Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Wśród moich znajomych i w rodzinie jest około 20 osób zakażonych. Tyle mam do powiedzenia.
    "Róbta co chceta". Moje wnuki siedzą w domu, do fryzjera też się na razie nie wybieram. Do galerii takoż. Dla ciebie i jeszcze kilku forumowiczów pewnie nie wystarczy, żeby załapać, co mam na myśli. Inni załapią.
    Życzę oczywiście zdrowia dla wszystkich Twoich bliskich, ale pragnę tez zauważyć, że raczej ciężko było wywnioskować z Twoich... hmm nazwijmy to "wypowiedzi", że w Twoim otoczeniu panuje taka sytuacja...
    W moim otoczeniu, mało tego w moim prawie 50 tysięcznym mieście nie ma żadnego przypadku koronawirusa. Co jakiś czas przywożą kogoś z innych powiatów do szpitala z podejrzeniem koronawirusa, po czym okazuje się, że tego koronawirusa jednak nie ma.
    Fryzjerzy, do których tak namiętnie nawiązujesz cytując posty sprzed kilku tygodni i tak działali w "podziemiu" kiedy zakłady mieli pozamykane. Po otwarciu byłem już u fryzjera, chodzę do marketów na zakupy i generalnie żyje normalnie, bez stresu. Kilku forumowiczów pewnie załapie co mam na mysli, ale Ty raczej nie

I jeszcze jedno jak 20 osób tylko z Twojego otoczenia załapało się na testy i mają potwierdzony COVID? Jak się czują i jakie mają podejrzenia co do tego ile ośob mogli zarazić?

PS. Oprócz miast, wiosek i linków z koroną wpisujcie kto załapał co ma na myśli Jaco
    Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Mam pytanie.
      Czy 6 czerwca na weselu można składać życzenia parze młodej na misia i buziaczki ? Czy można tańcować w parach tudzież w innych konfiguracjach grupowych ? I dlaczego już nie muszę nosić maseczki ? Czy mój aerozol już od 6 czerwca będzie bezpieczny dla otoczenia, a wirus już nie będzie śmiercionośny ? Proszę o poważne odpowiedzi.
      Chyba, że w międzyczasie wynaleziono szczepionkę, a ja nie zauważyłem. To nie było pytania. Przed weselem pójdę szybciutko się zaszczepić.

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
        I jeszcze jedno jak 20 osób tylko z Twojego otoczenia załapało się na testy i mają potwierdzony COVID? Jak się czują i jakie mają podejrzenia co do tego ile ośob mogli zarazić?
        Wszyscy mają dodatni wynik. 5 osób w szpitalu w stanie różnym, reszta choruje w domach.
        Mogli zarazić od 1 do 20000 osób.
        Na kolejne pytania odpowiem jedynie prokuratorowi (w obecności papugi).

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zakładów fryzjerskich nie wymienił.[/FONT]
          Jak myślisz, dlaczego ?
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

PS. Oprócz miast, wiosek i linków z koroną wpisujcie kto załapał co ma na myśli Jaco
            Ja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
              Na kolejne pytania odpowiem jedynie prokuratorowi (w obecności papugi).
              Nie wiem czy kontakt z prokuratorem i papugą nie byłby zbyt ryzykownym posunięciem z twojej strony
              Lepiej siedź w domu, zapuść dredy i uświadamiaj online swoich bliskich, którzy jeszcze nie mieli robionych testów, żeby też zrezygnowali z pracy jak np. powinni to zrobić fryzjerzy(?), bo przecież mogą być "zagrożeniem".

@TNTP
              Nie mam pojęcia dlaczego

@b.
              To może Ty mnie oświecisz?
              Better Dead Than Red

Komentarz

• Odnośnie koncertu dla mam w TVP. Oni tam naprawdę, żyją w innym świecie ...

