Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czyli dalej z tym testowaniem idzie nam jak krew z nosa. Rosja wczoraj grubo ponad 100 tys. testów w ciągu doby...

Liczba wykonanych testów niestety nam spadła. Mamy na poranek 11,5 tysiąca testów wykonanych. LIczymy, że do godziny 13 liczba testów nam wzrośnie" - mówi na konferencji prasowej Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta

btw szacun dla tych którzy cały dzień chodzą w masce, ja po 30 minutach jestem ugotowany.
      Mam to samo (chodzę w tej z "Żylety"). Ale zabawa szacznie się dopiero jak będzie ponad 30 stopni .

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Przerzućcie się na chusty. Polecam
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
          Przerzućcie się na chusty. Polecam
          Ja tak zrobiłem. Mam kilka masek ze szpitala, dosyć grubych i dużych, można się ugotować. Chusta to zupełnie inna bajka, lekka, przewiewna i szczypiąca "celtykami" innych po oczach więc i na odległości dobrze działa , tez polecam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
            Przerzućcie się na chusty. Polecam
            Albo takie cacko:
            https://allegro.pl/oferta/oryg-komin...ala-8672858190

A na serio, to ten sprzedawca posiada też w swojej ofercie szybkoschnące chusty. Ja skorzystam, bo dziś po 2 godzinach w maseczce myślałem, że zejdę. Przy okazji serdeczny uścisk dłoni dla forumowicza Piotrek_easy, który bardzo mi dzisiaj pomógł.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ostatniej doby 11.920 testów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Ja tak zrobiłem. Mam kilka masek ze szpitala, dosyć grubych i dużych, można się ugotować. Chusta to zupełnie inna bajka, lekka, przewiewna i szczypiąca "celtykami" innych po oczach więc i na odległości dobrze działa , tez polecam.
                Ja po cichu liczę, że skoro w sklepie pojawiły się maseczki to i chusty się pojawią. Wiem, że to nie pokaz mody, ale taka z motywem Syreniego Grodu byłaby...
                Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                  Ostatniej doby 11.920 testów.
                  % wynikow pozytywnych ostatniej doby - 2,62%. Wczoraj 2,06%.

11 920 testów - 312 przypadków

14 444 testów - 297 przypadków

:

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

% wynikow pozytywnych ostatniej doby - 2,62%. Wczoraj 2,06%.

11 920 testów - 312 przypadków

14 444 testów - 297 przypadków
                    11 900 testów - 343 przypadków (2,88%)

Czy tak słabo typują do testów? Nie wiadomo.

Komentarz

• Polacy to wredny naród - na złość opozycji nie chcą chorować
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        Polacy to wredny naród - na złość opozycji nie chcą chorować
                        Naród wychowany na spirytusie, być może wszystko nie wyparowało z niego.

Komentarz

• Nie no akurat pije do tych procentów, które były powyżej podane. One tak naprawdę nic nie mówią, bo trudno powiedzieć jaka jest precyzja samych testów (jedno laboratorium już zamknięto) i jak wygląda sama kwestia typowania.

Komentarz

• Testów robimy za mało, testy są niepracyzyjne, wyniki niewiarygodne, ludzie do testów źle dobrani… musi być jakaś przyczyna.

Naród wspaniały, tylko ludzie nie chcą umierać.
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Raczej pokazuje jakąś specyfikę i wyjątkowość, gdzie mamy małą liczbę testów i do tego mały współczynnik testów pozytywnych. Zadanie dla statystyka, który ustali czy to jakaś anomalia charakterystyczna dla Polski, czy może błąd w sztuce.

Komentarz

• Jeśli błąd w sztuce testowania, to gdzie te zapchane szpitale, ludzie umierający na kanapach, ciężarówki z trumnami i masowe groby? Chyba, że to jakaś anomalia charakterystyczna dla Polski, że nie wyłapujemy chorych i zasadniczo **** z tego bo nic złego się nie dzieje.

Komentarz

Pracuję...
                                X