Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mógłby po prostu Kościół wydać komunikat, że z powodu wirusa zaleca ograniczyć szczególnie dla osób starszych, w związku z czym można obejrzeć tu i tu, posłuchać tu i tu, zorganizować dodatkowe transmisje w tv czy w necie. Tyle.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
      Jest przyjęte, żeby nie wychodzić tym bardziej w duże skupiska ludzi, bo nie masz pewności czy ktoś obok nie jest nosicielem.
      Mi osobiście rozum podpowiada, jeść czy pić muszę więc do sklepu muszę się udać. Co do kościoła jest inaczej.
      A do tego sklepu to idziesz do najbliższego ? Czy tam gdzie zawsze robisz zakupy ? Czy jedziesz na wycieczkę do marketu, bo jest większy asortyment ? Swoje zakupy w kasie sam podliczasz czy "maca" je sprzedawca/kasjer ? itp itd
      Ostatnio edytowany przez THC81; [ARG:4 UNDEFINED].
      Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
        Proszę się nie bulwersować. Po prostu stwierdzam fakt, że w obecnej sytuacji kościoły mogą być również świetnym inkubatorem wirusów. Dlatego uważam, że kler zamiast zachęcać do chodzenia w mniejszych grupach powinien dać jasny komunikat "jeśli nie musisz iść do kościoła, to nie idź i pomódl się w domu". To by było zdroworozsądkowe podejście. Ja osobiście już w zeszłą niedzielę odpuściłem i do kościoła na mszę nie poszedłem i raczej moja wiara nie ucierpi, jeśli ze zdrowego rozsądku nie pójdę jeszcze raz lub kilka.
        Pisząc w kolejnym poście o kasie, pierdolisz głupoty a nie stwierdzasz fakt.

Natomiast kwestie chodzenia do kościoła wyjaśnił kolega Mayhe(L).
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Co wy z tymi babciami, emerytami itd? Przecież w komunikacie jasno powiedziane jest:

osoby starsze i schorowane mogą pozostać w domach i stąd śledzić transmisje Mszy Świętych, które są w niedziele w środkach społecznego przekazu

Poza tym lecicie narracją znaną od lat z gazetki że: "do kościółków chodzą emeryci i stare babcie". Nieźle gazetka przez lata zmasakrowała niektórym mózgi, to niesamowite.
          Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez THC81 Zobacz posta
            A do tego sklepu to idziesz do najbliższego ? Czy tam gdzie zawsze robisz zakupy ? Czy jedziesz na wycieczkę do marketu, bo jest większy asortyment ? Swoje zakupy w kasie sam podliczasz czy "maca je sprzedawca/kasjer ? itp itd
            Do najbliższego.
            Korzystam z kasy samoobsługowej.

Wyraźnie napisałem wcześniej, że należy wychodzić po rzeczy po które trzeba ( jedzenie, leki, woda ).
            Żeby ograniczać zarazę.

Komentarz

• Episkopat mógłby chociaż wydać zalecenie księżom, aby komunikant podawać wiernym do rąk.

Komentarz

• W kinach tez sale nie są wypchane po brzegi tylko jest często kilkanaście osób i możesz z nich wyjść kiedy tylko zechcesz a jednak są zalecenia żeby je zamknąć. Sytuacja jest identyczna. Możecie sobie to tuszować silna wiarą ludzi i potrzeba uczestnictwa we mszy ale każdy zdroworozsądkowo myślący wie ze lobby kościoła jest tak duże ze nic się w tej sprawie nie zmieni.

A co do twojego miejsca pracy pozostaje jedynie zastanowić się i wdrożyć jakieś procedury które zmniejsza potencjalne ryzyko co już leży w gestii twoich przełożonych.

Komentarz

• Ale z czym maskara ?

