Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

koronawirus – nowa grupa chuligańska z Kielc czy faktyczne zagrożenie?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawe czy tańsze byłoby jakby posiedzieli kilka tygodni na kwarantannie w hotelu za 500 euro tygodniowo

Komentarz

• Zamieszczone przez C.SF Zobacz posta
      Podrzucisz link?
      to była rozmowa na zywo
      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Ino kobita z Korei opowiada jak to u nich jest z tym wirusem. Walczą z tym gównem od stycznia i nadal nie wywalczyli sobie normalności. Mają go od stycznia. Od stycznia dwa razy wyszła na spotkanie ze znajomymi. Gdy dorwą chorego to delikwent musi wyśpiewać gdzie był przez ostatnie dwa tygodnie. Wymienione miejsca są podawane w mediach dla opinii publicznej i są dezynfekowane.

Testy z wynikami przez SMS i inne ciekawostki.

Komentarz

• Tylko pewnie gdyby nie pacjent nr 31 to już by sobie poradzili z tym gównem.

No i kolejny kraj, który robi te pobrania w aucie. Ciekawe czy jest to wykonalne u nas...
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
            Nie wiem. Ja bym tak zrobił. Gdybym był jednym z tych wracających. Rząd chyba liczył, że jak ktoś ma trochę oleju w głowie to tak, to właśnie zorganizuje... A już głosy "celebrytek" z jukej w różnej maści faktach, że nikt im nie zorganizował poza samolotem dalszego transportu do domciu pominę... I te oburzenie, że musiała jedna z drugą transportem publicznym wracać.

No i te żale, że czarter drogi... jakaś masakra z tymi ludźmi
            Chyba oburzenie jest na to, że wraca transportem publicznym i się miesza ze zwykłymi ludźmi, którzy nie lecieli taką bombą z opóźnionym zapłonem jak te czartery...im obowiązkowo powinien być zagwarantowany zamknięty transport do miejsca docelowego, a nie puszczanie samopas w miasto, żeby ewentualnie zarażali zwyczajnych ludzi, którzy siedzieli na d.upach w kraju, a nie korzystając z okazji, że zagranica potaniała wybili na wczasy.
            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
              Chyba oburzenie jest na to, że wraca transportem publicznym i się miesza ze zwykłymi ludźmi, którzy nie lecieli taką bombą z opóźnionym zapłonem jak te czartery...im obowiązkowo powinien być zagwarantowany zamknięty transport do miejsca docelowego, a nie puszczanie samopas w miasto, żeby ewentualnie zarażali zwyczajnych ludzi, którzy siedzieli na d.upach w kraju, a nie korzystając z okazji, że zagranica potaniała wybili na wczasy.
              Albo wyjechali do swojej ziemi obiecanej do pracy żeby później wracać w podskokach do Polski, kiedy grunt pali się pod nogami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                No więc pytam, czy naprawdę taka osoba nie ma tu w Polsce nikogo z rodziny, znajomych kto mógłby ją odebrać z tego lotniska bezpośrednio po przylocie? To takie trudne?? Naprawdę?

Mi się wydaje, że raczej każdy to robi z własnego wyboru.

Tak jak pisałem wcześniej. Ja będąc w takiej sytuacji już wylatując z Anglii pomyslałbym o tym kto, jak i czym mnie odbierze. I to nie tylko patrząc pod swoim kątem ale też po to aby nie narażać innych osób

Edit: generalnie może nie ma co uogólniać ale ja bardzo nie lubię takiej postawy: bo Państwo nie dało autobusów. A może teraz właśnie jest czas żeby dać coś od siebie i użyć głowy i wykazać się odrobiną dobrej woli.
                Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• płyn Orlenu potaniał na stacjach z 95 zł na 60 zł. Choć chodza słuchy że i na 49 zł.
                  Ostatnio edytowany przez Hazardzista; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                  „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
                    https://twitter.com/DanielObajtek/st...81555665420288

