Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    I tak oprócz wycofania z obrotu prywatnego tychże produktów - powinno się zająć stany magazynowe.

Wtedy by nie było problemów ani
    - z lekami które hurtownie wolą sprzedać od ręki, a nie realizować zamówień planowych
    - z odczynnikami do testów genetycznych które wyjeżdżają na zachód
    - z opierdalaniem na masową skalę szpitali przez personel medyczny
    i tak dalej i tak dalej.
    Lenin wiecznie żywy.
    Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
    I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Podpowiesz jakiś patent, jak to zwalczyć? Każdy pomysł mile widziany.
      Nie kupować. Usta i nos można zasłonić szalikiem czy chustą.

Komentarz

• Zawsze zostaje stylowa kominiarka od NS

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko walczy się z problemami nie znanymi w żadnym innym ustroju.
          Powiedz to dzisiaj Jankesom, Brytyjczykom, Hiszpanom, Włochom, Francuzom, Niemcom, Belgom, Holendrom i Szwedom. Widzisz, co się dzieje na całym świecie, czy siedzisz w kiblu non stop i czytasz von Misesa?
          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

Komentarz

• Dziś tylko 260... Oby to była tendencja zniżkowa a nie jednorazowy strzał.

​​​​​​Chociaż pewnie liczba wykonanych testów robi swoje
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta

Lenin wiecznie żywy.
              tak jak upośledzenie umysłowe skłociarzu
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ja wolę się miło rozczarować za kilka dni, więc na razie dzisiejszą małą liczbę tłumaczę sobie świętami...może mniejsza ilość testów?może mniejsza ilość osób które zgłosiły dolegliwości?może najzwyczajniej w świecie Janusz z Haliną siedzą u szwagra i stwierdzili, że z tą gorączką to pójdą do lekarza dopiero jutro jak kac minie?
                Patrząc po wykresach to po wystrzeleniu jednego dnia w górę następowały 2-3 dni "normalnych" liczb, teraz też tak to wygląda, zobaczymy na przestrzeni tygodnia...
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                  Ja wolę się miło rozczarować za kilka dni, więc na razie dzisiejszą małą liczbę tłumaczę sobie świętami...może mniejsza ilość testów?
                  Zdecydowanie mniejsza liczba testów niż jeszcze dwa dni temu. 11 kwietnia było 11,2 tyś testów, dzisiaj 5,6 tyś. Jak ta liczba przez kilka dni będzie podobna to wtedy będzie można wyciągnąć jakieś wnioski. Mam nadzieję że nadchodzący tydzień pokaże już jakieś efekty tego kilkutygodniowego zamknięcia.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Dlatego taka praktyka powinna być z całą rozciągłością tępiona przez Państwo, które ma ku temu mechanizmy, ale z wiadomych względów boi się z nich skorzystać.

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta

Powiedz to dzisiaj Jankesom, Brytyjczykom, Hiszpanom, Włochom, Francuzom, Niemcom, Belgom, Holendrom i Szwedom. Widzisz, co się dzieje na całym świecie, czy siedzisz w kiblu non stop i czytasz von Misesa?
                      Widzę i ubolewam, że są jednostki wywrotowe, które w dużych grupach, bez zachowania bezpiecznej odległości, przechadzają się po placach i cmentarzach.
                      Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                      I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta

z czego Ty się śmiejesz ? Bo chciałoby się powiedzieć za Gogolem....
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Z tego ze państwo jako pierwsze nas nabije w butelkę mówiąc bardzo delikatnie a ty wyskakujesz z jakimiś teoriami ze powinno reagować w takich sytuacjach.

edit:
                          Dla potwierdzenia w czwartek zakupiłem w aptece takie same maski wielokrotnego użytku za polowe ceny jaka krzyczy sobie spółka skarbu państwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
                            Z tego ze państwo jako pierwsze nas nabije w butelkę mówiąc bardzo delikatnie a ty wyskakujesz z jakimiś teoriami ze powinno reagować w takich sytuacjach.

edit:
                            Dla potwierdzenia w czwartek zakupiłem w aptece takie same maski wielokrotnego użytku za polowe ceny jaka krzyczy sobie spółka skarbu państwa.
                            Jak nabija w butelkę ? Kogo nabija w butelkę ?
                            Was nie nabija bo uważacie, że jest to postępowanie jak najbardziej zgodne z wyznawanym przez Was (Ciebie do tej grupy - "wolnorynkowców" wrzucam niejako z automatu - jak tak nie uważasz to się nie obrażaj na mnie ) zasadami.

Ja uważam, że tak być nie powinno i te maseczki powinny być dystrybuowane w inny sposób, w innej formie. I tak jak pisałem państwo powinno na tego rodzaju sytuacje reagować.
                            Tylko sam nie uważam się za nabijanego w butelkę bo mhhh bo nie korzystam z oferty 10 pln za maseczkę
                            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Oczywista oczywistość, towar jest tyle warty ile jesteś za niego gotów zapłacić (wolny rynek) inaczej jesteś jeleniem wystrychniętym na dudka

Komentarz

z czego Ty się śmiejesz ? Bo chciałoby się powiedzieć za Gogolem....
                                No 5 szt po 10 zł sztuka za wielorazową maseczkę to dobra cena, ale najlepiej kręcić beke jak z płynem do dezynfekcji.
                                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                                X