Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zobaczcie co robią
    patrzcie na maseczki
    ​​​​​nagle maseczki są op czyli dobre dwa tygodnie temu śmiali się z tego
    teraz do kiedy nosimy maseczki ?
    Do szczepionki tam powiedział minister Szumowski

Komentarz

• Mnie najbardziej frapują te uratowane w USA dzieci, wysadzane następnie, w tym samym USA, w bunkrach

E: A nie przepraszam, źle zrozumiałem: wysadzane są same bunkry. Ulżyło mi.
      Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Evil908 Zobacz posta
        ...
        Gdzie mam wyjść dokładnie i w jakim kolorze ta parasolka ma być?

Komentarz

• Weź Ty gościu napisz jeden składny post ze swoimi wszystkimi teoriami i dowodami albo ***********, czaisz?
          Póki co przez swoje działanie tracisz w moich oczach wiarygodność, czym szkodzisz sprawie.

Ostatnio edytowany przez Kujawiak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ale skoro dzięki izolacji na świecie ratowane są setki tysięcy dzieci, jak pisze ów człowiek, to dlaczego mamy przerywać tę akcję wychodząc nagle na ulicę?
            You'll take my life but I'll take yours too
            You'll fire your musket but I'll run you through
            So when you're waiting for the next attack
            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Napiszę cały post , nam każą siedziec żeby załamać gospodarkę , zaszczepić , i mieć pod kontrolą patrzą na ile sobie pozwolimy

Komentarz

No niestety , wystarczy że przedstawionym to jednej osobie
                w skrócie też mogę wam napisać ale wtedy nikt nie zrozumie i większość oleje temat , tutaj każda rzecz się zazębia i każdy temat ma coś wspólnego z tym
                no wziął chłop i napisał, od razu się potwierdziło że ma rację ... większość nie ogarnia powagi sytuacji ....

Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
                Weź Ty gościu napisz jeden składny post ze swoimi wszystkimi teoriami i dowodami albo ***********, czaisz?
                Póki co przez swoje działanie tracisz w moich oczach wiarygodność, czym szkodzisz sprawie.
                jak można bez należytej powagi podchodzić do tak poważnych spraw ?

Ja co prawda też nie do końca ogarniam, o co tu chodzi we wszystkim, ale ja należę do grupy osób, której trzeba te dwie godziny z okładem tłumaczyć. Ale po tej krótkiej zajawce od razu widać że (oddaję głos) ...

Zamieszczone przez Evil908 Zobacz posta
                Naprawdę sytuacja jest poważna jak ktoś chce więcej szczegółów to nawet do niego zadzwonię albo zostawię numer , tłumaczenia jest na minimum 2h tak sytuacja jest skomplikowana
                Kujawiak, kurczę, weź chociaż poszukaj i sprawdź te trzęsienia ziemi ... od razu załapiesz że to wszystko się zazębia ...
                Never Surrender

Komentarz

Napiszę cały post , nam każą siedziec żeby załamać gospodarkę , zaszczepić , i mieć pod kontrolą patrzą na ile sobie pozwolimy
                  A nie Patrzą na ile mogą sobie pozwolić? Sensowniej?

Komentarz

• Zamknięcie w czterech ścianach wywiera piętno...

tymczasem u chińczyków odnaleźli 50% więcej zgonów.
                    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Wystarczy że ludzie wyjdą na ulice jesteście duża grupa
                      Ale na te ulice to w kominach/zakrycia twarzy czy bez? Bo w sumie można.
                      Z drugiej strony protestowanie z zasłoniętą buźka przeciw władzy , przy jednoczesnym popieraniu jej metod ( tj. zakrywaniu twarzy) będzie zalatywało hipokryzją.
                      Daj znać , bo nie wiem jak się ubrać.
                      Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Ale na te ulice to w kominach/zakrycia twarzy czy bez? Bo w sumie można.
                        Z drugiej strony protestowanie z zasłoniętą buźka przeciw władzy , przy jednoczesnym popieraniu jej metod ( tj. zakrywaniu twarzy) będzie zalatywało hipokryzją.
                        Daj znać , bo nie wiem jak się ubrać.

Komentarz

Okej napiszę

W stanach USA uratowano już około pół miliona dzieci
                          A w USA wysadzają bunkry w których te dzieci przebywaly
                          Kto chce niech sobie wejdzie w wykaz trzęsień ziemi większość jest na głębokości 10 km
                          Niegłupio napisane. Ja znowu ze swoich źródeł wiem, że zaraz po bunkrach zaczną wysadzać niektóre sady owocowe (tzw. wylęgarnie fiksum dyrdum) i żeby się nie pomylić, w tych przewidzianych do "bum" demontują skrzynki pocztowe. Dla sadowników mieszkających w pokojach bez klamek - nie ma nadziei.

Komentarz

Napiszę cały post , nam każą siedziec żeby załamać gospodarkę , zaszczepić , i mieć pod kontrolą patrzą na ile sobie pozwolimy
                            Podaj już ten numer konta w końcu a nie się krygujesz,wiele osób na pewno by się dorzuciło na walkę z rotszyldami i illuminatami.

Komentarz

• Zamieszczone przez szaka Zobacz posta

Niegłupio napisane. Ja znowu ze swoich źródeł wiem, że zaraz po bunkrach zaczną wysadzać niektóre sady owocowe (tzw. wylęgarnie fiksum dyrdum) i żeby się nie pomylić, w tych przewidzianych do "bum" demontują skrzynki pocztowe. Dla sadowników mieszkających w pokojach bez klamek - nie ma nadziei.
                              Boże chroń sady Grójeckie przed złem i Suskim
                              "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                              „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

Naprawdę sytuacja jest poważna jak ktoś chce więcej szczegółów to nawet do niego zadzwonię albo zostawię numer , tłumaczenia jest na minimum 2h tak sytuacja jest skomplikowana
                                Dzwoń.
                                22 253 88 88
                                Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

Pracuję...
                                X