Dla Twojej wiadomości. Nie było takiego obowiązku.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Litości.

"Kolega" wyzywający innych od "kurew" poleciał do ciepłych krajów i mam nadzieję, że już nie wróci.

Trochę poczyściłem bo wstyd było czytać.
              Ku rozwadze.
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• z przykrością się dostosuję i nie będę kontynuował tematu kto czym jeździ i kto kogo zna
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ja się odniosę, ze swojego punktu widzenia do tego koronawirusa.
                  Wychodzę z założenia, że nawet jak jest mało szkodliwy, to dla pewnych osób może być szkodliwy bardzo, więc noszę maseczkę dla innych, a nie dla siebie, bo nie jestem ignorantem("astmatykom" jak Marit Bjoergen polecam przyłbice - oddychasz normalnie-chronisz innych).
                  Nie wiesz, co człowiek w sobie nosi dodatkowo, chodzi o poszanowanie życia ludzkiego, a nie tylko widzenie czubka własnego nosa i negowanie każdej wiadomości.
                  Sceptyków, co każdy ich kojarzy i ma często dość, zapraszam na Wołoską(i się zacznie na mnie jazda teraz ), pomożecie jak tacy jesteście zdrowi. Kolega 70h bez przerwy na karetce jeździ i jest OK? Znam też pielęgniarki, co gówno robią sobie z tego, bo ich szpital to teraz ma mniej pacjentów. Każdy widzi swoją stronę, ale szanuj innych, bo sam możesz mieć "coś" ciekawego w sobie, nawet o tym nie wiedząc.
                  Mnie nagle połamało...i się okazało że muszę chemię brać. Także, szanujcie swoje zdrowie, i innych, a będzie lepiej każdemu(psychicznie też).
                  Niestety najbogatsi i najbardziej wpływowi, politycy i inne tego typu , zawsze dbają o siebie, a innych mają w dupie, więc powinniśmy poprawiać świat wokół siebie jak możemy, bo nikt tego nie zrobi za NAS.
                  Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• You'll take my life but I'll take yours too
                    You'll fire your musket but I'll run you through
                    So when you're waiting for the next attack
                    You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Kto był wczoraj na meczu to chyba wie co się działo, może niech się podzieli jak wyglądał tzw dystans społeczny, maseczki i środki dezynfekcyjne np w toaletach. Ale tak szczerze.