Wszystkie osoby obecne na tzw. widowni były aktorami-statystami, którzy zostali zaangażowani do udziału w produkcji koncertu na tożsamych zasadach jak artyści, występujący na scenie, dlatego osoby te nie stanowiły publiczności (.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W kwestii formalnej

Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                  Ja również.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Lepiej siedź w domu, zapuść dredy
                    Z kiciorem, dzbanie.
                    Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Uhuhu widzę, że naczelny dowcipniś forum się chyba zbulwersował i w końcu zamiast tylko wkleić link z emotikonem napisał coś od siebie. Szkoda, że stać cię tylko na wycieczkę personalną, no ale cóż...
                      Proponuję mimo wszystko w końcu wyjść z domu i się przewietrzyć, zgredzik

A tak już całkiem merytorycznie to może Foxx, albo b. (bo z Waszym kolegą Jackiem ciężko o jakąkolwiek dyskusję, nie od dziś zresztą) mi wytłumaczą co miał na myśli pisząc „Epilog”, wrzucając przy tym link do jakiegoś artykułu z interii o fryzjerce z koroną i nazywając to podsumowaniem jakiejś wcześniejszej dyskusji?!
                      Ja nie załapałem a serio mnie to zainteresowało. Chodzi o to, że fryzjerzy, kosmetyczki i inne tego typu usługi powinny być dalej zamknięte czy jak? Pytam serio, bez złośliwości i mam nadzieję, że uzyskam normalną odpowiedź.

Better Dead Than Red

Komentarz

• Ostatnia doba:

Testy: 21 958
                        Pozytywne: 297
                        Odestek pozytywnych: 1,35%

73/74 testy z wynikiem negatywnym.

Testy, testy, testy!

Komentarz

• Tylko się cieszyć. To jak już mnie tak cytujesz z testami to szkoda, że nie cytujesz oprócz tych testów co pisałem. Całkowicie przypadkowo zapewne.

PS. Ciekawe jaki byłby odsetek zarażonych przy 20 000 testach dziennie wykonywanych w marcu i kwietniu.
                          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                          "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                          (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                          Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Odnośnie koncertu dla mam w TVP. Oni tam naprawdę, żyją w innym świecie ...

Wszystkie osoby obecne na tzw. widowni były aktorami-statystami, którzy zostali zaangażowani do udziału w produkcji koncertu na tożsamych zasadach jak artyści, występujący na scenie, dlatego osoby te nie stanowiły publiczności (.
                            Informacyjnie, bez oceniania tego wydarzenia i zdarzenia.

Od 18 maja:
                            • W świecie kultury możliwa będzie m.in.:
                            - działalność kin plenerowych, w tym samochodowych,
                            - wznowienie pracy na planach filmowych,
                            - wznowienie nagrań fonograficznych i audiowizualnych w instytucjach kultury,
                            - wznowienie prób i ćwiczeń,
                            - indywidualne zajęcia na uczelniach artystycznych.
                            https://www.premier.gov.pl/wydarzeni...obostrzen.html

e: Żeby zrozumieć co Jaco miał na myśli wystarczy rozumieć słowo epilog i śledzić temat, w którym napisał posta.

Zabawne, że wskazujący na przeciągającą się epidemię w Polsce nie obwiniają za to nieodpowiedzialnych obywateli, w tym wspomnianych podziemnych fryzjerek.
                            P.S. Nadal uważam, że większość ludzi w przyszłości zetknie się z tym wirusem, ważne by ci słabsi mieli szanse to zetknięcie przeżyć.
                            Ostatnio edytowany przez Alejku Masalama Muhamad; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Nie wiem o co wam chodzi ale wiem, że teatr był otwarty i była publika, bez maseczek, w czasie gdy kina i teatry są zamknięte.

Komentarz

• Akurat nie Ciebie Kijek miałem na myśli.

Ale czas werefikuje tezy czy to testy były problemem albo juz jakieś totalnie brednie kodziarzy o celowym zakłamywaniu danych

A wrzuciłem tylko informacyjnie, nie ma sensu kolejny raz dyskutować o tym samym.

Komentarz

Pracuję...
                                X