Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skutki koronki: mBank zrewidował wzrost gospodarczy w PL na 2020: z 2,8% na 1,6% PKB
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• I jeb żartem w koronawirusa

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
        Skutki koronki: mBank zrewidował wzrost gospodarczy w PL na 2020: z 2,8% na 1,6% PKB
        To nie tylko przez covida.

Babka ze Szczecina i chłopak leżący we Wrocławiu w stanie ciężkim.
        Mioduski won
        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
          To nie tylko przez covida.

Babka ze Szczecina i chłopak leżący we Wrocławiu w stanie ciężkim.
          Jak 73 letni pan to chłopak to ja chyba jestem niemowlak

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
            Jak 73 letni pan to chłopak to ja chyba jestem niemowlak
            Wszędzie fejk newsy, przewinęło mi się gdzieś info, że ten ktoś ma... 26 lat
            Mioduski won
            Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
            Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• We Włoszech 3 tygodnie temu mieli 3 zarażonych, dzisiaj mają ponad 7000 i liczba z dnia na dzień coraz bardziej przyśpiesza. W Polsce mamy już oficjalnie 15, za miesiąc będzie dziesiątki tysięcy.
              "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Pewnie tak będzie.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
                  We Włoszech 3 tygodnie temu mieli 3 zarażonych, dzisiaj mają ponad 7000 i liczba z dnia na dzień coraz bardziej przyśpiesza. W Polsce mamy już oficjalnie 15, za miesiąc będzie dziesiątki tysięcy.
                  Z tymi Włochami to ciekawa sprawa. Wydaje mi się, że oni większość zaleceń mają gdzieś i w dalszym ciągu ochoczo przesiadują w knajpach i kawiarniach oraz spotykają się ze znajomymi. Oni taką "towarzyskość" mają we krwi i chyba nie wyobrażają sobie życia bez wypadów z bliskimi na szamę na mieście. Może to naciągana teoria, ale moim zdaniem coś z tym jest. Osobną kwestią jest to, że do wielu naszych rodaków również zalecenia nie docierają, no bo przecież 'nie będzie mi jeden i drugi doktór mówił jak mam żyć'.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                    Pewnie tak będzie.
                    Nie sądzę. Włochy to drugie po Chinach epicentrum epidemii. Nie ma sensu porównywać. Dodatkowo z tego co można wyczytać to Wlosi od początku podejmowali błędne decyzje i trochę olali temat

U nas na pewno będzie liczba zakażonych się zwiększała ale najważniejsze baby nad tym czuwać i kontrolować co aktualnie państwo robi
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czy można w tym temacie napisać ,że ......"koroniarze trzymajcie się "??
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• W Raciborzu 3 następne, więc mają już łącznie 5 czyli najwięcej w kraju.

Komentarz

• Realnie jedyną możliwością (no chyba, że ktoś wynajdzie szczepionkę/lek) ograniczenia tego ścierwa jest zerowa aktywność społeczna (w domyśle narzucona odgórnie) bo ze względu na jego zaraźliwość (długi okres inkubacji i często wręcz bezobjawowe jego przechodzenie) to liczba zakażonych będzie się zwiększała wykładniczo.
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Być polską Wenecją już nie brzmi dumnie

Komentarz

• Gdzieś w sieci przewinęło mi się , że izraelscy naukowcy są bliscy opracowania szczepionki na tą grypę.(?)
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                                Gdzieś w sieci przewinęło mi się , że izraelscy naukowcy do bliscy opracowania szczepionki na tą grypę.
                                tanio nie będzie

Komentarz

Pracuję...
                                X