Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Alek
    minister zdrowia w wywiadzie potwierdzał, że jeśli wykres zakażonych stanie w miejscu po świętach to będą chcieli zluzować zakazy, czyli pewnie knajpy na 50%, fryzjerzy na godziny itp. Nie stać nas na taki spadek w podatkach do budżetu. Musimy czekać na rozwój sytuacji, jakieś 14 dni i będzie w miarę wiadomo.
    Będzie gorzej ,ale obym się mylił. Ludzie łażą ,jeżdżą,biegają. Rodzinki za nic maja obostrzenia ,na Święta część zostanie część będzie i tak odwiedzała rodziny. Może ktoś się poczuje urażony , ale dużo debili mamy w społeczeństwie .
    Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

Popieram, a zobacz co się na naszym Tarcho dzieje, wał wiślany zaraz pęknie od ilości ludzi.
      I tak się już trochę przetarło. W zeszłym tygodniu nie dało się przejechać pod mostem Świderską bo rower gonił rower. Ostatnio w parku na Picassa stoi radiowóz i pilnuję zgromadzeń.

Komentarz

• Zamieszczone przez tylko_Legia_ Zobacz posta

Będzie gorzej ,ale obym się mylił. Ludzie łażą ,jeżdżą,biegają. Rodzinki za nic maja obostrzenia ,na Święta część zostanie część będzie i tak odwiedzała rodziny. Może ktoś się poczuje urażony , ale dużo debili mamy w społeczeństwie .
        Ale niech się urażają, ja już nie mam siły żeby niektórym coś tłumaczyć, w tej grupie debili niestety jest sporo chłopów w wieku 30-40 lat gdzie to on powinni być najbardziej świadomi i odpowiedzialni mając na utrzymaniu rodziny i tak dalej...
        Postanowiłem do świąt prowadzić moją osobistą krucjatę, nawet za swoje złotówki ogarnąłem dla typów maseczki i rękawiczki, jak to nadal nic nie da to zaczynam mieć wyjebane na ich zdrowie i świadomość...
        Ogłosiłem też swój prywatny shoutdown, na początek...dwa tygodnie urlopu
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta

I tak się już trochę przetarło. W zeszłym tygodniu nie dało się przejechać pod mostem Świderską bo rower gonił rower. Ostatnio w parku na Picassa stoi radiowóz i pilnuję zgromadzeń.
          Dziś na wale żandarmeria zaprowadziła porządek. Rozumiem te zakazy, ale taka cholera mnie trafia że nie mogę gdzieś w okolice Jabłonny na dziką Wisłę iść połowić, że aż mną rzuca Co ja mam zacząć chlać ? Dla zajęcia siedzę dziś i pracuję 8-20 z przerwami na forum i newsy.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Najbardziej obawiam się, że możemy stanąć w takiej sytuacji, że chorych będzie przybywać, a my po prostu będziemy musieli robić swoje, bez względu na wszystko.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• To niestety nie są obawy a realia patrząc jak społeczeństwo a raczej jego część zachowuje sie w tej sytuacji

Komentarz

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
                Najbardziej obawiam się, że możemy stanąć w takiej sytuacji, że chorych będzie przybywać, a my po prostu będziemy musieli robić swoje, bez względu na wszystko.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
                Czyli w rzeczywistości będziemy działać według "wariantu wczesno-brytyjskiego", czy jak kto woli szwajcarskiego etc.

Dzisiaj Hiszpania wyprzedziła Włochy. Ci drudzy jednak mają nadal ponad 3,5k więcej zgonów
                Mioduski won
                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Brał ktoś coś w ostatnim czasie od skośnookich?
                  Podobno nie wysyłają do Polski środków ochrony osobistej (detal), a widzę, że moja paczka ruszyła...zawiną na celnym?prują teraz wszystko?
                  #MuremZaBonusem

Komentarz

• Opamiętanie przyjdzie w momencie kiedy każdy z nas będzie miał kogoś chorego wśród znajomych, rodziny. Albo zmarłego Taka prawda.

