Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stosując żonine usługi fryzjerskie pamiętajcie, że Wasze kudły powbijają się jej w ubranie. Szkoda ubrania, więc lepiej niech je...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Poranny bilans wykazał, że "przeskoczyliśmy" Czechów. Za to Ruscy idą jak taran.
      Trzy tygodnie temu Rosjanie chcieli samodzielnie zorganizować Euro....

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta

Zajrzyj do bazy klientów w robocie
        Większość zawieszona

b., berserk, ja z tych bardziej wymagających u fryzjera ale pewnie skończy się na 3 mm
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
          Stosując żonine usługi fryzjerskie pamiętajcie, że Wasze kudły powbijają się jej w ubranie. Szkoda ubrania, więc lepiej niech je...
          Fryzjer fryzjerem, ale mnie coś chyba ząb rozbolał

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Większość zawieszona

b., berserk, ja z tych bardziej wymagających u fryzjera ale pewnie skończy się na 3 mm
            Też kiedyś chodziłem do fryzjera, potem zmądrzałem i zainwestowałem w maszynkę

@b. a potem zdziwienie, że skośne roznoszą wirusy, a ta bez rekawiczek
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Czyli od 20 kwietnia knajpy otwarte ? Tylko jak jeść i pić w masce ?

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta

@b. a potem zdziwienie, że skośne roznoszą wirusy, a ta bez rekawiczek

Zaryzykowałbym
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                  Czyli od 20 kwietnia knajpy otwarte ? Tylko jak jeść i pić w masce ?
                  Tak zrozumiałeś komunikat o przedłużeniu zamknięcia do 19.04. ?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Łapy opadają
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Dziś 370 potwierdzonych przypadków. 7,1% dziennego przyrostu (najmniej od poczatku!). Znow optymistycznie.

Komentarz

• Jeszcze Mazowsza chyba nie było uwzględnionego ?
                        Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez tylko_Legia_ Zobacz posta
                          Jeszcze Mazowsza chyba nie było uwzględnionego ?
                          Było. 110.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Tak zrozumiałeś komunikat o przedłużeniu zamknięcia do 19.04. ?
                            Yhy. A Ty jak zrozumiałeś ? Jakbyś był właścicielem restauracji to byś się szykował na otwarcie 20.04 ?

Komentarz

• Może ktoś doczytał jakie to choroby współistniejące zabiły 35 letnią kobietę z Bytomia ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta

Yhy. A Ty jak zrozumiałeś ? Jakbyś był właścicielem restauracji to byś się szykował na otwarcie 20.04 ?
                                A dotychczasowe obostrzenia były bezterminowe?

Komentarz

Pracuję...
                                X