Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Tutaj trochę wykresów
    Ale Excelem to moja 13-letnia córka posługuje się lepiej. Co niestety podważa wartość artykułu. Podobnie jak błędne liczby w nim podawane. Jeśli w Chinach jest 30 nowych przypadków dziennie, to jak po 33 dniach podwoi się liczba 80 tysięcy zarażonych?

PS. Trzeba zmienić podpis, jeśli linkuje się Pacewicza...
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Bez sensu chyba porównywać Polskę do Włoch ,biorąc pod uwagę że my podjęliśmy decyzję ważne na etapie kilki przypadków. Oni kilkuset.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Rafałek, dzięki, że przypomniałeś o możliwości płacenia za postój aplikacją zamiast wzorem innych znieść opłaty
        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
          A wiecie, że ten płyn to tak naprawdę przerobiony płyn do spryskiwaczy, nie chcą go nawet w szpitalach, a Orlen do swoich biur zamówił to co trzeba, czyli płyn o najlepszych właściwościach.

Pierwsza partia która dotarła do szpitali miała zawartość alkoholu w granicach 30-36%, nie nadawało się to nawet do mycia podłogi. Nie wiem czy to ogarnęli na tą chwilę. Ogólnie płyn do spryskiwaczy produkuje się na etanolu odpadowym. Jest to odpad poprodukcyjny, który ze względu na dużą zawartość innych związków nie nadaje się do kontaktu z ludzką skórą. Jest używany w lakierniach do odtłuszczania elementów przed malowaniem. Nie wiemy co jest w tych bańkach, ale wiemy że papier wszystko przyjmie. Etanol odpadowy ma bardzo mocny zapach alkoholu wręcz śmierdzi. Czasami się trafi na płyn do spryskiwaczy który ma drażniący zapach. To jest właśnie to samo. Pierwotny plan PKNu był dobry: odbarwić płyn do spryskiwaczy, dodać etanolu i stworzyć płyn do dezynfekcji. Tylko jest taki problem, że czyściocha ( 99,9%) nie ma na rynku. Jest tylko techniczny 82%.

Odnośnie ceny - jest super.
          Skąd takie info ?

EDIT: sorry, przegladałem na tel i jakoś przegapiłem ten drugi post.
          Ostatnio edytowany przez Tomi; [ARG:4 UNDEFINED].
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Napisał przecież na stronie wcześniej...
            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Pacjentka, która przyjechała na SOR, została poddana testom, a ich wynik był pozytywny. W związku z tym 11 osób z SOR i 2 innych pacjentów, z którymi miała kontakt, zostali poddani kwarantannie. Zostaną poddani testom.
              https://legnica.naszemiasto.pl/koron.../ar/c1-7601007

Komentarz

• Zamieszczone przez sephrioth1916 Zobacz posta
                Powodzenia. Ile jest średnio w Polsce dni z temperaturą powyżej 30 stopni? 10?

Komentarz

• Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
                  Ale Excelem to moja 13-letnia córka posługuje się lepiej. Co niestety podważa wartość artykułu. Podobnie jak błędne liczby w nim podawane. Jeśli w Chinach jest 30 nowych przypadków dziennie, to jak po 33 dniach podwoi się liczba 80 tysięcy zarażonych?

PS. Trzeba zmienić podpis, jeśli linkuje się Pacewicza...
                  Wpisałem w google Włochy porównanie.Nawet nie wiem co to za portal. Abstrahując od Excela to można stamtąd wywnioskować, że jeżeli na tym etapie liczba zachorowań przestanie się podwajać szybko to mamy "luz".
                  Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Właśnie wyobrażam sobie reakcję tych wszystkich ludzi którzy mają dwa tygodnie z głowy przez jedną idiotkę...
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

• Tacy debile powinni dostawać takie kary do spłacania miesięcznie, żeby nie było ich stać później nawet na wypad za czeską granicę.
                      Podobnie jak bezmózgi wchodzące w szpilkach na Kasprowy, a potem dzwoniący żeby TOPR ich śmigłowcem ściągał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                        Powodzenia. Ile jest średnio w Polsce dni z temperaturą powyżej 30 stopni? 10?
                        W 2019 takich dni było średnio 15 (miejscami 25), a klimatolodzy są zgodni, że przez najbliższe 10 lat temperatury będą rosły i tamto lato okaże się prawdopodobnie najchłodniejsze.
                        Mioduski won
                        Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                        Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• To średnio czy miejscami?

Komentarz

• Gwiazdor "Gry o tron" ma koronawirusa. Kristofer Hivju opisał objawy.

Wydłuża się lista gwiazd zarażonych koronawirusem. Kristofer Hivju, który zasłynął rolą Tormunda w "Grze o tron", dołączył niedawno do obsady drugiego sezonu "Wiedźmina". Niestety teraz odgrywa życiową rolę pacjenta poddanego domowej kwarantannie.

https://teleshow.wp.pl/gwiazdor-gry-...9693908276865a

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                              Gwiazdor "Gry o tron" ma koronawirusa. Kristofer Hivju opisał objawy.

Wydłuża się lista gwiazd zarażonych koronawirusem. Kristofer Hivju, który zasłynął rolą Tormunda w "Grze o tron", dołączył niedawno do obsady drugiego sezonu "Wiedźmina". Niestety teraz odgrywa życiową rolę pacjenta poddanego domowej kwarantannie.

https://teleshow.wp.pl/gwiazdor-gry-...9693908276865a
                              Idris Elba znany z serialu The Wire czy Luther również.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                                To średnio czy miejscami?
                                Polska to nie Watykan i jak sobie odpalisz kiedyś prognozę pogody to taka sama temperatura na terenie całego kraju jest raczej rzadkością. Tak się domyślam, że o to chodzi.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Pracuję...
                                X