Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chcesz to ci wytłumaczę dla mnie to nie jest problem

Komentarz

• Nie czuję się na tyle kompetentny, żeby koordynować jakieś akcje. Ale napisz do tego Pana:
      https://forum.legionisci.com/member/1926-pan-artysta
      zwie się Pan Artysta i ogarnia różne akcje. Potrafi szybko zebrać ludzi i jest bardzo dyskretny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
        Nie czuję się na tyle kompetentny, żeby koordynować jakieś akcje. Ale napisz do tego Pana:
        https://forum.legionisci.com/member/1926-pan-artysta
        zwie się Pan Artysta i ogarnia różne akcje. Potrafi szybko zebrać ludzi i jest bardzo dyskretny.
        Z chęcią bym do niego napisał ale ma zablokowane wiadomości prywatne

Komentarz

• No to klops; pozostaniemy jednostkami, a nie jednością; w domach do samego końca - naszego lub ich (trzymajmy kciuki za żywotność wielkiej płyty)
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dziś podobno jakiś DPS w Bytomiu około 60 zarażonych wybiło. Plus pewnie zwyżka po świątecznym zastoju, w Belgii chyba podobnie było.
            You'll take my life but I'll take yours too
            You'll fire your musket but I'll run you through
            So when you're waiting for the next attack
            You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• No niestety , wystarczy że przedstawionym to jednej osobie
              w skrócie też mogę wam napisać ale wtedy nikt nie zrozumie i większość oleje temat , tutaj każda rzecz się zazębia i każdy temat ma coś wspólnego z tym

Komentarz

• Okej więc napisz w czym rzecz.
                Na tym forum są wyłącznie poważni ludzie, a Księciuniem się nie przejmuj. On w końcu też zrozumie, że trzeba działać.
                Im szybciej napiszesz tym prędzej jakieś działania uskutecznimy.

Komentarz

• Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Okej napiszę

Sami widzicie co się dzieje
                    Rząd zmienia zdanie z dnia na dzien
                    Wielu przedsiębiorców straciło pracę , nie dostało pieniędzy itd
                    Matki ojcowie bez pracy dzieci w domu
                    Obecną sytuację można porównać do obozu , wszyscy siedzą zamknięci nikt nie wie co się dzieje do okola
                    Zaczęło się od event 201 , grupa zorganizowana najbogatszych ludzi na świecie mających wpływy , WHO i Bill Gates ( ze swoją szczepionka )
                    ​​​​​​
                    ​​​​​​Wszystko zazębia się w całość w europie 90 tys żołnierzy amerykańskich plus dochodzi wsparcie państwowe
                    W stanach zamknięte wszystkie 50 stanów i ogłoszenie nesary ( kto chce może przeczytać )
                    Akcja planowana jest od bardzo długa ( Donald Trump) przewodzi całości , jego zadaniem , celem całej grupy zorganizowanej jest pozbycie się ludzi odpowiedzialnych za handel dziećmi , kulty satanistyczne , załamanie gospodarki
                    Zobaczcie kto choruje na koronawirusa ? Same gwiazdy znane postacie i są poddani kwarantannie ...
                    Zobaczcie ile jest samobójstw znanych osób , ile znanych osób umiera , ile znanych prezesów dyrektorów rezygnuje z posady , Real Madryt Barcelona
                    Naszym światem rządzą tak zwani iluminaci
                    Rossejstein Rockefeller rotschildowie oni mają pod sobą bank federalny , WHO , banki na całym świecie
                    ​​​​​​zobaczcie co dzieje się innych krajach wyszli na ulice , policjanci sami odkładają broń , w Berlinie zamieszki trwały tylko jeden dzień na następny dzień policja ustąpiła
                    wsyzstkke zgony podbite są pod zgon normalny akt zgonu wypisany jest z korona
                    Sprawdźcie sobie poszukajcie danych , w stanach już w maju na początku będą otwierać wszystko tylko u nas nasze marionetki są sterowane , i trzeba się temu przeciwstawić wyjść , pokazać ludziom że tego nie ma ! Że podpinane jest to pod grypę 9 na 10 testów pokazuje że masz koronę
                    To co wam napisałem to jeden wielki skrót

W stanach USA uratowano już około pół miliona dzieci
                    A w USA wysadzają bunkry w których te dzieci przebywaly
                    Kto chce niech sobie wejdzie w wykaz trzęsień ziemi większość jest na głębokości 10 km

Pozdrawiam kto chce więcej a to co napisałem jest nic chętnie opowiem

Komentarz

• Ale co mamy zrobić?

Komentarz

• No, a do tego dochodzi jeszcze ten podział na strefy.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

Komentarz

• Na ulicach Warszawy niewątpliwie widać i słychać, iż wielkimi krokami (godzinami) zbliża się piękny, słoneczny, kwietniowy weekend...

PS. Żeby nie było, ja przemieszczałem się służbowo
                          Natomiast co do powyżej zaproponowanej akcji #wyjdźzdomu, to chyba nie ma lepszej okazji jak ten najbliższy, ładnie zapowiadający się weekendzik....ale bynajmniej nie namawiam, choć pierwszy browarek w badylach smakowałby wyśmienicie

Komentarz

• Wystarczy że ludzie wyjdą na ulice jesteście duża grupa , i zastrajkować pokazać potem zwykli cywile też was będą wspierać , uwierzcie mi będziemy gnić w tym
                            zobaczcie co robią chcą przedłużyć prezydenturę
                            Już odwołują w sejmie komisję wyborcze

Komentarz

• Kto chce się skontaktować ze mną podam mu numer na priv , naprawdę to co wam powiedziałem jest niczym
                              mam zdjęcia filmiki dowody na to co się dzieje
                              Opowiem wszystko co wiem

Komentarz

• Nie rozumiem dlaczego nie możesz tego wszystkiego napisać tutaj, tylko kitrasz się po jakichś privach? Ja to lubię teorie spiskowe, mało tego, uważam że jakiś procent, a może promil może być faktem. Oświeć nas i nie czyń swojej wiedzy ezoteryczną, dla lepszego efektu. Wszyscy zasługują na prawdę. Więc... wyjaśnij nam swój punkt widzenia jeśli chcesz, tutaj, tak żeby inni mogli to skonfrontować z rzeczywistością, zamiast odganiać od stada najbardziej podatne na wpływy owieczi. Chcesz zbawiać świat? Przekonaj nas wszystkich. Napisz co wiesz i skończ z żebraniem o atencję i kontakt.

Ostatnio edytowany przez Kujawiak; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X