Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Francja dziś 1417 zgonów. To chyba absolutny rekord.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta

Szkoda dyskusji, rzeczywiscie nie testowac, przyjąc delikwenta na oddział i poczekać aż cały oddział zacznie kaszleć. Albo lekarz niech zarazi ludzi na wszystkich trzech swoich etatach bo żulimy testa. Ale lepiej przyjebać się i powtarzać w kółko o testowaniu 40 mln ludzi
      Masz rację szkoda dyskutować.
      Zapodałem Ci linka i Ty dalej nic nie rozumiesz ? Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ?
      Co chcesz testować skoro bez objawów test nic nie pokaże prawdziwego ? Nie mają objawów a mieli kontakt to idą w kwarantannę, jak dostaną objaw mają test. Trudne do zrozumienia ?

Komentarz

• O jakim rodzaju testu piszesz? Z wymazu nie wyjdzie? Chyba z przeciwciał nie wyjdzie. O czym piszesz bo chyba sam sie gubisz?

Dziwne, że nawet w świecie sportu byli piłkarze którym wyszlo nosicielstwo wirusa po teście bez żadnych objawów (Dybala) ...no ale medycyna w PL to widocznie jest inna bajka

Dr Sandra Ciesek, dyrektor Instytutu Wirusologii Medycznej we Frankfurcie w Niemczech, zbadała 24 pasażerów, którzy właśnie przylecieli z Izraela. Siedmiu z nich miało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Cztery z nich nie miały żadnych objawów, a Ciesek była zaskoczona, gdy stwierdzono, że miano wirusa w próbkach od pacjentów bez objawów było wyższe niż miano wirusa od pacjentów, którzy mieli objawy.

Miano wirusa jest miarą stężenia wirusa w wydzielinach oddechowych. Wyższe obciążenie oznacza, że ​​ktoś jest bardziej podatny na przeniesienie infekcji na inne osoby.

Ostatnio edytowany przez Brylancik; 11656.

Komentarz

• Moze jest tyle zgloszen i analiz przypadków, ze nie ogarniaja Mazowsza? Nie wszyscy siedza w domu te 2-3 tyg, jak spacerowalem w miejscach odosobnionych to jednak na rybkach troche ludzi bylo. Codziennie.

A dzis podobno na ulicach ruch jakby nie bylo korona. Nie wiem, bo spacerowalem po rodos, i tez znacznie wiecej ludzi niz normalnie.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
            Dziwne, że nawet w świecie sportu byli piłkarze którym wyszlo nosicielstwo wirusa po teście bez żadnych objawów (Dybala) ...no ale medycyna w PL to widocznie jest inna bajka
            Mam nadzieję, że prawdą okażą się dwie rzeczy:

1) Wirus rozprzestrzenia się bardzo szybko i bardzo łatwo - w zasadzie mamy prawie pewność, że tak jest.
            2) 80% zarażonych nie ma żadnych objawów lub ma bardzo lekkie - coraz więcej opinii naukowców i medyków, że tak jest.

Wtedy będzie można zakładać, że niedługo się to szaleństwo skończy. Choćby dlatego, że większość już przechodzi/przeszła przez tego wirusa i coraz mniej będzie ludzi, którzy jeszcze się nie zarazili.

Komentarz

• Ogólnie to ja spierać się nie chciałem troche podejście takie mnie niepokoi ale jak widać nadgorliwy jestem. Zobaczymy za jakiś czas jak to będzie

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                Francja dziś 1417 zgonów. To chyba absolutny rekord.
                I nadal mają najwięcej pacjentów w stanie ciężkim, w Europie.
                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                  Trzeba poczekać na raport od EyeQueue , bo chyba dzisiaj powinien wrzucić, ale jeśli dobze odczytuję wszystkie tabelki to nadal jesteśmy w trendzie...
                  Też tak to odczytuję (choć chyba jesteśmy w "dolnych rejestrach" tego trendu) i też mam nadzieję na raport od IQ.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
                    40 milionów ale nie tylko jeden raz, przecież wiadomo że kto nie ma wirusa dziś może mieć go jutro.
                    Oczywiście, że tak. Dlatego napisałem "że każdego dnia"

Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta

Szkoda dyskusji, rzeczywiscie nie testowac, przyjąc delikwenta na oddział i poczekać aż cały oddział zacznie kaszleć. Albo lekarz niech zarazi ludzi na wszystkich trzech swoich etatach bo żulimy testa. Ale lepiej przyjebać się i powtarzać w kółko o testowaniu 40 mln ludzi
                    Dlaczego szkoda? I czy ja coś napisałem, aby kogoś nie testować? Po prostu chciałbym wiedzieć jak chcesz wyłapać tych bezobjawowych? Oczywiście bez testowania 40 milionów każdego dnia.
                    Ostatnio edytowany przez dc.; 47739.
                    Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Podobno 14 kwietnia, na Okęciu, siadać ma Mrija że sprzętem wspomagającym walkę z zarazą.
                      Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Dziś mniejszy brat Rusłan siadał około 14ej też z zaopatrzeniem z dalekiego wschodu.

Jak tylko będzie potwierdzenie, to biorę lustro i jadę, fotki chociaż z samochodu zrobię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                          Dziś mniejszy brat Rusłan siadał około 14ej też z zaopatrzeniem z dalekiego wschodu.

Jak tylko będzie potwierdzenie, to biorę lustro i jadę, fotki chociaż z samochodu zrobię.
                          Próżny Twój trud, bo reżim nic nie robi wszak w temacie walki z koronawirusem.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nie moje to słowa, więc nie wiem do czego się odnosisz.

Komentarz

Dziś mniejszy brat Rusłan siadał około 14ej też z zaopatrzeniem z dalekiego wschodu.

Zapraszamy, już się cieszymy na to spotkanie.
                              @PolskaPolicja
                              #ratujemybudżet
                              Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
                              Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

Nie moje to słowa, więc nie wiem do czego się odnosisz.
                                Doprecyzuję: nawet, jak wrzucisz fotki, to i tak napiszą, że to inwazja na Polskę, albo, że trzeba wprowadzić obowiązkową 14-dniową kwarantannę dla dostawców. A PiS zjebał sprawę.
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X