Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez toto5 Zobacz posta

https://wpolityce.pl/m/polityka/4941...z-wirusologiem

Brylancik proszę się zapoznać, a potem ustosunkować. Daj znać czy zrozumiałeś.
    Nie neguje słów Pana wirusologa i owszem zrozumiałem oraz nie uważam że znam sie na tym lepiej ale...

Czy na przyklad Korea sobie dała radę przez szczescie czy robienie testów i oczywiscie odpowiednie zachowanie po ich wykonaniu?

A zaraża tylko ten objawowy że testy tylko dla objawowych?

I oszczędzanie na testach personelu medycznego i pacjentów przyjmowanych do szpitali z innego powodu zwróci się gdy zamkną się już wszystkie szpitale z powodu braku personelu/kwarantanny?

Komentarz

• Chyba ci się lekko popierwiastkowały tematy i fora.
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Ja jebie. Linkowanie GóWna (za które dawniej leciały bany) na forumce stało się już powszechne. Ale NIE od tej kurwy uszatej?

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta

...

A zaraża tylko ten objawowy że testy tylko dla objawowych?

...
          Tak z ciekawości, mam nadzieję, że będziesz w stanie to wytłumaczyć. Jak chcesz wyłapać tych bezobjawowych? Czy może uważasz, że każdego dnia powinniśmy testować prawie 40 milionów ludzi?
          Wszystko co mamy to te trybuny szare - nie odejdziemy stąd chociaż nieraz są koszmarem

Kuchy King!

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta

Tak z ciekawości, mam nadzieję, że będziesz w stanie to wytłumaczyć. Jak chcesz wyłapać tych bezobjawowych? Czy może uważasz, że każdego dnia powinniśmy testować prawie 40 milionów ludzi?
            40 milionów ale nie tylko jeden raz, przecież wiadomo że kto nie ma wirusa dziś może mieć go jutro.

Komentarz

• Czy oni naprawdę myślą ,że ludzie są debilami i nie wiedzą o liczbie zakażonych na mazowszu ??

Na h.uj ukrywać te dane ? Zupełnie tego nie rozumiem .
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Czy oni naprawdę myślą ,że ludzie są debilami i nie wiedzą o liczbie zakażonych na mazowszu ??

No właśnie. Ma ktoś dzisiejszy raport z Mazowsza?
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  Czy oni naprawdę myślą ,że ludzie są debilami i nie wiedzą o liczbie zakażonych na mazowszu ??

Jak nie dziś, to jutro wjedzie. Tu nie da się niczego zataić - dzis mniej oznacza jutro więcej.

Ale szkoda, bo wszystkie analizy i wykresy biora w łeb - dzis na przyklad 253 przypadki to tylko 5,3% dziennego przyrostu i to jest bardzo optymistyczne. Tyle, ze 0 z Mazowsza. Jutro za to wjedzie +400, co w sumie i tak procentowo jest b. dobrze.

Wina chyba lezy po stronie Wojewodzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, bo dzis nie podala kominukatu, a to na tej podstawie MZ podaje swoje komunikaty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Grójec i Radom ok 120, do tego Warszawa ponoć 38...

@b. Ja wiem że to kwestia braku komunikatu wsse i to mnie dziwi bo psse dały komunikat normalnie .
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ale, że ~150 to dzisiaj samo Mazowsze?to dzisiaj 4 bańki w skali kraju jak nic...
                      #wszyscydolasu
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta

Jest aktualizacja komunikatu MZ - 182 przypadki z Mazowsza.

W sumie dzisiaj 435, 9,8% dziennego przyrostu.

Komentarz

• Trzeba poczekać na raport od EyeQueue , bo chyba dzisiaj powinien wrzucić, ale jeśli dobze odczytuję wszystkie tabelki to nadal jesteśmy w trendzie...
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta

Szkoda dyskusji, rzeczywiscie nie testowac, przyjąc delikwenta na oddział i poczekać aż cały oddział zacznie kaszleć. Albo lekarz niech zarazi ludzi na wszystkich trzech swoich etatach bo żulimy testa. Ale lepiej przyjebać się i powtarzać w kółko o testowaniu 40 mln ludzi

Komentarz

• Qrwa w życiu bym nie pomyślał, że na tym forum zobacze kiedyś screen z "Nie". Ja pierdole.....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• UK - dzisiaj 786 nowych zgonów, drugie miejsce za USA (Francja nie podała jeszcze danych). Wzorcowy przykład na to, jak władze, mając obraz tego, co dzieje się gdzie indziej, mogą spierdolić wszystko luzackimi pomysłami, a w końcu i tak lądują z państwem w pełnym lockdownie, tyle że jest już za późno i trupy trzeba wywozić setkami.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X