Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Buahahaha
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• @tylko_Legia, kanał na YT CharlieBo313

TNTP masz bekę, spoko.
      Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Można wiedzieć czego ten śmiech dotyczy TNTP ?

Dzięki Tommy.
        Ostatnio edytowany przez tylko_Legia_; [ARG:4 UNDEFINED].
        Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Evil908 Zobacz posta
          To jest fałszywa flaga , we Włoszech też zabili człowieka? , w innych krajach też? Obudźcie się !
          gówno prawda to jest propaganda a wy się obudźcie !
          Patrząc na twoją twórczość na tym forum, to kiedy się pojawiłeś, jedyny temat w jakim zabierasz głos na forum kibiców klubu sportowego, to napiszę tak...swój pozna swego, co?

Komentarz

• Zamieszczone przez tylko_Legia_ Zobacz posta
            Można wiedzieć czego ten śmiech dotyczy TNTP ?
            To może zapytam się tak. Ile razy byliście w USA ?

Lieber tot als rot!!

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=yhkE2sYoHoE

Komentarz

• Twoje analizy epidemiologiczne tym bardziej nie dziwią jeśli korzystasz z podobnych źródeł
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oczywiście tak. Przestępczość, bezrobocie, bieda i ubóstwo dotyczą w większości czarnego społeczeństwa USA.

TNTP ja w USA nie byłem nigdy, zawsze chciałem pobyć trochę w NYC i poczuć klimat, Pani Mosbacher Nas Polaków zaprasza do USA ale chyba nie skorzystam.

Komentarz

• Mam podobnie i cieszę się, że możliwości wyjazdu do USA nie będę miał nigdy w życiu

No ale znajdą się pewnie zwolennicy tego kurwidołka i jankesów ogólnie.

Komentarz

• Byłem dzisiaj na bazarku w moim lokalnym miasteczku. Jeżeli za 2 tyg nie będzie około 1tys zachorowań dziennie to coś tu jest nie tak.
                      Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                      I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Miesiąc temu u mnie nie dało się wejść, bo było tyle ludzi że wszyscy szli gęsiego. Także trzeba spróbować otworzyć wszystko, bo jak widać nic nie dały wprowadzane obostrzenia.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta

To może zapytam się tak. Ile razy byliście w USA ?
                          Nie byłem. W Polsce też masz biedniejsze i bogatsze osiedla. Nakręcił akurat te biedne. Tyle w temacie.
                          Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez tylko_Legia_ Zobacz posta

Nie byłem. W Polsce też masz biedniejsze i bogatsze osiedla. Nakręcił akurat te biedne. Tyle w temacie.
                            Wszędzie znajdą się dzielnice lepsze i gorsze. Ale w USA to na ulicach leżą pokłosiem, ćpuny, bezdomni i dziwki na ulicach kilkaset metrów od centrum.

https://sport.interia.pl/nba/news-nb...ea,nId,4373291

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                              Oczywiście tak. Przestępczość, bezrobocie, bieda i ubóstwo dotyczą w większości czarnego społeczeństwa USA.

TNTP ja w USA nie byłem nigdy, zawsze chciałem pobyć trochę w NYC i poczuć klimat, Pani Mosbacher Nas Polaków zaprasza do USA ale chyba nie skorzystam.
                              Ja za to byłem i siłą rzeczy nie chce odnosić się do sytuacji dzisiejszej - związanej z COVID bo jej z autopsji nie znam ale patrząc na szacunkowe dane dotyczące bezrobocia w USA (~14%, to wychodziłoby, że jest ono na poziomie ostatniego roku rządów PO w Polsce, czy jest dwa razy wyższe niż bezrobocie ze Szwecji z początków tego roku)
                              Co więcej to obecne bezrobocie w USA jest spowodowane przede wszystkim specyfiką ich rynku pracy (powszechność umów "śmieciówek") a realnie dane wyglądają w ten sposób
                              od 14 do 21 maja 2 miliony nowych bezrobotnych...4 miliony nowych miejsc pracy - w totalu 21 milionów zarejestrowanych bezrobotnych.

Tylko, że Twój post nie odnosił się tylko do sytuacji w USA przy okazji COVIDU - która tak jak wszędzie na świecie jest zła tylko ogólnie dotykał problemu ubóstwa w Stanach.

To ja może dam przykłady z życia wzięte
                              NYC praca na budowie dla nielegalnego debila (w sensie, że bez języka, ani jakichkolwiek skillsów) - ale za to zapierdol ostry 15USD na rękę, dla związkowca będzie to już minimalnie ~55USD, zaś w McDonaldzie (tu posiłkuję się internetem) 9USD.
                              Koszt życia shared room (czyli amerykański standard dla osoby która "zaczyna") na Bronxie - wtedy 300usd teraz ze 2 razy drożej, na jakiejś polskiej dzielnicy będzie to kosztowało z 1000USD.
                              Auto używka parę tysięcy USD (nowy Ford Mustang pod 30000usd - 10 lat temu trochę ponad 20000)
                              Osobiście przy wielkim rynku pracy w USA nie znam osoby która miałaby problem z robotą.

Także skąd bierze się amerykańska bieda -> przede wszystkim z olbrzymich problemów dysocjacyjnych-dysfunkcyjnych milionów amerykanów.
                              Dysproporcje społeczne (i związana z nimi gettoizacja), multikulti (czyli masy osób oderwanych od swoich środowisk), używki pod każdą postacią, zwykły ludzki debilizm (bo skoro piniądz leży na ulicy to po **** a) uczyć się b) w ogóle pracować) konsumpcjonizm (który powoduje, że miliony amerykanów wydają na pierdoł miliardy dolarów, a później nie ma na health care, czy tam edukację...nie wspominając o emeryturze)
                              I tak dalej i tak dalej.

Także efekt jest taki, że w takim San Diego widziałem więcej bezdomnych w ciągu jednego dnia niż w WWA przez miesiąc, a do tego samego San Diego dziennie przyjeżdżają do roboty tysiące Meksyków z Tijuany. No ale jak ktoś woli mieszkać pod palmą, naćpany metą to w sumie jego wybór.
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                                Mam podobnie i cieszę się, że możliwości wyjazdu do USA nie będę miał nigdy w życiu

No ale znajdą się pewnie zwolennicy tego kurwidołka i jankesów ogólnie.

Wsi spokojna, wsi wesoła.
                                Nie byłem, ale wiem, że się cieszę
                                Lieber tot als rot!!

Komentarz

Pracuję...
                                X