Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A kiedy pisałeś, że ludzie są idiotami bo nie noszą maseczek i się witają ze sobą to też żartobliwie czy serio tak uważasz?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Jak tam pandemia ? Wypłaszczyło się już konkretnie ? Mogę już wyjść z domu ?
      Ciepło się zrobiło, wybory, rasizm, piłka nożna. I świat zapomniał o pandemii. Jakie to proste.

Komentarz

• Całe szczęście ze ty nie zapomniałeś

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
          Jak tam pandemia ? Wypłaszczyło się już konkretnie ? Mogę już wyjść z domu ?
          Ciepło się zrobiło, wybory, rasizm, piłka nożna. I świat zapomniał o pandemii. Jakie to proste.
          Zapytaj polaka780.

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
            Całe szczęście ze ty nie zapomniałeś
            Nie zapomniałem. Mam niezły ubaw z ludzi, którzy dali sobie nałożyć maski przy 50 zakażeniach dziennie, teraz przy 400 jest ok. Zamknięte lasy, parki, place zabaw, zakaz pracy dla fryzjerów, fizjoterapeutów i kosmetyczek. Pochowani lekarze i teleporady. Kwarantanna dla dokumentów składanych w urzędzie. Zakaz spędzania Świąt z bliskimi. Jeżeli ktoś nie widzi, jakiej hucpy byliśmy (i jesteśmy) świadkami i jak zrobiono nam wodę z mózgu (na szczęście nie wszystkim) to gratuluję.
            Społeczeństwo zdało egzamin. Teraz w dowolnym momencie można postraszyć wirusem i znów trzymać ludzi w domu albo w kagańcach. I tak będzie. To co było teraz to preludium.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta

Nie zapomniałem. Mam niezły ubaw z ludzi, którzy dali sobie nałożyć maski przy 50 zakażeniach dziennie, teraz przy 400 jest ok. Zamknięte lasy, parki, place zabaw, zakaz pracy dla fryzjerów, fizjoterapeutów i kosmetyczek. Pochowani lekarze i teleporady. Kwarantanna dla dokumentów składanych w urzędzie. Zakaz spędzania Świąt z bliskimi. Jeżeli ktoś nie widzi, jakiej hucpy byliśmy (i jesteśmy) świadkami i jak zrobiono nam wodę z mózgu (na szczęście nie wszystkim) to gratuluję.
              Społeczeństwo zdało egzamin. Teraz w dowolnym momencie można postraszyć wirusem i znów trzymać ludzi w domu albo w kagańcach. I tak będzie. To co było teraz to preludium.
              No popatrz, że też wpadli na to dopiero teraz... Ah ci illuminaci.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Po jednym z dzisiejszych wpisów zrobię wyjątek i wklejam link z onetu. Tekst jest zbyt długi, żeby go skopiować:
                https://www.onet.pl/informacje/tuwro...nznxf,30bc1058
                Liczba znajomych, którzy zachorowali przekroczyła wczoraj 50 osób. Można śmieszkować.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• P.S. Maseczek nie zakładają tylko egoiści i głąby.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    P.S. Maseczek nie zakładają tylko egoiści i głąby.
                    Czyli Polską rządzi głąb i egoista. No nie spodziewałem się takiego podsumowania Naczelnika
                    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta

Czyli Polską rządzi głąb i egoista. No nie spodziewałem się takiego podsumowania Naczelnika
                      Naczelnik nie jeździ transportem publicznym. A właśnie to miałem na myśli. Niedopowiedzenie.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Brazylia dziś 49,554 nowych zachorowań i 1,085 zgonów.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• ...
                          Ostatnio edytowany przez szaka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Naczelnik nie jeździ transportem publicznym. A właśnie to miałem na myśli. Niedopowiedzenie.
                            A prezydent Duda i jego sztabowcy? Transportem publicznym nie jeżdżą, ale organizują wiece, na których spotykają się z setkami ludzi, którzy nie zachowują 'dystansu społecznego'. I tez są na tych spotkaniach bez maseczek Nieodpowiedzialni egoiści? A na dodatek głąby?!
                            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• A mnie intryguje to wzmożenie koronasceptyków. Staram się śledzić temat i wychodzi na to, że wirus którego nie ma został globalnie rozprowadzony z laboratoriów finansowanych przez dwie fundacje małżeństwa Gates'ów, by wprowadzić obowiązkowe szczepionki ze znacznikami/chipami zawierającymi dane, czy osobnik był sczepiony. Jeżeli by nie był - na wzór Chin miałby ograniczony dostęp do przestrzeni publicznej czy komunikacji. Szczepionek też nie ma. A w tle 5g.

I te wykrzykniki Panowie, na potrzeby dyskusji przyjmijmy, że faktycznie jest, jak wyżej. Chill out
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Ostatnia doba w Brazylii to ponad 55 tys. zarażonych i ponad 1 tys. zgonów. No ale zapewne to wszystko ukartowane.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X