Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
  Organizatorzy całego teatru z nowym wirusem są zachwyceni.
  Nigdy nie widziałem na tym forum tylu wpisów nawołujących do rozprawiania się władzy z obywatelem.
  Dziś byłem świadkiem jak potrącono dostawcę-kierowcę skutera na ulicach Warszawy. Gdyby zmarł (wszystko z nim ok) i w jego organizmie wykryto wirusa byłby +1 do statystyk.
  Wypada się leczyć. Ale nie na koronowirusa.

  Brytole zamykają szkoły - rychło w czas.
  Angela zakazuje zgromadzeń liczniejszych niż dwie osoby. No i "kapitał nie ma narodowości" oraz "w UE wszyscy są równi" - Unia błyskawicznie klepnęła niemiecki plan ratowania niemieckiej gospdarki:
  https://www.reuters.com/article/heal...-idUSL8N2BF0HK

  Co się tyczy interwencji państwa, to alternatywą nie jest jakieś abstrakcyjne 17% mniej wolności obywatelskich, tylko zawalenie się funkcjonowania państwa z powodu pandemii i - w krańcowym przypadku - "somalizacja": rzeczywistość warlordów czy tam, bardziej po naszemu, watażków, czyli prawie zero wolności. Np. brak żarcia w sklepach i ceny tegoż oraz podstawowych leków wyyebbane na czarnym rynku w kosmos. Ile była warta aspiryna w Wiedniu jesienią 1918 roku? Obejrzyjcie sobie np. film o Egonie Schiele "Śmierć i dziewczyna".

  Edyta. Gdyby ktoś nie kojarzył - Schiele zmarł na hiszpankę, jego żona, w szóstym miesiącu ciąży, również. Gustav Klimt także, tyle że kilka miesięcy wcześniej.
  Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
  Up the Anchor!

  Komentarz


  • Nie ma sensu w takiej sytuacji kłócić się czy za wszelką cenę przekonywać do swojej racji. Moja racja wcale nie jest najmojsza. Każdy z nas ma swój rozum i swoje obserwacje i wnioski ze świata.
   To, co ja uważam na ten temat podpada pod popularne "teorie spiskowe". Ciężkie czasy dla ludzkości. Trzeba mieć otwarty umysł i trzymać się swoich przekonań i ideałów. Bądźcie mądrzy i rozsądni. I pamiętajcie Mk 13, 33 - 37, "Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie". Tam jest prawdziwy sens i ukojenie.
   Z Bogiem, Bracia.

   Komentarz


   • Rząd walczy ze spekulantami:

    "Drogi Sprzedawco z Platformy Alibaba:

    Ponieważ Polski rząd wymaga, aby witryny handlu elektronicznego nie mogły sprzedawać masek i produktów dezynfekujących na terytorium Polski. W związku z tym Alibaba International zawiesiła sprzedaż tych produktów Polskim nabywcom od 24 marca 2020 r. Niniejsze ogłoszenie zostanie opublikowane 20 marca 2020 r. I wejdzie w życie 24 marca 2020 r.
    "

    Na aliexpress można chyba jeszcze kupić.

    Pytanie czy nie wylejwają przy okazji dziecka z kąpielą, no chyba, że szykują rządowe zakupu w czeskim stylu:

    https://www.defence24.pl/czeski-most...portowcem-nato
    "Efektem są ogromne zamówienia realizowane przez chińskich producentów, pod czujnym okiem czeskich biznesmenów mających doświadczenie w interesach z Państwem Środka. (...) m. in.: 30 mln maseczek chirurgicznych, 6 mln masek typu N95, 250 tys. kombinezonów ochronnych i wspomniane na wstępie 150 tys. szybkich testów"

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
     Zwłaszcza władzy, której prezydencik (swoją drogą imidż ma jak jakis Pol Pot, czy inny Fidel) prowadzący kampanię wyborczą podpisał 2 mld na prywatno-publiczną telewizję w momencie, jak już było wiadomo, że u nas też to pier...nie. Możemy teraz z niej się dowiedzieć się, że nic sie nie dzieje i władza ma wszystko pod kontrolą.

     W tym czasie jakies Panie w czynie społecznym szyją masczki dla lekarzy a inni Panowie drukują ochraniacze na twarz na drukarkach 3D.

     Szumowski mówiący, że Niemcy zaniżają statystyki, żeby potem smierć zarażonej koroną kobiety po cesarce na sepse spowodowaną zapaleniem płuc nie klasyfikować, jako śmierć spowodowaną koronawirusem...albo Pan, który na kwarantannie czekał na badanie zmarł na zapalenie płuc, ale przecież badania nie było (sic!) to nie idzie do statystyk. A Pan Profesor co popełnił samobójstwo, bo ciemny lud go shejtował...

     Połowa forumki to pewnie przechorowowuje to teraz w domowych pieleszach, ale przecież działania rządu pomagają i zachorowań mniej niż na zachodzie.

