Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Jak dwoje ludzi, którzy się pobrali nie potrafią ze sobą wytrzymać pod jednym dachem to coś jest nie halo.
    Oczywiście wolałbym żeby sytuacja wróciła do normy, ale dla mnie i dla Żony na duży plus jest, że możemy więcej czasu spędzić razem, porozmawiać.
    U mnie akurat w pracy można było brać na luzie zdalną, np jak coś wypadnie ale targac laptopa nie zawsze się chciało. Tym bardziej jechać z nim zaje,banym autobusem.
    Ja psychicznie się lepiej czuję niż w lutym czy styczniu. Wstaję przed 8 żeby włączyć lapka w międzyczasie śniadanie, wszystko na luzie bez pośpiechu. Do tego człowiek w czasie pracy może skoczyć do sklepu czy ogarnąć dom. Dla mnie to mega oszczędność czasu. Jestem dziennie ponad 3h do przodu, bo nie muszę rano się szykować ani dojeżdżać. Nic mnie tak nie męczy, jak jazda komunikacja miejska, do tego zapchaną.
    Ale ja jestem delikatnie aspołeczny, nie lubię tłumów ( poza meczami rzecz jasna ) więc odczuwam to inaczej
    warto widzieć też pozytywy takich kryzysów sądzę.
    Rozwinę rozmowę U mnie jest na odwrót w kwestii mojej osoby, ale w domu wszystko gra mimo iż ponad 3 tygodnie siedzą 4 osoby w mieszkaniu, ja, żona, dzieciaki 8 i 16 lat
    W kwestii pracy - wirus namieszał mi okropnie, zostałem odcięty od towaru, musiałem wywalić ogromne pieniądze na inny towar (wcześniej mogłem codziennie jechać sobie do dostawcy i wyjąć z magazynu co potrzebuję). Szczęście, że coś tam idzie, strat nie ma, przychody ok. Natomiast skutki uboczne są ogromne - praca rozciągnięta na cały dzień, nie sposób to ułożyć inaczej a po pracy ? No nie ma nic. Moje pasje: grzybobranie - zbieram grzyby cały rok, nawet w grudniu czy lutym - ZAKAZ. Druga pasja - wędkarstwo - ZAKAZ, no chyba że na dziko, ale duży stres i to rozglądanie się czy ktoś nie idzie lub coś nade mną nie lata. Trzecia pasja - wiadomo, liga nie gra. Uprawianie sportu ? Wszystko zamknięte. Czwarta - lubię podłubać przy aucie, to podłubałem, zrobiłem wszystko co mogłem zrobić, auta sprawne i to by było na tyle. Zaległe książki przeczytane !
    Po świętach postawię sobie kolejny cel, wyzwanie - przeniosę firmę w inne miejsce.

Jak ktoś ma mały lokal w W-wie na Białołęce lub bliskiej okolicy do wynajęcia za ludzkie pieniądze to pisać na priv. W ogłoszeniach posucha, a jeździć zwiedzać jakoś nie mam ochoty.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

Jak ktoś ma mały lokal w W-wie na Białołęce lub bliskiej okolicy do wynajęcia za ludzkie pieniądze to pisać na priv. W ogłoszeniach posucha, a jeździć zwiedzać jakoś nie mam ochoty.

​​​​​Nie jestem z Warszawy ale wam jako mieszkańcom nie przeszkadza pisać takich skrótów o swoim mieście? Przecież napisanie pełnej nazwy zajmuje 3 sekundy więcej.

Komentarz

Rozwinę rozmowę U mnie jest na odwrót w kwestii mojej osoby, ale w domu wszystko gra mimo iż ponad 3 tygodnie siedzą 4 osoby w mieszkaniu, ja, żona, dzieciaki 8 i 16 lat
        W kwestii pracy - wirus namieszał mi okropnie, zostałem odcięty od towaru, musiałem wywalić ogromne pieniądze na inny towar (wcześniej mogłem codziennie jechać sobie do dostawcy i wyjąć z magazynu co potrzebuję). Szczęście, że coś tam idzie, strat nie ma, przychody ok. Natomiast skutki uboczne są ogromne - praca rozciągnięta na cały dzień, nie sposób to ułożyć inaczej a po pracy ? No nie ma nic. Moje pasje: grzybobranie - zbieram grzyby cały rok, nawet w grudniu czy lutym - ZAKAZ. Druga pasja - wędkarstwo - ZAKAZ, no chyba że na dziko, ale duży stres i to rozglądanie się czy ktoś nie idzie lub coś nade mną nie lata. Trzecia pasja - wiadomo, liga nie gra. Uprawianie sportu ? Wszystko zamknięte. Czwarta - lubię podłubać przy aucie, to podłubałem, zrobiłem wszystko co mogłem zrobić, auta sprawne i to by było na tyle. Zaległe książki przeczytane !
        Po świętach postawię sobie kolejny cel, wyzwanie - przeniosę firmę w inne miejsce.

Pamiętam, że kilka lat temu zastanawiałeś się czy nie przeprowadzić się na wies, a mieszkanie wynająć?
        Chyba teraz trochę żałujesz?

