Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wpis typowego sebixa z dzisiaj (nieważne gdzie):

Zdecydowanie się zgadzamy razem z moimi kolegami i koleżankami z biura! Sianie paniki. A do 40 roku życia 0,2% ludzi przechodzi tą grypę dosyć ciężko… Weźcie wy zobaczcie co robią media… W pierwszym tygodniu marca na grypę zmarło w Polsce 7 osób! A zachorowało 200 000…. A na koronawirusa ile się zaraziło? Nawet jakby w Polsce było 100 000 przypadków (czyli tyle ile jest zachorowań na całym świecie) może być tak, że nie poznacie nawet jednej takiej osoby !!!
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
      Czepiacie się tego ciura z podlubelskiej wsi że na wycieczkę za free do Włoch pojechał. Weźcie se ten wątek poczytajcie i posty sprzed jeszcze dwóch dni
      Ale że co, że do smutnej gęby wirusy się nie przyczepiają?
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
        Ja tam komunistom nie wierze jak psom
        Znaczy się nie lubisz komunistów? Czyli, jak to na legionistę przystało "Nienawidzisz Wszystkich"

121 tys przypadków (ponad połowa wyleczonych) przy śmiertelności 3,5% zawyżanej przez Włochy i Iran (normalnie śmiertelność na poziomie o wiele bardziej pandemicznej grypy, czyli 0,5-1% i to w części społeczeństwa naturalnie bardziej narażonej na skutki każdej chorby) na 7 mld ludności oznacza pandemię... pamiętam "Pandemię Świńskiej Grypy", która zniknęła wraz ze smiercią prawie wszystkich zaszczepionych nieprzebadaną (wkońcu pandemia to można) szczepionką...

A królikiem doświadczalnym zostanie piękny kraj w środku Europy, gdyż naród sprzedali sk...... pseudopatriotyczni politycy. Faszystowska spec ustawa na to pozwala. Tak - nienawidzę komunistów

Nie czepiajmy się tylko słówek

Komentarz

• Kierwa, dożyliśmy czasów, w których Europa nie jest w stanie wyprodukować na cito czegoś tak zaawansowanego technologicznie jak maski.
          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
            Dlatego najlepsze wyniki w zwalczaniu COVIDA mają komunistyczne Chiny i czebolowska Korea
            Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Zgadza się. Ostatnie zdanie mojego posta, które zdecydowałem się skasować przed wysłaniem brzmiało - Albo oczekujemy od ludzi myślenia i odpowiedzialności, albo kroczymy obecną drogą nadal i wciąż, aż dotrzemy do kołchozu w rodzaju chińskiego. Rozumiem, że Panom wizja kołchozu odpowiada, ponieważ istotnie jest skuteczna w hamowaniu epidemii, a i pewnie prędkość na drodze poddani KPCh przekraczają znacznie rzadziej. O przechodzeniu na czerwonym nie wspominając. Ok, rozumiem takie podejście. Choć absolutnie się z nim nie zgadzam.

Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
            Głupota "mogę/mam okazję, więc robię (zupełnie bezrefleksyjnie)" ma genezę w wylewającym się zewsząd - mediów, reklamy, celebryckich wypocin - turboliberalizmie.
            Weźmy pod lupę przypadek gościa z podlubelskiej wsi. 1. Jest okazja, więc hugon, że trąbią o epidemii, pojadę se z kumplami do Włoch, bo mi przeca nagroda przepadnie. 2. Chyba coś tam przywlokłem, ale hugon, przejdę to w tajemnicy, bo mnie we wsi oskarżą, że byłem głąb, a w dodatku ich naraziłem. 3. Sprawa się wydała, zarażony przez mnie ojciec w śpiączce, więc teraz muszę oskarżyć państwo, bo mnie tu we wsi, której być może też pół zaraziłem, zayebbią i spalą.
            Drugą przyczyną jest edukacja oparta na testach, "copy nad paste", oczywiście możliwie bezstresowa i jak najbardziej przyjazna dla ucznia, która nie uczy ani nawet nie promuje poprawnego myślenia/wnioskowania. Podstawowe sylogizmy, dawniej wdrukowywane we łby nie tylko na zajęciach z logiki, to dzisiaj wiedza tajemna.
            Zgadzam się, że coś się zewsząd wylewa, być może ma to nazwę roboczą "turboliberalizm", ale z myśleniem i odpowiedzialnością to nie ma za wiele wspólnego. "Pojade se z kumplami" - no pojadę. Bo przecież ubezpieczenie zdrowotne mam. Takie samo jak każdy, niezależnie ile zarabiam, i ile wygeneruję kosztów. "Chyba coś tam przywlokłem". Pan twierdzi, że kontaktował się z sanepidem. A jak sanepid mu powiedział że spoko maroko - to dlaczego pan się miał dalej martwić? A nawet jak ściemnia z tym sanepidem - to nadal - dlaczego pan się miał martwić? Przecież Państwo powinno go przebadać, choćby na lotnisku, powiedzieć mu co ma robić. Skoro nie Państwo nic nie mówi, to znaczy że jest wszystko ok. W tych cytatach to aż bije po oczach - gość ma żal, że Państwo się nim nie zajęło odpowiednio. Dla tematu dyskusji to nie ma znaczenia czy on to mówi żeby się wybielić, czy szczerze na Państwo liczył. Tak czy inaczej - to są po prostu schematy ludzkiego myślenia Polska AD 2020. Do których cała rzeczywistość nas tresuje. Ja nie wiem czy my dyskutujemy ciągle nad tym czy rzeczywiście takie schematy funkcjonują u znacznej części społeczeństwa, czy może o tym czy to korzystnie że one występują, czy nie.