     Edyta...Polska wykonała 17607 testów na 58 tys ludzi objętych nadzorem epidemiologicznym plus 130 tys ludzi na kwarantannie.
     I wybory sfałszowali
     Lewactwo nie jest cool!

     Komentarz


     • To się nazywa merytoryczna wypowiedź

      Komentarz


      • Poprawiłeś mi humor
       Ale chyba to tak działa, że skoro w Twoim poście merytoryka nie zaistniała to kolega boss_corleone zwrócił Ci na to delikatnie uwagę, wiesz taka dygresja. Napisz coś mądrego zamiast samych wyssanych z palca teorii o dyktaturze PiSu, a żebyś miał o czym myśleć to coś Ci powiem w tajemnicy, otóż to że zostały klepnięte 2mld dla mediów publicznych nie oznacza to jeszcze że te pieniądze na to pójdą. Na tą chwilę wykonania budżetu w temacie misji kulturalnych (nie wiem do końca jak z oświatowymi) zostały wstrzymane. Zgadnij dlaczego
       „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

       Komentarz


       • Nie trzeba fałszować wyborów rozdając 500 zł za posiadanie dziecka albo imitując pomoc dla bankrutujących przedsiębiorców.
        Naprawdę uważam, że Andrzej Duda jest najlepszym prezydentem, jakiego może mieć Polska, natomiast to z czym mamy teraz do czynienia (na dziś brak odroczenia wyborów wobec śmiertelnie niebezpiecznego wirusa COVID 19, brak realnej i uczciwej kampanii wyborczej wobec sytuacji w kraju) to farsa. Tak boimy się tego wirusa, a zaraz pójdziemy do lokali wyborczych pełnych ludzi (gdzie w sklepie będąc 5 w kolejce stoisz 20 metrów od wejścia). Rozumiem, że tego dnia wirus zawiesi swoją wirulencję i będzie na wakacjach.
        #zostanwdomu

        Komentarz


        • Odnośnie wkładania paluchów do japy, to zapobieganie temu jest jednym z celów maski.

         Komentarz


         • Polecam rodzicom młodych pociech(ale i oczywiście wszystkim) bardzo obrazowy filmik pokazujący dlaczego warto zwrócić uwagę na dokładność mycia rąk. Myśle, że dzieciaki po jego obejrzeniu będą bardziej kumate :

          https://twitter.com/i/status/1241809001622503425


          e:
          Policja w Lublinie nadaje przez głośniki komunikat: Zostańcie w domach!
          RED 22 marca

          Na ulice Lublina wyjechali policjanci, którzy przez głośniki apelują do mieszkańców o pozostanie w domach.

          - Usłyszałem, że ktoś głośno wzywa do pozostania w domach. Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem tylko policyjny radiowóz - relacjonuje mieszkaniec centrum Lublina.

          W niedzielę około godz. 18 na ulice miasta wyjechał radiowóz, który przez głośniki nadaje apel do mieszkańców.

          „Tu policja! Na terenie kraju obowiązuje stan epidemii. Pozostając w domu ograniczasz ryzyko zakażenia koronawirusem" - możemy usłyszeć.

          - Działania rozpoczęliśmy w niedzielę wieczorem. Mają związek z wprowadzonym w piątek przez rząd stanem epidemii. Są też elementem akcji #zostanwdomu - tłumaczy Kamil Karbowniczek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

          Radiowóz jeździ po całym mieście. - Mundurowi będą pojawiać się szczególnie tam, gdzie mogą przebywać jakieś większe grupki mieszkańców - tłumaczy Karbowniczek.

          Podobną akcję prowadzi straż miejska w Chełmie. Ulicami miasta jeździ radiowóz z głośnikami, przez które słychać apel do mieszkańców o pozostanie w domach. Urzędnicy z magistratu tłumaczą, że chcą w ten sposób przeciwdziałać „rozluźnieniu atmosfery".

          https://lublin.naszemiasto.pl/policj...n=CampaignName
          ..
          Ostatnio edytowany przez Raczej; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
           Nie trzeba fałszować wyborów rozdając 500 zł za posiadanie dziecka albo imitując pomoc dla bankrutujących przedsiębiorców.
           Gdybyś nie był kolegą po szalu

           Komentarz


           • A tak bardziej merytorycznie bez pukania w głowę ?