Komentarz

• Płyn na Orlenach w ilościach hurtowych, ale niestety tylko 4L, sprawdziłem na trzech stacjach, wszędzie tak samo...
          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta

Pamiętam, że kilka lat temu zastanawiałeś się czy nie przeprowadzić się na wies, a mieszkanie wynająć?
            Chyba teraz trochę żałujesz?
            Żona jest na nie. Dom stoi w Słupnie pod Płockiem. Nie pamiętam ile tam jest, ale ok. 200m2, działka piękna, 1600m2. Trudny temat. Gdyby przyszedł mega kryzys to bym tam uciekł od razu i nie miał żadnych kredytów, bo mieszkanie by poleciało na wynajem.
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Żona jest na nie. Dom stoi w Słupnie pod Płockiem. Nie pamiętam ile tam jest, ale ok. 200m2, działka piękna, 1600m2. Trudny temat. Gdyby przyszedł mega kryzys to bym tam uciekł od razu i nie miał żadnych kredytów, bo mieszkanie by poleciało na wynajem.
              Jak przyjdzie mega kryzys to ludzi nie będzie stać na wynajem mieszkań.

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                Płyn na Orlenach w ilościach hurtowych, ale niestety tylko 4L, sprawdziłem na trzech stacjach, wszędzie tak samo...
                Wczoraj sporo tego w baniakach 1L było na Surowieckiego, na Ursynowie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

Jak przyjdzie mega kryzys to ludzi nie będzie stać na wynajem mieszkań.
                  Niektórzy nie mają innej opcji niż wynajęcie mieszkania, bo zwyczajnie nie będą się mieli gdzie podziać.
                  Mioduski won
                  Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                  Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta

​​​​​Nie jestem z Warszawy ale wam jako mieszkańcom nie przeszkadza pisać takich skrótów o swoim mieście? Przecież napisanie pełnej nazwy zajmuje 3 sekundy więcej.
                    Słuszna uwaga, przeszkadza. Niestety, nie mogę wkleić zdjęcia z telefonu więc tylko link --> https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...syY7ytrOaJ.jpg
                    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Kto pisze zamiast Kraków – K-ków?
                      Nikt. Nie ma w Polsce takich kpów.

Komu by wlazło w mózgownicę
                      Na K-wice zmieniać Katowice?

Czy kto z Bydgoszczy robi B-oszcz?
                      (Jeżeli zrobi, to go schłoszcz).

Albo z Białegostoku – B-stok?
                      (Dostałby za to butem w bok).

Czy jest gdzieś znane jakieś Z-ane?*
                      Czy ktoś tak skraca Zakopane?
                      *Z-ane, nie Za-ne! Bowiem Za-ne
                      Może być brzydko zrozumiane.

Nie ma też u nas takich praw,
                      żeby z Wrocławia robić W-aw.

A skądże ta nawyczka zła,
                      Zamiast: Warszawa, pisać: W-wa?

Kto to wymyślił, licho wie!
                      W War-sza-wie mieszkam,
                      a nie w W-wie!

Kto z ośmiu liter robi trzy,
                      Mam go za cztery. Nie chcę W-wy!

Kto o Jej dobre imię dba,
                      Pisze Warszawa, nigdy: W-wa!

A który z was napisze tak,
                      Ten nie warszawiak jest, lecz wwiak.

(Prawda, mój Wiechu, że to śmiech?
                      Prawda, że jesteś Wiech, nie Wwiech?)

Kocham Cię, piękna! Kocham, o
                      Stolico moja! (A nie st-co!)

Wiwat WARSZAWA! Czcijmy ją!
                      Precz z obrzydliwą, głupią W-wą!

J.T. poeta, co pochodzi
                      (mówiąc najkrócej) z miasta Łodzi

- Julian Tuwim

Komentarz

• 318 nowych zakażeń i 24 zgony.
                        ciekawie mnie czy z uwagi na święta przez ostatni czas bylo wykonanych mniej testów?
                        Odpowiedź pojawi się we wtorek / środę.

Komentarz

• O której wczoraj był ostatni komunikat?
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Tak jak dziś, około 17.30, od razu po Teleexpresie extra.
                            Podali że wykonano 8,5tyś testów, więc wg oficjalnych danych ilość testów się nie zmienia.

Komentarz

• Mało tych zakażeń...
                              Na pewno kłamią...

A tak serio to ciekawi mnie jak wypadamy na tle innych państw pod względem osób hospitalizowanych, bo u nas to ~2500...
                              Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Urząd Wojewódzki
                                @LUWLublin
                                ·
                                9 min
                                Dane dotyczące sytuacji wywołanej przez #koronawirus na dzień 12 kwietnia w woj. lubelskim

233 - przypadków zakażenia
                                10 - zgonów
                                76 - ozdrowieńców
                                15 - nowych hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia
                                8613 - poddanych kwarantannie
                                1932 - objętych nadzorem epidemiologicznym
                                ..

Komentarz

Pracuję...
                                X