Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Napisałem post o ogólnej sytuacji w USA, domyślam się że w dobie koronaświrusa życie w USA lżejsze nie jest. Stąd te zamieszki między innymi...

Komentarz

• Ciekawi mnie konfrontacja tego co ostatnio pisał bloniaq, o wyręczaniu społeczeństwa w myśleniu przez rząd z postem TNTP na temat życia w USA. Wydaje mi się, że to dobry materiał porównawczy, jednak sam nie czuje się na siłach, by taką dyskusję prowadzić. Za mało o tym wiem, jednak chętnie bym poczytał.

Natomiast wpadłem poinformować, że nasi zachodni sąsiedzi tak się ucieszyli perspektywą wyjazdu do Grecji na wakacje, że ponownie pojawiają się u nich liczby nowo-zakażonych >=600. Miejmy nadzieję, że to tylko anomalia.

e: w pierwszym akapicie miałem na myśli, że uznaję USA za miejsce, gdzie ograniczenia prawne są mniejsze.
      Ostatnio edytowany przez Alejku Masalama Muhamad; [ARG:4 UNDEFINED].
      "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

Wsi spokojna, wsi wesoła.
        Nie byłem, ale wiem, że się cieszę
        W Kanadzie byłem 3 razy i raz w Meksyku. W USA mam mnóstwo rodziny (Phila, Chicago, NY), ale przez to nie mam wjazdu, co mnie niespecjalnie smuci

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

W Kanadzie byłem 3 razy i raz w Meksyku. W USA mam mnóstwo rodziny (Phila, Chicago, NY), ale przez to nie mam wjazdu, co mnie niespecjalnie smuci
          Coś odjebał?

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=yhkE2sYoHoE

Komentarz

• Komentarz

Buahahaha

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta

Coś odjebał?
                    Ja nic. Nie trudno zgadnąć, że rodzinne zaszłości

Komentarz

• Spoko, Polacy to wielka część Ameryki, Naszymi rękoma budowaliśmy.

Komentarz

Ja nic. Nie trudno zgadnąć, że rodzinne zaszłości
                        Ja przypomnę, że zaraz zaczniemy 2 dekadę XXI wieku i na chwilę obecną fakt posiadania rodziny na nielegalu (który do niedawana mógł wpłynąć na odmowę wizy) nie ma już większego wpływu na wjazd do USA. Inne kwestie nigdy nie miały realnego wpływu (ja w sumie nie wiem nawet czy mieć mogły w sensie prawnym)
                        Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Jakiś taki schowek by się przydał na takie posty Rozbawiłeś w tym mętnym czasie hehe

Komentarz

To może zapytam się tak. Ile razy byliście w USA ?
                            Nie byłem,ale znam kogoś,kto był...
                            Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                                Napisałem post o ogólnej sytuacji w USA, domyślam się że w dobie koronaświrusa życie w USA lżejsze nie jest. Stąd te zamieszki między innymi...
                                Te zamieszki to efekt wielu przyczyn. Najważniejsze to pewnie bieda, poczucie wykluczenia i olbrzymia roszczeniowość kolorowych (inna sprawa, że w dużym stopniu sami sobie ten los zgotowali), które sprawiają, że takie niepokoje cały czas się tlą. A takie sytuacje jak ta z tymi policjantami, to tylko iskra, która podpala lont.

Tak samo jak zamach w Sarajevie w 1914 był tylko taką iskrą, a nie przyczyną wybuchu IWŚ - przyczyny leżały gdzie indziej i tliły się od dawna, a sam konflikt był tylko kwestią czasu.

Nie ma co mieszać do tego koronawirusowego szaleństwa. Wątpię by to miało cokolwiek wspólnego z tymi zamieszkami.

Komentarz

Pracuję...
                                X