Naprawdę nie widzę problemu w pójściu na mszę np. w niedziele z samego rana, kiedy u mnie jest mało osób i stanę sobie gdzieś z boku (akurat u mnie w ŚOB jest naprawdę dużo miejsca), skoro mam w robocie dwóch typów, którzy lada dzień wyjeżdżają na narty do krajów gdzie jest w tej chwili ponad 2 tyś zarażonych.
                  Prędzej oni mi to sprzedadzą niż złapie w kościele.
                  Mayhe(L) wyjaśnił czym dla katolika jest liturgia.
                  Na TT pojawił się niedawno wpis, że najbardziej to chodzenie do kościoła przeszkadza ludziom, którzy sami tam nie uczęszczają.
                  I przeglądać go stwierdzam, że miał dużo racji.
                  Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Szkoda, że wam kluby na Mazowieckiej z erazmusami tak nie przeszkadzają....

Martwi taka ilość osób anty-kościelnych na forum KIBICÓW

Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta
                    Mógłby po prostu Kościół wydać komunikat, że z powodu wirusa zaleca ograniczyć szczególnie dla osób starszych, w związku z czym można obejrzeć tu i tu, posłuchać tu i tu, zorganizować dodatkowe transmisje w tv czy w necie. Tyle.
                    Skoro już się udzielasz na forum to warto czytać wątki w których piszesz.
                    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      Do najbliższego.
                      Korzystam z kasy samoobsługowej.

Wyraźnie napisałem wcześniej, że należy wychodzić po rzeczy po które trzeba ( jedzenie, leki, woda ).
                      Żeby ograniczać zarazę.
                      Wiesz po kim używasz tej kasy samoobsługowej? Dezynfekujesz ją przed użyciem?
                      Musimy strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa tęczową szarańczę !

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Pisząc w kolejnym poście o kasie, pierdolisz głupoty a nie stwierdzasz fakt.

Natomiast kwestie chodzenia do kościoła wyjaśnił kolega Mayhe(L).
                        No faktycznie chodzenie do Kościoła się przyda koledze
                        Bazinga!
                        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta

Martwi taka ilość osób anty-kościelnych na forum KIBICÓW

Skoro już się udzielasz na forum to warto czytać wątki w których piszesz.
                          Po czym tak stwierdzasz?
                          (L)

Komentarz

• Bardzo dobrze to napisałeś ze ludzie są nastawieni anty-kościół wszak pewnie sporo osób ma pewne wątpliwości co do kościoła jko instytucji a nie samej religii. A to spora różnica.

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
                              Po czym tak stwierdzasz?
                              Czytałeś poprzednie posty czy tylko wpadasz i czytasz co 10?
                              Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
                                Ale z czym maskara ?

Naprawdę nie widzę problemu w pójściu na mszę np. w niedziele z samego rana, kiedy u mnie jest mało osób i stanę sobie gdzieś z boku (akurat u mnie w ŚOB jest naprawdę dużo miejsca), skoro mam w robocie dwóch typów, którzy lada dzień wyjeżdżają na narty do krajów gdzie jest w tej chwili ponad 2 tyś zarażonych.
                                Prędzej oni mi to sprzedadzą niż złapie w kościele.
                                Mayhe(L) wyjaśnił czym dla katolika jest liturgia.
                                No bardzo dobrze, że staniesz z boku. Ale nie każdy będzie tak odpowiedzialny jak Ty i to miałem na myśli. Ludzie siada obok siebie w ławkach i zaczną kaszleć.

A z tymi typami od Ciebie z pracy to masakra totalna. Nawet nie wiem jak to skomentować. Liczę, że w czasie ich pobytu granicą zostanie zamknięta i prędko nie wrócą.

A posta mayhel nie ma co czytać. W momencie kiedy zamiast rozmawiać merytorycznie sprowadza wszystko do "gazetki", gdzie przekonany jestem, że prawie 100 procent osób tu piszących, to "gazetki" nie czytają od dekad, nie jest on żadnym wyznacznikiem.

Komentarz

Pracuję...
                                X