Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Z artykułów i filmów przewijających się przez tt wynika, że w Ekwadorze jest masakra. Trupy zostawiane na ulicach w workach, bo brakuje trumien. Statystyki prawdopodobnie mocno niedoszacowane. Valencia (ten z Piasta) wypowiadał się w podobnym tonie.
    To nie chodzi o ilość i brak trumien, tylko ludowe przekonanie że można złapać Covid od trupa (pewnie poniekąd słuszne). Więc czekają na specjalną ekipę. Brak jest po prostu specjalnych karetek i sprzętu żeby to zabrać.

Komentarz

• Według informacji z gov.pl, osoby które mają problemy z oddychaniem nie muszą chodzić w maskach. Nie jest też wymagane okazywanie zaświadczenia/orzeczenia lekarskiego.
      Jak to się ma w kwestii mandatów ?
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Chełm.

Komentarz

• Ruscy idą jak burza.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta

Te idealne na grillowaną majówkę

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
              Według informacji z gov.pl, osoby które mają problemy z oddychaniem nie muszą chodzić w maskach. Nie jest też wymagane okazywanie zaświadczenia/orzeczenia lekarskiego.
              Jak to się ma w kwestii mandatów ?
              Ma się jak zawsze. Trafisz na debila to i tak dostaniesz, na normalnego człowieka to zrozumie i nie będzie się przypieprdzielać.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Komentarz

• Info od kogos kto ma znajomego pracujacego w Narodowym Centrum Badan Jadrowych w Swierku: idzie radioaktywna chmura ze wschodu, nalezy ograniczyc wychodzenie z domu i nie wietrzyc mieszkania, pozar lasow w Czarnobylu cos tam rozszczepil. Powazna osoba przekazala takie info, nie mam na celu zadnych wyglupow, profilaktycznie przekazuje dalej, a na ile to prawda to nie mam pojecia.

Jesli zly temat, prosze o przeniesienie. Pozdrawiam

Komentarz

• Ludzie uwielbiają się bać. Siedźcie w domu, najlepiej w maskach na buzi, nie wietrzyć mieszkania, nie oddychać. Jak nie wirus to zabije Was promieniowanie z Czarnobyla.
                  Psychoza.
                  Co dalej wymyślą ludzie jak się wirus i Czarnobyl znudzi.
                  A przy okazji : Australia dalej płonie czy ugasili ?

Komentarz

• Zamieszczone przez bAt128 Zobacz posta
                    Info od kogos kto ma znajomego pracujacego w Narodowym Centrum Badan Jadrowych w Swierku: idzie radioaktywna chmura ze wschodu, nalezy ograniczyc wychodzenie z domu i nie wietrzyc mieszkania, pozar lasow w Czarnobylu cos tam rozszczepil. Powazna osoba przekazala takie info, nie mam na celu zadnych wyglupow, profilaktycznie przekazuje dalej, a na ile to prawda to nie mam pojecia.

Karwa, jakby jeszcze było nam mało
                    Już to kiedyś przerabiałem.
                    Miejmy nadzieję, że to tylko taka nadprzezorność, bo nie wyobrażam sobie teraz gremialnego ataku na przychodnie celem spożycia płynu lugola.

Komentarz

• Zahacza o psychoze spoleczna, zgadza sie, ja przekazalem tylko co sam uslyszalem, tak jak napisalem. Jeszcze dodam fakt, ze od poniedzialku do piatku mam otwarty swoj sklep przez 6 godzin dziennie o powierzchni 1000 m2 i ludzi zaczyna byc coraz wiecej, takze sam chyba przesadnie w jakiejs paranoi nie jestem.

Komentarz

• Jest jeszcze wersja ze znajomymi z "Instytutu badań jądrowych" (pisownia oryginalna). Ktoś się nie przyłożył do tego baita.... Poza tym od jakiegoś czasu wiatr wieje w drugą stronę ale fakt, dawno nie było żadnych łańcuszków typu 'podaj dalej' .... Ludzie....

Komentarz

Zahacza o psychoze spoleczna, zgadza sie, ja przekazalem tylko
                          Aha.

Komentarz

Info od kogos kto ma znajomego pracujacego w Narodowym Centrum Badan Jadrowych w Swierku: idzie radioaktywna chmura ze wschodu, nalezy ograniczyc wychodzenie z domu i nie wietrzyc mieszkania, pozar lasow w Czarnobylu cos tam rozszczepil. Powazna osoba przekazala takie info, nie mam na celu zadnych wyglupow, profilaktycznie przekazuje dalej, a na ile to prawda to nie mam pojecia.

W marcu miałem info od kogoś kto ma szwagra w banku aby pilnie wybierać gotówkę z bankomatu.

Komentarz

• A tutaj taki ciekawy wywiad dla wszystkich tych co wiedzą co powinien robić rząd od testów po różnorakie zakazy
                              https://www.bankier.pl/amp/wiadomosc...mpression=true
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                                W marcu miałem info od kogoś kto ma szwagra w banku aby pilnie wybierać gotówkę z bankomatu.
                                "A ja pod koniec lutego dostałem info od szwagra szwagra kuzynki bratowej, żeby szybko obrobić ustawiony wcześniej bank, bo potem trzeba będzie siedzieć na kwadracie 24/7 i lipa będzie. No i co? I mu nie uwierzyłem. I lipa teraz jest. I muszę pisać o zasiłek".
                                Znalezione na dintojra.net.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X