Według mojej opinii za jakieś 2 tygodnie okaże się, jakie wyniki przyniósł eksperymet społeczny pod tytułem: "Otwieramy stadiony dla 25% kibiców". I ile osób na sektorach (nie tylko na Legii) złapało kowidowego syfa. Jeśli oczywiście kowid istnieje, a nie jest spiskiem jak twierdzą co poniektórzy tu i tam. Oczywiście jeśli takie dane zostaną udostepnione szerokiej opinii publicznej, a nie zamkniete gdzieś tam w gabinetach PZPN i Ekstraklasy. Ewentualnie zawsze można się zastanowić jeśli wzrośnie liczba ofert na forumce dotyczących przekazania karnetowej wejściówki.
                      Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Ma(L)kontent Zobacz posta
                        Ja się odniosę, ze swojego punktu widzenia do tego koronawirusa.
                        Wychodzę z założenia, że nawet jak jest mało szkodliwy, to dla pewnych osób może być szkodliwy bardzo, więc noszę maseczkę dla innych, a nie dla siebie, bo nie jestem ignorantem("astmatykom" jak Marit Bjoergen polecam przyłbice - oddychasz normalnie-chronisz innych).
                        Nie wiesz, co człowiek w sobie nosi dodatkowo, chodzi o poszanowanie życia ludzkiego, a nie tylko widzenie czubka własnego nosa i negowanie każdej wiadomości.
                        Sceptyków, co każdy ich kojarzy i ma często dość, zapraszam na Wołoską(i się zacznie na mnie jazda teraz ), pomożecie jak tacy jesteście zdrowi. Kolega 70h bez przerwy na karetce jeździ i jest OK? Znam też pielęgniarki, co gówno robią sobie z tego, bo ich szpital to teraz ma mniej pacjentów. Każdy widzi swoją stronę, ale szanuj innych, bo sam możesz mieć "coś" ciekawego w sobie, nawet o tym nie wiedząc.
                        Mnie nagle połamało...i się okazało że muszę chemię brać. Także, szanujcie swoje zdrowie, i innych, a będzie lepiej każdemu(psychicznie też).
                        Niestety najbogatsi i najbardziej wpływowi, politycy i inne tego typu , zawsze dbają o siebie, a innych mają w dupie, więc powinniśmy poprawiać świat wokół siebie jak możemy, bo nikt tego nie zrobi za NAS.
                        Tylko, że tutaj chodzi imho o coś zupełnie innego - koniec końców to i tak każdy indywidualnie decyduje czy "liże klamki", czy chodzi w maseczce, przyłbicy, kombinezonie, rękawiczkach "w plus 50 stopniach". Ja osobiście śmigam bez żadnej maseczki bo wychodzę z założenia, że jak mam się zarazić to i tak się zarażę (kontaktu z osobami starszymi praktycznie nie mam/jeżdżę autem/zakupy robię raz na tydzień+jeszcze w piątek byłem zdrowy )
                        Ale mam przy tym świadomość, że to wszystko jest mało odpowiedzialne i robię to na swoje ryzyko.
                        Natomiast "druga strona" wypiera samo istnienie COVID-19 z rzeczywistości - manipulując przy tym danymi po całości - najlepszym na to przykładem jest cały temat - 50 prawd objawionych. Dodatkowo dorabiając przy tym ideologię o światowym spisku itp. itd.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Komu jak komu, ale Tobie chyba nie trzeba tłumaczyć, że maseczka zabezpiecza głównie przed Tobą, a nie Ciebie.
                          Więc te osoby "niestarsze" z którymi masz kontakt i te, kóre raz w tygodniu spotykasz na zakupach podzielają Twoje zdanie o małej odpowiedzialności, ale nie koniecznie o tym, że robisz to na własne ryzyko.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Te stadiony to długo otwarte nie będą coś czuję.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Tylko, że tutaj chodzi imho o coś zupełnie innego - koniec końców to i tak każdy indywidualnie decyduje czy "liże klamki", czy chodzi w maseczce, przyłbicy, kombinezonie, rękawiczkach "w plus 50 stopniach". Ja osobiście śmigam bez żadnej maseczki bo wychodzę z założenia, że jak mam się zarazić to i tak się zarażę (kontaktu z osobami starszymi praktycznie nie mam/jeżdżę autem/zakupy robię raz na tydzień+jeszcze w piątek byłem zdrowy )
                              Ale mam przy tym świadomość, że to wszystko jest mało odpowiedzialne i robię to na swoje ryzyko.
                              Natomiast "druga strona" wypiera samo istnienie COVID-19 z rzeczywistości - manipulując przy tym danymi po całości - najlepszym na to przykładem jest cały temat - 50 prawd objawionych. Dodatkowo dorabiając przy tym ideologię o światowym spisku itp. itd.
                              Kolego TNTP, Ty nie narażasz siebie, tylko będąc bezobjawowym nosicielem wirusa, narażasz innych, jak to napisał właśnie Księciuniu.
                              Obyś był zdrowy chłopie jak najdłużej, ale o innych to Ty dbaj.
                              Temat 50 prawd jest tak prawdziwy, że nawet nie ma 50
                              Ostatnio edytowany przez Ma(L)kontent; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Edit: Literówka
                              Główna trudność tkwi w samym charakterze dzisiejszego ustroju ekonomicznego, wysuwającego na czoło życia żywioły niższe moralnie, szerzące rozprzężenie obyczajowe, i w wielkim na życie współczesne wpływie Żydów, którzy właściwym swej rasie bezwstydem zarażają dziś szybko społeczeństwa europejskie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Dla Twojej wiadomości. Nie było takiego obowiązku.
                                Poważnie? Przy niezachowaniu odległości też?
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X