Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mazowsze zawsze podawane jest tylko popołudniu.

Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    To co szybkie zamknięcie Śląska, czy może tak jak z udawaniem, że 10 tys. testów dziennie wystarczy?
    Tak jak z udawaniem. Nie wystarczy więc w 15 województwach sytuacja rozwija się niebezpiecznie w stosunku do tego co było, wszyscy umrzemy i zakopią nas w masowym grobie na działce pewnego starszego Pana na Żoliborzu.

Komentarz

• Nie wiem do czego pijesz, ale akurat MZ posłuchało apeli i zwiększyło w ostatnich dniach liczbę testów dwukrotnie.

Komentarz

• Zamykanie całego województwa to chyba przesada myślę, że liczby w Żywcu czy Kłobucku są inne niż w Raciborzu lub Rybniku, trzeba by zamknąć konkretne powiaty, decyzja niepopularna i na pewno nie przysporzyła by sympatyków władzy. Ale tak właśnie z koroną poradzili sobie Czesi zamykając ileś tam gmin.

Komentarz

• Też nie mówię o sytuacji, żeby postawić barykady na granicach województwa, a raczej podejście z pomyślunkiem powinno być zastosowane. W końcu to oni mają dokładniejsze dane, wiedzą gdzie są główne ogniska, gdzie mieszkają górnicy i gdzie się przemieszczali.

A co do testów to pochwaliłem dzień przed zachodem słońca - ponad 14,3 tys. testów wykonanych w ciągu doby

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Nie wiem do czego pijesz, ale akurat MZ posłuchało apeli i zwiększyło w ostatnich dniach liczbę testów dwukrotnie.
            Zwiększyli ponad dwukrotnie, a więcej nie wynajdują. Mało tego. Jakby debile nie byli odpowiedzialni za kopalnie to by znajdowali jakąś 1/3 tego co przy dwukrotnie mniejszej liczbie testów.

Komentarz

• Jak widać nie zwiększyli na trwałe, więc jednak jest spory problem z utrzymaniem takiej ilości. Wczoraj 3 osoby ode mnie miały testy Drive Thru, ja jak dożyję to może pójdę w przyszłym tygodniu na test na przeciwciała.

Komentarz

• No ale według jednej z teorii więcej testów to więcej zarażonych - można to jakoś zweryfikować na podstawie tego skoku w ilości wykonywanych testów?

Komentarz

• Myślę, że bez podziału ilości testów na województwa to ciężko. Teraz na pewno wszystkie siły były przerzucone na Śląsk, więc tam pewnie kilkukrotnie wzrosła dzienna liczba testów, a gdzie indziej musiało spaść skoro mamy 14 tys. testów, a na Śląsku testowano od cholery.

Komentarz

• Myślę, że trzeba wiedzieć ile testów było wykonywanych na samym Śląsku wcześniej i teraz. Nie wiem czy są publicznie dostępne takie dane.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Zwiększyli ponad dwukrotnie, a więcej nie wynajdują. Mało tego. Jakby debile nie byli odpowiedzialni za kopalnie to by znajdowali jakąś 1/3 tego co przy dwukrotnie mniejszej liczbie testów.
                      Tylko że nie zwiększyli.

Komentarz

• Wczoraj pojawiła się taka grafika. Jeśli dzisiaj zostanie opublikowana ponownie, nie będzie problemu z policzeniem dziennego przyrostu.
                        https://twitter.com/MZ_GOV_PL
                        "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• https://www.gov.pl/web/zdrowie/liczba-wykonanych-testow

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta

Tylko że nie zwiększyli.
                            Pisz do midziego, ja się odnoszę do tego co on napisał.

Komentarz

• Wracając do kwestii kopalń. Słyszę głosy,że jeśli przez jakiś czas nie jest prowadzone wydobycie to potem nie będzie już do czego zjeżdżać. Wie ktoś czemu ??
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Pisz do midziego, ja się odnoszę do tego co on napisał.
                                Liczba testów została zwiększona, ale wróciło to teraz do stanu sprzed kilku tygodni. Zobaczymy na jak długo.

Komentarz

Pracuję...
                                X