Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Prawie. Przyznam ze sprytnie tuszujesz partie
    A co tu jest do "tuszowania"? Ustawa przeprocedowana przez parlament i podpisana przez prezydenta? Zaiste tajnos agentos.

Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Link z TVN napisany w 2019 roku, bo pierwszy wysloczyl w przeglądarce:
    https://tvn24.pl/polska/strajk-naucz...925501-2304807
    To ciekawe. A wystarczyło zamiast propagandy znp w tvn sprawdzić, jak w 2019 rzecz wyglądała

Sejm uchwalił podwyżki dla nauczycieli. Ale nie takie, jakich chciał ZNP

Data publikacji: 14.06.2019, 10:04 Ostatnia aktualizacja: 14.06.2019, 10:04

Średnie wynagrodzenie nauczycieli wzrośnie od września o 9,6 proc. - zdecydował Sejm, nowelizując ustawę Karta nauczyciela. To mniej niż 30 proc. podwyżki, której domagał się Związek Nauczycielstwa Polskiego w trakcie strajku. Nowela wprowadza też dodatek dla nauczycieli stażystów, określa minimalną wysokości dodatku za wychowawstwo i skraca ścieżkę awansu.
    https://www.forbes.pl/finanse/wynagr...9-roku/9nvmlgz

Dziś już wiemy ze kasy od września 2019 nie ma, od stycznia tez nie ma.
    Tyle na temat złotoustych z partii.
    Naprawdę?

Od września podwyżki. Prezydent podpisał nowelizację Karty nauczyciela
    09.07.2019, 12:30

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację Karty nauczyciela, wprowadzającą od 1 września podwyżkę dla nauczycieli i jednorazowy dodatek dla nauczycieli stażystów. W noweli określono też na poziomie 300 zł minimalną wysokość dodatku za wychowawstwo.
    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/...y-nauczyciela/

Tyle na temat propagandy na forumce.

Wesołych świat
    Przede wszystkim zdrowych

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Faktycznie podawanie ilości "active cases" jest obecnie bardziej miarodajne. Przy tej długosci trwania epidemii to niektórzy zawodnicy już mogli się dwa razy zarazić
      Jak by podawać liczbę wszystkich przypadków, to grypę "ma" ze 4 miliardy ludzi.

Komentarz

• https://dorzeczy.pl/swiat/136141/tur...-w-panike.html

Turcja

Komentarz

• Wygląda na to, że rynek się w końcu nasycił cudownym płynem

Komentarz

• Dziś łącznie 401 nowych zakażeń w Polsce.
            MZ informuje, że w niedzielę i poniedziałek będzie jeden raport o 17.

Komentarz

• Z życia wzięte. Szwagier (żołnierz)w poniedziałek dostał info o przymusowej kwarantannie ponieważ policjantka z którą miał dyzur na ulicy miasta, miała kontakt z osoba zarażona. Policjantka test miała zrobiony w czwartek. Do dziś nic nie wiadomo w związku z tym szwagier spędzi święta sam a żona z dzieckiem także sama....

​​​​
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Znacie jakiś mail / kontakt pisemny do policji gdzie odpowiedzą na wiadomość ?
                Przez koronawirusa moja działalność dostała mocno po dupie. 12 lat ciężkiej pracy mocno na marne, ale mam środki, siły i doświadczenie by zacząć coś nowego. Wiąże się to z jechaniem nad wodę, nagraniem paru filmów, zrobieniem setek zdjęć produktów podczas łowienia. Kartę wędkarską opłaconą mam, wydrukowane CEIDG przy sobie też zawsze mam. Chcę się dowiedzieć od nich wprost czy przyj... mi karę ?

Pytałem paru "celebrytów wędkarstwa" i twierdzą że jak praca to kar nie ma.
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Lol, jedno z lepszych pytań w tym wątku. To pierwsze

Nie, nie wlepią Ci kary jak wykażesz że to do działalności gospodarczej, w sensie pokażesz im CEiDG, towary i gadka będzie się trzymała kupy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                    Lol, jedno z lepszych pytań w tym wątku.
                    No cóż, skoro jest tyle wątpliwości to ja wolę mieć podkładkę od smutnych panów. Nie zamierzam się szarpać po sądach
                    Nie jadę na wczasy tylko do pracy

Komentarz

• Pytanie Twoje o odpowiedzialność jest jak najbardziej na miejscu. Rozwaliło mnie pytanie o adres na policję o "wiążącą wykładnię prawną" Peace.

PS. Apropo, to kary przywala nie tylko policja ale też PIS, czyli powiatowy inspektor sanitarny w drodze decyzji. Od 5 do 30 tysięcy.

Komentarz

• Pytałem w PSR (Państwowa Straż Rybacka) i odpowiedzieli, że oni nie będę karać/upominać, ale mogą zawiadomić policję i policji mam pytać czy wlepią karę Podobno najwięcej zgłoszeń jest od przypadkowych ludzi co im gul skacze, że ktoś coś robi i próbuje się ratować.

Komentarz

• W razie czego nie przyjmuj mandatu. W sadzie masz bardzo duze szanse na wygrana.

Komentarz

• Mandatu można nie przyjąć , ale te kurvy tak jak pisze Tuzin wypisują wniosek do Sanepidu i za tydzień zjawia się wesoły pracownik i chce te X tysięcy, a jak nie to sprawa o ściągnięcie do skarbówki/komornika.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                              Mandatu można nie przyjąć , ale te kurvy tak jak pisze Tuzin wypisują wniosek do Sanepidu i za tydzień zjawia się wesoły pracownik i chce te X tysięcy, a jak nie to sprawa o ściągnięcie do skarbówki/komornika.
                              Ale to przede wszystkim za złamanie kwarantanny, a nie obostrzeń.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                                Mandatu można nie przyjąć , ale te kurvy tak jak pisze Tuzin wypisują wniosek do Sanepidu i za tydzień zjawia się wesoły pracownik i chce te X tysięcy, a jak nie to sprawa o ściągnięcie do skarbówki/komornika.
                                A grzywnę od sanepidu musisz zapłacić. Nawet jeśli się odwoła, to nie zwalnia to z obowiązku zapłaty.

Komentarz

Pracuję...
                                X