Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Z tym, że sadacja to co innego niż eutanazja. Sadacja ma na celu usmierzenie bolu, cierpienia itp jeśli żadne inne leki i działania nie mogą uratować pacjenta. Wyłącza się czasami jego świadomość, ale nie przyspiesza śmierci.
    Inna sprawa, że samo bycie w takiej sytuacji i tak jest przejebane.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Przecież w opisanym przypadku jest to oczywiste manipulowanie językiem, tak jak "restrukturyzacja" użyta zamiast "zwolnień", czy "świadome macierzyństwo" zamiast "aborcji". Przeczytałeś cały zacytowany tekst?

On Tuesday she had to sedate an 87-year-old woman, a moment she won’t ever forget. “It’s very sad but I am happy that I made it so that she would not die alone.” (...) Hours passed and when Carmen realized she was not able to do any more for the woman, she called the patient’s daughter again. This time, so that they could say goodbye. “I wanted for her to hear her daughter’s voice before she was sedated. [During the call] the grandmother smiled occasionally. I heard that they were talking to her about her granddaughter.”
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• EyeQueue nie mam 100% pewności...ojciec przywiózł mi to z roboty (drukarnia), jednak on sam nie ma z tym doczynienia na co dzień, a że obecnie jest na przestoju to nie ma mi jak tego sprawdzić...dostałem tylko info, że "techniczny"
      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Brytole wchodzą w fazę zapłaty za wyścigi konne i koncerty w czasach zarazy - 563 nowe zgony.
        Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
        "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
        Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
          Brytole wchodzą w fazę zapłaty za wyścigi konne i koncerty w czasach zarazy - 563 nowe zgony.
          Relatywnie to Holandia i Belgia przyspieszają okrutnie. Iran takoż. Natomiast cały czas zaskakuj Bułgaria.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
            EyeQueue nie mam 100% pewności...ojciec przywiózł mi to z roboty (drukarnia), jednak on sam nie ma z tym doczynienia na co dzień, a że obecnie jest na przestoju to nie ma mi jak tego sprawdzić...dostałem tylko info, że "techniczny"
            Rozumiem, że nie jest w firmowym opakowaniu. Może być problem, bo najprawdopodobniej jest skażony, a nie wiemy czym. Jeśli izopropanolem ,to nawet lepiej, ale może być eterem, acetonem (ujdzie), metanolem, pirydyną (to już dużo gorzej) i kilkudziesięcioma innymi skażalnikami. Do wyrobu farb drukarskich stosuje się skażony terpentyną, czterochlorkiem węgla lub kalafonią. Ale równie dobrze mógł być tylko do odtłuszczania. Ma jakiś charakterystyczny zapach?

Ryzykujemy?
            Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
            Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
            ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Ciekawa aplikacja, lepiej nawet na kompie niż na telefonie chodzi. Twórcy troche dla Nas nie halo, ale dobre narzędzie do porównań:
              https://app.powerbi.com/view?r=eyJrI...v8nmWdyMJI2FwQ

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                Ryzykujemy?
                Nie polecam. Egzema bywa uciążliwa.

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  (...) niektórzy poniżej 40% nie otwierają ust.
                  Bo i po co
                  Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zwłaszcza że siedząc przed kompem można się wypowiadać, nic nie mówiąc...
                    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Od 2.04 biedry czynne od 6 do 24.
                      W dniach 7-10.04 czynne 24h

Komentarz

Rozumiem, że nie jest w firmowym opakowaniu. Może być problem, bo najprawdopodobniej jest skażony, a nie wiemy czym. Jeśli izopropanolem ,to nawet lepiej, ale może być eterem, acetonem (ujdzie), metanolem, pirydyną (to już dużo gorzej) i kilkudziesięcioma innymi skażalnikami. Do wyrobu farb drukarskich stosuje się skażony terpentyną, czterochlorkiem węgla lub kalafonią. Ale równie dobrze mógł być tylko do odtłuszczania. Ma jakiś charakterystyczny zapach?

Ryzykujemy?
                        Już ojciec zdążył przetestować, nie wywołało żadnych oparzeń, więc chyba jest ok, jest ryzyko, jest zabawa
                        Nie ma firmowego opakowania,przywiózł to e zwykłej butelce, na firmie trzymają to w beczkach, może jakiś uda mi się żeby załatwił fotę etykiety...
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

Zwłaszcza że siedząc przed kompem można się wypowiadać, nic nie mówiąc...
                          To niby do mnie? Jakby co, mogę się wypowiedzieć.
                          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• No na pewno to spowoduje siedzenie w domach
                            Jeden z Lidli na Ursusie od jutra też 24h, jak reszta nie wiem, podejrzewam, że podobnie.

Z informacji zebranych dziś ze sklepów i moich obserwacji:
                            - kolejki po sklepami na kilkadziesiąt osób;
                            - emeryci dalej sobie spotkanka robią na marketach, pogaduszki, a wychodzą np. z dwoma śmietankami do kawy, czy dwoma buraczkami;
                            - wycieczki po flaszeczkę i czteropak to standard;
                            - co drugi klient to dwie, a nawet 3 osoby ;
                            - przychodzenie 2-3x w ciągu dnia tej samej osoby;
                            - kombinacje dyrektorów jak stworzyć jak najwięcej kas, np. kaufland posiada kasę mobilną, która jest używana do sprzedaży fajerwerków na sylwka. Stoi teraz bez sensu podłączona do prądu, nawet bez kasetki. Doliczają też kasę, na którą nabija się kaucję za butelki jak ktoś oddaje, mimo, że jest zakaz przyjmowania butelek I tak z 8 kas (4 czynne max, bo musi być odstęp 2 metry od pracownika) zrobiło się magicznie 10;
                            - jakaś rekordzistka dziś 3,5h się szwędała po sklepie, wliczając stanie w kolejce i płatność.

Proponuję 10 maja zrobić niedzielą handlową, wstawić urny, a kasjerki po zamknięciu rachunku będą wydawać karty do głosowania. Jeszcze zarobek dodatkowy od PKW
                            Frekwencja 75% jak nic
                            q[-_-]p

Komentarz

• Może się coś na dniach poprawi, dziś wyglądało to znowu jakby ludzie zaczęli robić zapasy jak na spacer to do sklepu

Komentarz

• No tylko tam mogą iść, więc idą nawet z nudów, aby spotkać się z sąsiadem i pogadać, czy wziąć dziecko na spacer.
                                Obrót z dziś też będzie na zielono z tego co przyfilowałem gdzie się dało.

Na dniach to ludzie się dowiedzą, że mogą już przydreptać już o 6 albo 23 i dopiero się zacznie
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X