@up
            w takim razie być może to jednak ani nie turbo ani nie liberalizm tu panuje...
            Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• https://twitter.com/JEmilewicz/statu...237726721?s=20
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Słabo jest w Europie, bo dynamika korony w kilku "następnych krajach" jest identyczna do włoskiej! Niemcy. Francja, Hiszpania i W. Brytania, trendy się praktycznie pokrywają przy średniej dziennej 33% wzrostu zachorowań. Oznacza to, że u nas jeszcze bardziej przyśpieszą z "kwarantanną" i te dwa tygodnie wolnego dla szkół to tylko na zachętę żeby nie straszyć, nie mają innego wyjścia bo inaczej respiratorów nie styknie i zaczną się większe jajca.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Z jednej strony masz rację (dzis 23% więcej mniej więcej) z drugiej policz ile to % społeczeństwa. 0,02% ? Z trzeciej strony tendencja śmiertelności była 4% a już jest chyba troche wyzsza ?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
                  Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                    Z jednej strony masz rację (dzis 23% więcej mniej więcej) z drugiej policz ile to % społeczeństwa. 0,02% ?

Za to jedna informacja, zamykamy szkoły i pol ***** każdego sklepu nie ma ;-)

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                      Słabo jest w Europie, bo dynamika korony w kilku "następnych krajach" jest identyczna do włoskiej! Niemcy. Francja, Hiszpania i W. Brytania, trendy się praktycznie pokrywają przy średniej dziennej 33% wzrostu zachorowań. Oznacza to, że u nas jeszcze bardziej przyśpieszą z "kwarantanną" i te dwa tygodnie wolnego dla szkół to tylko na zachętę żeby nie straszyć, nie mają innego wyjścia bo inaczej respiratorów nie styknie i zaczną się większe jajca.
                      Jak ma nie rosnąć, skoro ludzie mają w dupie ostrzeżenia. Zamknięte trybuny na Valencii? To idziemy pod stadion i tam się zbieramy w co najmniej kilkaset osób. ...
                      You'll take my life but I'll take yours too
                      You'll fire your musket but I'll run you through
                      So when you're waiting for the next attack
                      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Kolejny kraj z galopującym wzrostem zachorowań to będzie USA.
                        https://www.nytimes.com/interactive/...-us-cases.html

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                          Jak oceniasz wiec to co sie dzialo? Jesli nie oklamaliscie sanepidu - wszystko wyglada ok? Jesli byscie oklamali - myslisz, ze jak by to wygladalo? BTW, najgorsze jest to, ze nawet jak ktos wraca z takich podrozy jak Wy to moze jechac np pociagiem z lotniska i juz w tym pociagu zarazic. O ile w samolocie jestesmy w stanie znalesc podrozujacych to juz kazdego kto mial z nimi kontakt na pewno nie (tym bardziej pasazerow biletów np Kolei Mazowieckich ktorzy mieli kontakt z osoba chora. T
                          Wtedy na pewno uznałem to za grubą przesadę. Teraz może trochę zmieniła mi się optyka. W każdym razie w Wietnamie powoli napięcia narastało, ale nie miało nic wspólnego z tym, co się dzieje u nas. W Kambodży totalny luz, nikt nie nosił masek, zero odczuwalnego zagrożenia mimo, że mnóstwo Chińczyków. A w Pekinie było tak pusto, że nawet nie było od kogo się zarazić.

Zwolnienie traktowaliśmy jako absurd. Ale gdy wracaliśmy to we Włoszech były zarażone 3 osoby, a łącznie w Europie pewnie mniej niż 50 więc stąd takie wrażenie.
                          Oczywiście nikogo nie okłamywaliśmy. Wszystko zrobiliśmy jak należy. Głównie siedzieliśmy w domu, aczkolwiek powiedzieli, że spokojnie możemy chodzić na zakupy.

Komentarz

• Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Żona koło 17 wróciła ze sklepów i faktycznie straszne kolejki. Chyba się ruszyło po ogłoszeniu zamknięcia szkół :/
                              Boję się, że rano sam ulegnę lawinie i jak zobaczę u ludzi koszyki makaronów i papieru toaletowego, to popłynę :/ Głupia psychika, niby nie ulega się panice....

Komentarz

• Ryżu nie ma i nie będzie
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X