Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pewnie ktoś tak napiszę, na pewno nie ja.

aDHd był dziś już screen z "NIE" a na wieczór na dodatek zwyczaje z K6?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
      Pewnie ktoś tak napiszę, na pewno nie ja.

aDHd był dziś już screen z "NIE" a na wieczór na dodatek zwyczaje z K6?
      Jack Daniels z milicji mi się włamał na konto .
      Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
      Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• Perła - Browary Lubelskie zdecydowała się wstrzymać produkcję w browarze znajdującym się w Lublinie, gdyż jeden z pracowników jest zakażony koronawirusem. Do pracy zakład wróci we wtorek 14 kwietnia.
        To już wiemy, że przed 14.04. liga nie ruszy
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Na krótko zamykają. Albo metody dezynfekcji staniały, albo pojawiły się dosyć dostępne testy poza GIS/państwową służbą zdrowia. Albo model białoruski jednak.

Komentarz

• Zamykają chyba bardziej z uwagi na pracowników mogących mieć z nim potencjalnie kontakt, bo:
            Spółka Perła - Browary Lubelskie zapewnia przy tym, że "proces produkcji piwa jest w pełni zamknięty i wysoce zautomatyzowany, w związku z czym zaistniała sytuacja epidemiczna nie stanowi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa produktu finalnego. Nie istnieje bowiem możliwość fizycznego kontaktu pracowników z samym produktem, jakim jest piwo, czy to w trakcie jego warzenia, czy też rozlewu do opakowań".

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Czytałem to wczoraj. Jakiś człenio się gdzieś zaraził, sanepid przeprowadził wywiad, ustalił, że to pracownik Browarów więc zamknęli ale produkcja nie jest w żaden sposób zagrożona. Jak zobaczyłem wczoraj sam tytuł w którejś z lokalnych gazet to zamarłem, sucho się w gardle zrobiło i od razu przed oczami stanęło mi to:

e: księciuniu no ba
              Ostatnio edytowany przez Raczej; 12076.

Komentarz

• Uj z własnym lasem, ale własny "browar" to skarb

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Uj z własnym lasem, ale własny "browar" to skarb
                  No ba

Komentarz

Zamykają chyba bardziej z uwagi na pracowników mogących mieć z nim potencjalnie kontakt, bo:
                    No ale to o tym właśnie mówię. Gdzie słynne okresy bezobjawowe, izolowanie i obserwacja na kilka tygodni? Co im da zamknięcie na niecały tydzień? Albo są w stanie teraz wszystkich przetestować (?) albo jednak model białoruski.

Komentarz

• Nie wiem, może ustawią produkcję bez tych potencjalnie zarażonych...

Z resztą nie ważne, poza Źródełkiem Perły nie pijam

Komentarz

To już wiemy, że przed 14.04. liga nie ruszy
                        Pewnikiem jest, że nie gramy do 26.04

Właśnie otrzymałem info ze żłobka, że defintywnie zamykają interes:/
                        Zostałem delikatnie mówiąc, zrobiony w bambuko, po świętach chciałem skorzystać z ZUS-owskiego świadczenia:/
                        Ostatnio edytowany przez berserk; 12216.
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

Uj z własnym lasem, ale własny "browar" to skarb
                          W obecnej sytuacji ok 70% "własnych, małych browarów" w Polsce jest zagrożonych bankructwem. We Włoszech również.
                          Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Esk, masz oczywiście świadomość, że o innych "małych, własnych browarach" piszemy.
                            Mi chodziło o browar, którego wielkość wybicia pozwala na wlanie całości w gardło właściciela

Problemu większych "mniejszych browarów", którym towar sie teraz kisi, jestem świadom.

Komentarz

• Idziemy niemalże łeb w łeb z Czechami, oni podobno chcą coś poluzować od przyszłego tygodnia, czekamy dwa tygodnie, patrzymy co się wydarzy i podejmujemy działania u nas?
                              Z ciekawostek to w Irlandii z którą pierwsze 2-3 tygodnie mieliśmy na równo 5700 zakażonych, 210 zmarłych, 25 wyleczonych...
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Moim zdaniem wchodzimy w etap kreatywnej księgowości i udajemy że wirusa nie ma. Wszystkie kraje po kolei zaczną to robić, oczywiście poza tymi co już im się tak mleko rozlało że nie będą w stanie skręcać danych.
                                4 maja widzimy się w robocie, na zakupach i na disco.

Komentarz

Pracuję...
                                X