Litrowy baniak - 15zł; Pięciolitrowy - 95zł. Niby tłumaczą to: "Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zezwolił na użycie do produkcji płynu etanolu o jakości farmakopalnej, tj. nieposiadającego certyfikatu ECHA. Jest on tańszy i szerzej dostępny niż etanol certyfikowany. Pozwoliło to zoptymalizować koszty produkcji".
                    No to albo cena 1 L jest niedoszacowana (15 * 5=75 zł), albo 5 L jest przeszacowana (95 / 5 = 19 zł).
                    Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                    płyn Orlenu potaniał na stacjach z 95 zł na 60 zł. Choć chodza słuchy że i na 49 zł.
                    Teraz się mówi, że cena 5 L spadła do 60 zł (czyli 12 zl za litr).
                    Dziwna polityka cenowa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                      No więc pytam, czy naprawdę taka osoba nie ma tu w Polsce nikogo z rodziny, znajomych kto mógłby ją odebrać z tego lotniska bezpośrednio po przylocie? To takie trudne?? Naprawdę?

Mi się wydaje, że raczej każdy to robi z własnego wyboru.

Tak jak pisałem wcześniej. Ja będąc w takiej sytuacji już wylatując z Anglii pomyslałbym o tym kto, jak i czym mnie odbierze. I to nie tylko patrząc pod swoim kątem ale też po to aby nie narażać innych osób

Edit: generalnie może nie ma co uogólniać ale ja bardzo nie lubię takiej postawy: bo Państwo nie dało autobusów. A może teraz właśnie jest czas żeby dać coś od siebie i użyć głowy i wykazać się odrobiną dobrej woli.
                      Generalnie skoro Państwo zaprosiło potencjalnych koroniarzy z powrotem do Polski, to niech Państwo się teraz z nimi buja nie tylko potem w testowaniu, pilnowaniu ich kwarantanny, leczeniu w szpitalu, ale i w ich transporcie, a nie konsekwencje mają ponosić Bogu ducha winni ludzie vide rodzina odbierająca, koleżanki, koledzy, pasażerowie miejskiej komunikacji etc.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        (...) Ps. Ten Woś to gdzieś podrozowal czy jak ?
                        Tak. Po Lasach Państwowych.

Komentarz

• Większą szansa na złapanie koronawirus obecnie w lesie niż na Marszałkowskiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                            Większą szansa na złapanie koronawirus obecnie w lesie niż na Marszałkowskiej.
                            Dziki się mszczą

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              No to albo cena 1 L jest niedoszacowana (15 * 5=75 zł), albo 5 L jest przeszacowana (95 / 5 = 19 zł).

Teraz się mówi, że cena 5 L spadła do 60 zł (czyli 12 zl za litr).
                              Dziwna polityka cenowa.
                              A wiecie, że ten płyn to tak naprawdę przerobiony płyn do spryskiwaczy, nie chcą go nawet w szpitalach, a Orlen do swoich biur zamówił to co trzeba, czyli płyn o najlepszych właściwościach.

Pierwsza partia która dotarła do szpitali miała zawartość alkoholu w granicach 30-36%, nie nadawało się to nawet do mycia podłogi. Nie wiem czy to ogarnęli na tą chwilę. Ogólnie płyn do spryskiwaczy produkuje się na etanolu odpadowym. Jest to odpad poprodukcyjny, który ze względu na dużą zawartość innych związków nie nadaje się do kontaktu z ludzką skórą. Jest używany w lakierniach do odtłuszczania elementów przed malowaniem. Nie wiemy co jest w tych bańkach, ale wiemy że papier wszystko przyjmie. Etanol odpadowy ma bardzo mocny zapach alkoholu wręcz śmierdzi. Czasami się trafi na płyn do spryskiwaczy który ma drażniący zapach. To jest właśnie to samo. Pierwotny plan PKNu był dobry: odbarwić płyn do spryskiwaczy, dodać etanolu i stworzyć płyn do dezynfekcji. Tylko jest taki problem, że czyściocha ( 99,9%) nie ma na rynku. Jest tylko techniczny 82%.

Odnośnie ceny - jest super.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Tutaj bieżące informacje:

https://pokazwirusa.pl/

Komentarz

Pracuję...
                                X