Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Midzi, co jest na tych zdjęciach?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Onomatopej Zobacz posta
      Link nie działa, usunęli?
      U mnie działa

Co do WHO. W połowie stycznia podali dalej informację jaką dostali z Chin, że wirus nie przenosi się między ludźmi...Zamiast sami prowadzić niezależne dochodzenie spytali się komunistów jak wygląda sytuacja.

Komentarz

• Ksieciuniu - szklarnie. Wschodnia Andaluzja, jeśli dobrze widzę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          Ksieciuniu - szklarnie. Wschodnia Andaluzja, jeśli dobrze widzę.
          https://noizz.pl/spoleczenstwo/sea-o...osmosu/s7ybkey - tutaj opisane

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
            To tylko kwestia czasu, jak przez ten "mądry" program masowych powrotów wystrzelą nowe zachorowania, przecież to jest ogromna wylęgarnia i inkubator
            To wyobraź sobie teraz jakie było by wycie oPOzycji, gdyby odmówili takich powrotów...

Komentarz

• Zamieszczone przez cukier_królewski Zobacz posta
              Dzięki.

I co wy na to, weganie?!
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta

Odnośnie Hiszpanii to od koleżanki z Madrytu wiem, że robi się u nich tragicznie. Dzisiaj liczba nowych przypadków może przekroczyć tą we Włoszech
                Podobnież to zarówno w Hiszpanii, jak i we Włoszech to system załamał się już na tyle, że nie starcza im testów na ogarnięcie codziennego urobku. Także te liczby to one bardziej pokazują skalę, niż rzeczywisty poziom problemu.

Natomiast co do szpitala w Grodzisku to mam nadzieję, że maszyna do placówki wróci, a w ramach bonusu szpital wyleci z sieci NFZ.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                  Jakiś tam dyrektor? ze szpitala na Banacha z koroną. Szpital zamknięty. Pracownicy + rodziny kwarantanna.
                  Jakieś źródło ?

Dobra już sam potwierdziłem. Ponoć szpital zamknięty i nikt nie wchodzi ani nie wychodzi.... Trochę lipa bo miałem wczoraj kontakt z osoba, którego żoną tam pracuje....
                  Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jedni naukowcy twierdzą, że ten wirus nie mógł tak zmutować bez ingerencji człowieka, drudzy po od czytaniu genomu twierdzą, że nie była możliwa jego modyfikacja przez człowieka. Czyli jak zawsze jeden rabin...
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                      Podobnież to zarówno w Hiszpanii, jak i we Włoszech to system załamał się już na tyle, że nie starcza im testów na ogarnięcie codziennego urobku. Także te liczby to one bardziej pokazują skalę, niż rzeczywisty poziom problemu.
                      Kwestia myślę tego, że to są podobne kraje pod wieloma względami. Podobna piramida wieku, sporo zaniedbanych ludzi w podeszłym 70/80+ lat wieku, a także służba zdrowia, która może i na pierwszy rzut oka wygląda solidnie to jak okazuje się w sytuacji realnego zagrożenia jest kompletnie niewydolna. Plus wiadomo styl życia. Mieszkałem w Turynie jakiś czas. Standardowo 70/80-latkowie muszą wyjść na popołudniową kawkę na miasto.

Komentarz

• Największa tragedia w Madrycie... Prezes banku Santander w Portugalii również zmarł.

Łukasz Bok
                        @LukaszBok
                        Hiszpania COVID-19:

- zakażonych: 17147 (+3431 od raportu sprzed 24h)
                        - zmarłych: 767 (+209)
                        - wyzdrowiałych: 1107 (+26)
                        - na OIOM: 939 (+165)

PS. Co charakteryzuje Włochy i Hiszpanię. Bardzo wysoki wskaźnik zgonów w stosunku do wyleczonych co pokazuje przewlekłość leczenia.
                        Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                          Kwestia myślę tego, że to są podobne kraje pod wieloma względami. Podobna piramida wieku, sporo zaniedbanych ludzi w podeszłym 70/80+ lat wieku, a także służba zdrowia, która może i na pierwszy rzut oka wygląda solidnie to jak okazuje się w sytuacji realnego zagrożenia jest kompletnie niewydolna. Plus wiadomo styl życia. Mieszkałem w Turynie jakiś czas. Standardowo 70/80-latkowie muszą wyjść na popołudniową kawkę na miasto.
                          Pomijając kolosalną różnicę we Włoszech pomiędzy północną, a południem, to jednak jeśli idzie o podstawowe parametry (również w opiece medycznej) to Włochy wyglądają trochę, ale jednak lepiej.
                          Natomiast zasadniczo to podobieństw jest więcej - chociażby to, że zarówno we Włoszech, jak i Hiszpanii największe uderzenie poszło w najbardziej rozwinięte regiony (w Hiszpanii podobno Madryt jedzie na oparach jeżeli idzie o funkcjonowanie szpitali)
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Mediolan i Madryt też mają sporo podobieństw. Centra biznesowe, większość biurowców w kraju, w obu diaspory chińskie, a także stolice mody. Także tego.

Komentarz

• A jak wygląda sytuacja w Rzymie tak dla porównania ?
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Wprawdzie nie z Rzymu jeszcze ale wpadłem na coś takiego:
                                An Italian town tested all 3,300 residents, found 3% positive and 1.5% asymptomatic. After quarantining them and their contacts, it cut new COVID-19 cases to zero.
                                To w kwestii testów przesiewowych, jednak się opłaci!
                                A tu szczegóły: https://www.ft.com/content/0dba7ea8-...d-da70cff6e4d3

Generalnie przebadali, wyizolowali, przekwarantowali i mają sukces - oczywiście nie na olbrzymią skalę ale jednak!

I kiepskie wieści dla zarażonych niestety:
                                Coronavirus leaves some with a 20 to 30% permanent decrease in lung function after full recovery.
                                Pełna wersja: https://www.sciencealert.com/even-th...ath-afterwards
                                Chyba nie muszę tłumaczyć
                                Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X