Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Właśnie podobno z rana kolejki takich sprytnych stoją jeszcze przed otwarciem.
    Takie boje to chyba lepiej toczyć w samo południe
    A wieczorem......ja wieczorem w Selgrosie bylem sam przy kasie, a między regałami mogłem śmigać wózkiem jak na autostradzie.

Komentarz

• Nie wiem, tak kombinowałem, że wieczorem mogę spotkać tych, którzy w ciągu dnia siedzą w pracy. A w południe nie.
      Ale takich sprytnych jak ja mogą być całe Bielany
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
        @EyeQueue Ty edytujesz ten plik co dzień w tamtym postcie?
        Ten plik w tamtym poście? Chyba nie...

Ale tak na serio, to nic nie edytuję poza dwoma przypadkami:
        1. bezpośrednio po napisaniu, widząc, że coś się wykrzaczyło lub zrobiłem literówkę, lub coś jest niejasne,
        2. rzadko - jakiś czas po napisaniu, jeśli znajdę literówkę lub błąd.

Nie poprawiam niczego, co zmieniłoby sens lub odwróciło kota ogonem. Kilka razy zdarzyło mi się dopisać coś, co precyzowało lub rozszerzało wypowiedź.

Sądzę, że chodziło Ci o prognozę - w tym przypadku wklejam nowe posty, w których wrzucam najnowsze dane, ostatnio wczoraj (post #1636). Mógłbym i dziś, bo widać dalszą poprawę, ale co za dużo, to niezdrowo. Kolejny będzie jutro rano, z danymi za dziś.

Jeśli chodziło o coś innego, sprecyzuj, proszę.

Edyta z odpowiedzią na inne posty:
        Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
        A wieczorem......ja wieczorem w Selgrosie bylem sam przy kasie, a między regałami mogłem śmigać wózkiem jak na autostradzie.
        W poniedziałek 7:30 w Lidlu osób sporo, wczoraj w Selgrosie po 15 przy kasach po 2-3 osoby, kasjerki twierdziły, że zaraz będzie więcej. Rembertów.
        Ostatnio edytowany przez EyeQueue; [ARG:4 UNDEFINED].
        Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
        Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
        ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Wczoraj około 19ej Leclerc z o wiele większym obłożeniem niż choćby Auchan, sądząc po ilości samochodów na parkingu.

Budyń chyba po to jest forum, by każdy mógł choć na chwile zostać lekarzem, politykiem, trenerem, sędzią, niektórzy już tu byli Leśnymi, Mioduskimi, Radoviciami ablo Carlitosami, baaa są nimi co kolejkę Ekstraklasy.

Wszystko da się zrobić lepiej, ważne żeby niczego pokazowo nie spiedololo na razie poza #lotdodomu nic nie zostało zj..ane do tego stopnia by nie dało się tego odkręcić.

Pytanie do bardziej ogarniętych ekonomicznie, Morawiecki zapowiada ulgi odnośnie ZUS, ma to być odroczenie płatności czy umorzenie?

Komentarz

Kurde, chciałem być bardzo #zostanwdomu i zakupy supermarketowe zrobić przez neta (nic pilnego, tydzień bez nich wytrzymam, ale nie doniczki do kwiatków). Najbliższy wolny termin dostawy w Leclercu 23.04; w Tesco i Frisco jeszcze gorzej.
            I chyba przyjdzie założyć maseczkę i w środku tygodnia, w środku dnia przejechać się do Leclerca. Niby mogę tydzień/dwa poczekać, ale wszystkie znaki wskazują, że za tydzień prawdopodobieństwo spotkania chorego w sklepie będzie większe niż teraz.
            Nie jest tak źle, przed chwilą zrobiłem rezerwację we Frisco na 20 kwietnia, było sporo godzin do wyboru, próbuj.

Komentarz

• Dzięki. Ale to są cztery tygodnie.

Tesco ma chyba opcję odbioru odobistego zamówienia internetowego, tylko ciekawe czy to nie wyglada jak w Ikei (czyli jak na Okęciu )
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                Wczoraj około 19ej Leclerc z o wiele większym obłożeniem niż choćby Auchan, sądząc po ilości samochodów na parkingu.

Budyń chyba po to jest forum, by każdy mógł choć na chwile zostać lekarzem, politykiem, trenerem, sędzią, niektórzy już tu byli Leśnymi, Mioduskimi, Radoviciami ablo Carlitosami, baaa są nimi co kolejkę Ekstraklasy.

Wszystko da się zrobić lepiej, ważne żeby niczego pokazowo nie spiedololo na razie poza #lotdodomu nic nie zostało zj..ane do tego stopnia by nie dało się tego odkręcić.

Pytanie do bardziej ogarniętych ekonomicznie, Morawiecki zapowiada ulgi odnośnie ZUS, ma to być odroczenie płatności czy umorzenie?
                Post factum jak najbardziej, mnie też by to się udało.

Komentarz

Dzięki. Ale to są cztery tygodnie.

Tesco ma chyba opcję odbioru odobistego zamówienia internetowego
                  Carrefour też ma taką opcję.
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• https://www.o2.pl/artykul/koronawiru...1368681948801a

Jakiś komentarz specjalisty?
                    Jestem chemikiem, to się nie znam, ale czy taki test wykryje chorego bezobjawowego?
                    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
                    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
                    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

Potwierdzam, w eclercu na Bielanach rano duzo osób w tym większość starszych...
                      Idź w południe jak możesz

Opcja w Carrefourze z odbiorem osobistym - za 2-3 tyg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                        https://www.o2.pl/artykul/koronawiru...1368681948801a

Jakiś komentarz specjalisty?
                        Jestem chemikiem, to się nie znam, ale czy taki test wykryje chorego bezobjawowego?
                        Silnie immunizowanego tak - to jest test o którym ja i ktoś tam jeszcze - nie pamiętam już kto pisaliśmy - przesiewowy z przeciwciał.
                        W Polsce takie coś wprowadza Biomaxima.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

Nie wiem, tak kombinowałem, że wieczorem mogę spotkać tych, którzy w ciągu dnia siedzą w pracy. A w południe nie.
                          Ale takich sprytnych jak ja mogą być całe Bielany
                          Ja byłem w tygodniu w Lidlu po 8 i garstka osób. Pani w kasie powiedziała że najgorzej już raczej za nimi
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• U nas dzisiaj rekord, +111 przypadków.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• @EyeQueue tak, chodził mi porostu o to czy będziesz wklejał kolejne liczby
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• https://mobile.twitter.com/TomaszBal...71222260822017

Z ziemii włoskiej do Polski...
                                Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                                Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                                To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                                Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                                Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                                Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                                W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                                A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

Pracuję...
                                X