Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czyli co, mogę pojechać do biura po dokumenty, wyjść pobiegać, wyjść na drążki, na pocztę - zakładając, że to robię to samemu?

Komentarz

• Głupie pytanie, ale jednak zaryzykuję.....
      A stanie przed sklepami/aptekami w kolejkach będzie traktowane jako łamanie zasad?

Zdroworozsądkowo raczej nie, ale wiadomo jak kto to zinterpretuje (?)

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
        Głupie pytanie, ale jednak zaryzykuję.....
        A stanie przed sklepami/aptekami w kolejkach będzie traktowane jako łamanie zasad?

No pewnie, że nie będzie traktowane jako łamanie zasad. Sa te wytyczne, że należy zachować odległość 2 metrów od siebie i tak to będzie wyglądało.
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez jednopostowiec Zobacz posta
          Głupie pytanie, ale jednak zaryzykuję.....

Nie, jeśli zachowujesz się mądrze, trzymacie odległość, nie stoisz z kumplami tylko sam. Tu chodzi o upomnienie ludzi, bo kurwww nie rozumieją, że to nie czas na wyjście z Dżesiką na rowerek biegowy.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
            Czyli co, mogę pojechać do biura po dokumenty, wyjść pobiegać, wyjść na drążki, na pocztę - zakładając, że to robię to samemu?
            Te drążki to chyba tak średnio. Reszta bez zmian.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tyle, że jeśli Dżesika jest Twoją córką to możesz z nią wyjść na rowerek biegowy jeśli na swojej drodze nie spotkasz Brajana i Andżeli.

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                No pewnie, że nie będzie traktowane jako łamanie zasad. Sa te wytyczne, że należy zachować odległość 2 metrów od siebie i tak to będzie wyglądało.
                + ograniczona liczba osób w samym sklepie, co z automatu powoduje ów kolejki.

Komentarz

• Włączyłem po konferencji z ciekawości tvn24 a tam jakiś kolo(ekspert od bezpieczeństwa jakiegoś czy cuś, nazwiska nie pamiętam) z okienka w Gdańsku mówi z oburzeniem, że zakaz zgromadzeń 2+ to bzdura i głupota bo ludzie będą to omijać gromadząc się w domach i zapraszać sąsiadów. Ręce mi opadły i wróciłem na Comedy Central.

e:
                  "rowerek biegowy"- aż musiałem z googla skorzystać bo ni w ząb mi to nie grało
                  Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                    Tyle, że jeśli Dżesika jest Twoją córką to możesz z nią wyjść na rowerek biegowy jeśli na swojej drodze nie spotkasz Brajana i Andżeli.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                      Włączyłem po konferencji z ciekawości tvn24 a tam jakiś kolo(ekspert od bezpieczeństwa jakiegoś czy cuś, nazwiska nie pamiętam) z okienka w Gdańsku mówi z oburzeniem, że zakaz zgromadzeń 2+ to bzdura i głupota bo ludzie będą to omijać gromadząc się w domach i zapraszać sąsiadów. Ręce mi opadły i wróciłem na Comedy Central.
                      Przecież te POjeby i sprzyjające im POjebane media zawsze wymyślą w kontrze jakąś POjebaną głupotę

Komentarz

• Czy są jakieś dzisiejsze wieści z Włoch? Wczorajsze spadki to kreatywna ksiegowość czy trend?

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                          Czy są jakieś dzisiejsze wieści z Włoch? Wczorajsze spadki to kreatywna ksiegowość czy trend?
                          We Włoszech jest apel poległych zawsze o 18. A właściwie na ichniejsze warunki to kilkanaście minut później bo trzeba dopić espresso.

Komentarz

• Dane z Włoch codziennie po 18ej. Ich obrona cywilna czy jak to się zwie zawsze około tej godziny wydaję komunikat.

Komentarz

• Ogromny clutter informacyjny pojawił się po dzisiejszej konferencji odnośnie nowych zasad bezpieczeństwa, dlatego polecam oficjalne komunikaty na stronach rządowych.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/w...VAoBFpC5amOABk

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                                Włączyłem po konferencji z ciekawości tvn24 a tam jakiś kolo(ekspert od bezpieczeństwa jakiegoś czy cuś, nazwiska nie pamiętam) z okienka w Gdańsku mówi z oburzeniem, że zakaz zgromadzeń 2+ to bzdura i głupota bo ludzie będą to omijać gromadząc się w domach i zapraszać sąsiadów. Ręce mi opadły i wróciłem na Comedy Central.
                                Ekspert z Gdańska? To pewnie warto mu wyjaśnić, że wzorujemy się na najlepszych rozwiązaniach rządu niemieckiego, więc kwestionując ów zakaz, gdański ekspert podważa autorytet Angeli Merkel.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X