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
             A tak bardziej merytorycznie bez pukania w głowę ?
             Dostałbym kolejnego banana od #PatrzącychZgóry

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
              Nie trzeba fałszować wyborów rozdając 500 zł za posiadanie dziecka albo imitując pomoc dla bankrutujących przedsiębiorców.
              Naprawdę uważam, że Andrzej Duda jest najlepszym prezydentem, jakiego może mieć Polska, natomiast to z czym mamy teraz do czynienia (na dziś brak odroczenia wyborów wobec śmiertelnie niebezpiecznego wirusa COVID 19, brak realnej i uczciwej kampanii wyborczej wobec sytuacji w kraju) to farsa. Tak boimy się tego wirusa, a zaraz pójdziemy do lokali wyborczych pełnych ludzi (gdzie w sklepie będąc 5 w kolejce stoisz 20 metrów od wejścia). Rozumiem, że tego dnia wirus zawiesi swoją wirulencję i będzie na wakacjach.
              #zostanwdomu
              Myslę że w PIS-ie dobrze wiedza ze wybory w maju sa praktycznie nierealne ale najwyrażniej Prezes ma jakis chytry plan dot.odwlekania zajęcia stanowiska w tej kwestii. Także cierpliwości...
              http://www.youtube.com/watch?v=0ILbDMeXEtA

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
               Nie trzeba fałszować wyborów rozdając 500 zł za posiadanie dziecka albo imitując pomoc dla bankrutujących przedsiębiorców.
               Naprawdę uważam, że Andrzej Duda jest najlepszym prezydentem, jakiego może mieć Polska, natomiast to z czym mamy teraz do czynienia (na dziś brak odroczenia wyborów wobec śmiertelnie niebezpiecznego wirusa COVID 19, brak realnej i uczciwej kampanii wyborczej wobec sytuacji w kraju) to farsa. Tak boimy się tego wirusa, a zaraz pójdziemy do lokali wyborczych pełnych ludzi (gdzie w sklepie będąc 5 w kolejce stoisz 20 metrów od wejścia). Rozumiem, że tego dnia wirus zawiesi swoją wirulencję i będzie na wakacjach.
               #zostanwdomu
               Odpowiedź jest niezwykle prosta:
               1. Wg czego, jakich reguł działa państwo ? Zbiór praw i obowiązków... w skrócie, potocznie nazywamy to prawem a to zakłada scenariusze na wypadek podobny do tego jaki mamy (możemy go przynajmniej sklasyfikować).
               2. Czego rząd każdego państwa na pewno robić nie powinien ? Siać paniki i wywoływać niepotrzebnych skrajnych emocji wśród obywateli ponieważ to prowadzi do anarchii.

               Puenta: Rząd zgodnie z prawem i z resztą bardzo rozsądnie (nie znając terminu wygaśnięcia zagrożenia) stosownie do potrzeb, wprowadza odpowiednie stany zagrożenia na terenie kraju i dla obywateli. Dlaczego, póki co, nie ma mowy o przekładaniu wyborów ? Ponieważ stan epidemii (wg. prawa) nie zakłada takich działań. Logicznym jest że, jeśli sytuacja będzie się pogarszała, a pewnie będzie, rząd wprowadzi kolejny stan alertu (stan klęski żywiołowej) a wg. prawa, w tej sytuacji wybory zostaną przełożone, nazywa się to automatyzmem (coś jak to że, syn każdej ku.r.wy to skur..wys.yn). Dlatego nie ma potrzeby żadnej dyskusji na ten temat, ponieważ rząd wie co robi a to oznacza że, wie jak rządzić i ma pełną kontrolę nad sytuacją w państwie i reaguje właściwie i stosownie do sytuacji (co na przykład potwierdzają nie do końca temu rządowi przychylne media, zarówno krajowe jak i zagraniczne). Mam nadzieję że udało mi się dotrzeć do Twojej wyobraźni i nie będzie już trzeba tego tłumaczyć w nieskończoność
               Ostatnio edytowany przez Mieczysław; [ARG:4 UNDEFINED].
               „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                To może lepiej ty nam tu napisz co ma na celu ta cała szarada masońska.
                Może coś ma. Zawsze byłem sceptykiem odnosnie teorii nwo masonow i tym podobnych gowien. Jednak dziś patrzę na to trochę z innej strony a pewne rzeczy które się teraz dzieją tak na logikę sa jeszce bardziej "dziwne" niż ta cała teoria.
                Jak się za jakiś czas okaże, że obecne działalności gatesa szczepia ludzi proponując chipy gratis to nie będę miał żadnych wątpliwości. A czy taka szczepionka, na którą 90% z nas chętnie wyśle swoje dzieci czy rodziców nie byłaby dobra okazja?

                Bartold, wsominasz o kilku rzeczach. Czy ma prawdę zwykli ludzie powinni robić pewne rzeczy za Państwo?

                Co do drukarek 3d, przypomniało mi się że jakos chwilę przed epidemia, Misiewicz wszedł w interes tego typu. Czyżby tam wyżej dawno o tym wiedzieli, że taka będzie sytuacja? ;-)

                @Mieczysław Rzad tez powinien coś zrobić od x lat że służba zdrowia, z ratownikami którzy do dziś przeciwnie do wojska, policji i strazy nie mają npb wcześniejszych emerytur. A ogladac trupy bez głów muszą;-) Nie ma co teoretyzowac co powinien a czego nie powinien.

                Objawy mafii, polecam przeczytać co rząd robił, a czego nie musiał i jak zarabiali niektórzy na tym.


                Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
                Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

                Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

                Komentarz

                Pracuję...
                X