Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    W Warsaw Spire koronawirus.
    No to będę udupiony!

p.s. Pewnie pierwszy przypadek korony na tym forum i wypadałoby niektórym zrobić kwarantannę przy okazji
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Rząd ogłosił właśnie zakaz imprez masowych w całym kraju. Imprezy odbywać się mogą bez publiczności w porozumieniu z wojewodami.

Komentarz

• Źli ludzie, wrogowie sportu i człowieczeństwa to uczynili.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          W Warsaw Spire koronawirus.
          To chyba właśnie ta hiszpanka co przyjechała do Medicoveru. Morawiecki mówił, że to pracownica Frontexu.
          Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
            Rząd ogłosił właśnie zakaz imprez masowych w całym kraju. Imprezy odbywać się mogą bez publiczności w porozumieniu z wojewodami.
            W Poznaniu ponoć zamykają szkoła ,przedszkola oto od jutra.

Czechy tak zrobiły z całym krajem.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Piszecie o ryżu, to w niektórych białołęckich Lidlach niemal brak wody w butelkach 1.5l
              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                Piszecie o ryżu, to w niektórych białołęckich Lidlach niemal brak wody w butelkach 1.5l
                Dobrze, że można pić z kranu
                (L)

Komentarz

• Ciekawa grafika, tłumacząca sens kwarantanny: spowolnić rozprzestrzenianie się choroby, by uniknąć przeciążenia systemu ochrony zdrowia. Nawet jeśli ostatecznie zachoruje tyle samo osób, to skutki będą inne.

Ostatnio edytowany przez syrokomla; [ARG:4 UNDEFINED].
                  „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
                    Dobrze, że można pić z kranu
                    Nie ufam tej wodzie
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
                      Nie ufam tej wodzie
                      Wiadomo z czego wytrysła
                      „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Przeniosłem z tematu Ekstraklasa:
                        Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                        Dlatego napisałem, że to krok logiczny. W zasadzie powinni już zamknąć kościoły i wszelkie imprezy rodzinne typu śluby i chrzty, woda święcona zniknęła w mojej parafii już ileś dni temu.
                        Skoro zamykają dla ludzi imprezy masowe to trochę się dziwię, że komunikacja miejska jest otwarta. Trochę brak konsekwencji w tym chuchaniu na zimne bo wydaje mi się, że więcej ludzi w takowej się przewija i jakoś tak bardziej z kichaniem na siebie i rozpylaniem/roznoszeniem zarazków mi się kojarzy.

Komentarz

• Tak jest koncert Zenka, jest tak samo istotny jak dojechanie pielęgniarki do szpitala. Zastanówcie sie co Wy piszecie w tym temacie.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                            Tak jest koncert Zenka, jest tak samo istotny jak dojechanie pielęgniarki do szpitala. Zastanówcie sie co Wy piszecie w tym temacie.
                            Gdzie ja coś takiego napisałem? Co to za porównanie w ogóle?
                            Inaczej będziesz pisał gdy ta pielęgniarka przywlecze z Metra to chuujstwo do szpitala.

e:
                            Na "Trójce" audycja o koronie.
                            Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                              Gdzie ja coś takiego napisałem? Co to za porównanie w ogóle?
                              Inaczej będziesz pisał gdy ta pielęgniarka przywlecze z Metra to chuujstwo do szpitala.
                              Zamknięcie komunikacji masowej spowoduje jeszcze większe straty. Po prostu kto może niech się przesiada na rower albo wali per pedes do roboty czy na koncert Zenka. Ci co muszą korzystać powinni niezwłocznie zrobić wszystko aby nic nie złapać czyli "nowa higiena" w metrze. Sklepów też się nie da zamknąć, ale kina i teatry, być może knajpy też do widzenia ...

p.s. Generalnie, kto może niech zostaje w domu jeśli nie mieszka w jakiejś puszczy.
                              Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                                Tak jest koncert Zenka, jest tak samo istotny jak dojechanie pielęgniarki do szpitala. Zastanówcie sie co Wy piszecie w tym temacie.
                                Nie dopisuj po swojemu.
                                Poniższym chodziło o większą "bazę" potencjalnych zarażonych w komunikacji miejskiej , którą dziennie jeżdzą setki tysięcy ludzi aniżeli na koncercie Zenka czy obojętnie kogo.

Komentarz

Pracuję...
                                X