Brał ktoś coś w ostatnim czasie od skośnookich?
                    Podobno nie wysyłają do Polski środków ochrony osobistej (detal), a widzę, że moja paczka ruszyła...zawiną na celnym?prują teraz wszystko?
                    Kupiliśmy 1000 maseczek dla pracowników. Wszyscy na home office, ale uznaliśmy, że dobrze wszystkim podrzucić. Dziś wyszły z cła, ogółem 6 dni (Chiny).
                    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                        Opamiętanie przyjdzie w momencie kiedy każdy z nas będzie miał kogoś chorego wśród znajomych, rodziny. Albo zmarłego Taka prawda.

Taka prawda. Przyjaciel (40 l.) leżał w ciężkim stanie w Wolskim, powoli mu się poprawia.
                        Nie jesteśmy niezniszczalni.

Zamieszczone przez Herman Zobacz posta

Kupiliśmy 1000 maseczek dla pracowników. Wszyscy na home office, ale uznaliśmy, że dobrze wszystkim podrzucić. Dziś wyszły z cła, ogółem 6 dni (Chiny).
                        Maseczki na home office
                        Nie szukasz pracownika?
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Najgorsi są dziennikarze, lider to Warzecha ale ich jest mnóstwo którym się wiecznie coś nie podoba. Dlaczego do lasu, dlaczego w dwójkę nie można itd. Teraz leci hejt na Paczulską bo odważyła się zakwestionować pogląd jakiegoś dziennikarza z onetu, że przez brak lasu ludzie będą chorować na depresje.
                          Śmieliśmy się z Włochów a jesteśmy od nich głupsi, Tam ulice są puste. U nas nagle psów się namnożyło, w sklepach od miesiąca tłumy, bulwary tłumy. lasy tłumy. Gdybyśmy byli bardziej rozsądni to by nikt lasów nie zamykał, chodzić z Żoną nie zabraniał itd. A tak to rząd bo zabrania mi lasu. Niektórym to by się przydało metody z innych krajów czyli gonienie pała.

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                            Opamiętanie przyjdzie w momencie kiedy każdy z nas będzie miał kogoś chorego wśród znajomych, rodziny. Albo zmarłego Taka prawda.
                            Tak jak piszesz. Żona znajomego (38l.) od testu po 2 dniach pogorszenie i szpital, kolejno jej tata (64l.) szpital od drugiego dnia wystąpienia gorączki, bez testu, tylko po wywiadzie z sanepidu (test dopiero wykonany w szpitalu pozytywny) oczywiście cała rodzina w kwarantannie już od potwierdzenia pierwszego przypadku. Co ciekawe, teraz znajomy i jeszcze jeden członek rodziny wykazują pierwsze objawy, a jest to według relacji zanik smaku i węchu ...(podobno takie objawy wskazują też na to chińskie ścierwo) takie info też mieli po wcześniejszych przypadkach w rodzinie, a dodatkowo potwierdzone w sanepidzie...
                            Na tym forum tego jeszcze nie wyczytałem, ktoś, coś, może na ten temat powiedzieć ?
                            Ostatnio edytowany przez toto5; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy ja coś przeoczyłem czy nie było dziś "wyników " z mazowsza ?
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nowe restrykcje w przyszłym tygodniu. Jak co tydzień w środę?

Łukasz Szumowski powiedział, że rekomendacja na czas świąt jest taka, by nadal dystansować się i zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu będzie rekomendował premierowi nowe restrykcje dotycząc przemieszczania się ludności. - Warto się zastanowić nad kontaktami w święta. To są święta nowego życia. Oby takie w tym roku były - podkreślał minister zdrowia.
                                https://www.rynekzdrowia.pl/Polityka...205508,14.html

Ciekawe co można jeszcze wymyśleć.
                                Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
                                I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

Pracuję...
                                X